Podarilo sa vám IVF na prvýkrát s krátkym protokolom?

19. máj 2022

Ako dlho trva cely cyklus? Kolko to stoji celkom? Ako dlho ste pichali injekcie? Boli ste na pn? Kolko dni po vklade sa zisti ci sa prijalo?

lilyianka
19. máj 2022

Odpovede na tieto otázky by si mala dostať v centre. Ja môžem písať za seba. Nám sa 1.IVF ET a následne 2x KET nepodarilo. Mala som krátky protokol,pichať som začala od 1.dna cyklu. Pichala som do brucha. A lieky ma vtedy stáli cca 400€. Mali sme metódu ICSI ,za tu som platila cez 1000€, mali sme aj PK.
Inak dokopy aj s tými 2 KET cca 3000€.
Ale to bol rok 2016 -2017.

lilyianka
19. máj 2022

Na PN som nebola,ale keďže som schytala OHSS ostala som asi o 2 dní viac doma (dovolenka). Pri poslednom raze som brala dlhšiu dovolenku,myslím,ze týždeň. Výsledky sa dozvieš o 2 týždne keď ideš na krv,alebo niekto aj skôr (ak príde menzes).
Osobne som nikdy netestovala,vždy som čakala na krv.

evica17
19. máj 2022

@lilyianka a preplaca aj nieco zdravotna poistovna ?

andrea_r016
19. máj 2022

poistovňa prepláca len, opu, klasický inkubátor, 1vklad.....metody a ostatok je ako nadštandard, za ktorý platíš ty - metódy isci, pisci, macs, geri inkubátor, hatching, lieky

lilyianka
19. máj 2022

@evica17 keď som to tak zratala tak sme mali preplatených cca 300€. Co je pri takej sume skoro nič. Ale ako vravím, to bolo 5-6r dozadu. Vtedy bolo treba najprv aj od poisťovne potvrdenie, teraz co viem sa už nečaká

sono2
19. máj 2022

Absolvovala som 2 krátke
Ale tiež neni krátky ako krátky
Mne dala pravá dr zvláštnu kombináciu napriek veľa folikom 4 vajíčka z toho jedno nič moc ďalšie že ok predsa sa vyvíja takže 2 embrya
Nič
Druhý protokol taktiež kopec folikov cca 20 vo všetkých vajíčka všetky oplodnene nechali sa len top embrya dcéra z prirodzeného výberu ďalšie tehu prirodzene
Vajcovody boli zle, evidentne sa čosi samo popravilo amh perfektne 2,4
Hormóny perfektne muž spermie perfektne
Takže napriek úplne malému problému 4 roky trápenia
Pri druhej stimulácii som mala viac z kombinácie druhého hormónu je to dávno musela by som rozmýšľať dokopy to bolo ale skoro to iste ale predsa rozdielne s diametrálne rozdielnym výsledkom

sono2
19. máj 2022

Netreba pn
Len v čase opu

riskoh
19. máj 2022

Prve IVF sa mam nepodarilo,kratky protol od prveho dna cyklu,ale mali sme PK cena 2500€, 2.IVF ine centrum,kratky protokol,PK,vena 800€,podarilo sa,bolo to pred 7.rokmi,vedela som,ze som tehu prvy den meskania...

sono2
19. máj 2022

Netreba pn
Len v čase opu

ludmila691
21. máj 2022

Moja čerstvá skúsenosť‐ naše 1.IVF aj 1.ET vklad 10.4.2022 a podarilo sa. Pichala som do brucha Bemfola,Cetrotide a nakoniec Ovitrelle. Dokopy cela stimulacia trvala 9dni na 10ty den odber vajicok mala som ich 24. Cena ukonov 1750eur,lieky 350eur. Všetky vajicka oplodnovali ICSI. Dali sme si zmrazit este 3embrya ktoré došli do blastocysty. Na Pn som bola hneď ako som zacala pichat injekcie a som doteraz kedze sa podarilo a som v 9tt. Tehotensky test som robila az 10.den po vklade. Drzim palce 😊

autor
21. máj 2022

@ludmila691 smiem vediet prosim ktpre centrum si navstivila? Dakujem

ludmila691
22. máj 2022

Gyn Fiv Žilina 🙂

sabinami
23. máj 2022

Ja som mala dlhy protokol 2x a trval stále okolo 30dni a suma bola za obe +/- ina prvý cca 2500€, druhý 2100€
Poisťovňa tiež preplácala nejaku čiastku no vyššie spomínam sumu, ktorú sme platili z vlastného a k tomu plus poisťovňa 🙂
(Ani jeden cyklus nám nevysiel)
Ešte sa chystáme do tretieho na kratky protokol ten by mal trvať cca 14 dni 🙂 a ešte neviem koľko budeme platit ale predbežná kalkulácia bola na 3300€ z tejto sumy by mala ešte niečo preplatiť poisťovňa.
Na PNke som pri prvom IVF bola len po OPU 5 dni kvôli OHSS, pri druhom pokuse som bola na PNke od úplného začiatku a po tretí krát budem znova na pnke 🙂 PNka ozaj potrebná nie je ale ja to takto citim, je mi lepšie doma ako v práci počas stimulky 🙂

autor
23. máj 2022

@sabinami dakujem za odpoved prepac co znamena opu a ohss

sabinami
23. máj 2022

OPU je odber vajicok v anesteze a OHSS je skratka pre označenie hyperstimulacneho syndrómu 🙂

halperkas
10. mar 2023

Moja cerstva skusenost, pred 3 mesiacmi som mala kratky protokolo, Pergoveris 150j a decapeptyl zacala som pichat od 1Dc. V mojom pripade aj v pripade kamosky kt absolvovala mesiac predomnou kratky protokol nedoslo ani ku vkladu. Pockali sme 3 cykli a teraz zacinam v sobotu Dlhy protkol. Vela stastia

bubu2021
27. mar 2024

@halperkas a prečo nedošlo ku vkladu ak sa smiem spýtať? nemala si žiadne vajíčka dobre?

halperkas
29. mar 2024

@bubu2021 ano presne tak prestali sa vyvijat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre