Podarilo sa vám otehotnieť v IUI?

kika09876543
23. sep 2020

Ahojte som uz zufala snazime sa z manzelom o babenko uz tri roky ,a stale nic . Pred rokom som mala laparoskopiu kde mi prefukli vajcovody na pravej strane mam nepriechodni. Brala som pol roka clostibegit a pregnil stale nic tak sme sa rozhodli ist na kliniku do Martina, uz mame zasebou aj prve vysetrenie ,spermogram vsetko je z oboch stran 100% vcera som bola na klinike na kontrolu priechodnosti vajcovodou je to stale rovnake pravy nepriechodni a lavy 100%. Lekar mi dal brat lieky letrozol chceme vyskusat insiminace podarilo sa prosim niekomu takto otehotniet ? Citala som ze nieje to moc uspesne co by ste odporucali ist priamo na umele oplodnenie ak sa nepodari na prvy pokus dakujem za odpoved

misiatko14
23. sep 2020

@kika09876543 my sa snazime 2,5 roka na inseminacii som bola raz - neuspesne. Je to male percento ale sanca tam je vzdy...chcela som ist aj druhykrat ale v brne mi povedali, ze je to to iste ako planovany styk tak som si to rozmyslela. Planovany styk sme mali asi 3krat a tiez nic tak neviem.

eduvalia
23. sep 2020

@kika09876543 ahoj, poistovna si v pripade neznamej priciny neplodnosti, co je vas pripad moze vyziadat 2-3IUI pred schvalenim IVF. To je aj moj pripad s manzelom, obaja sme v poriadku, nedari sa nam par rokov, tehotna som nikdy nebola. Manzel ma horsiu Ackovu pohyblivost, ale vseobecne je spermiogram v norme. Mame za sebou 2xIUI neuspesne. Buduci tyzden podpisujeme ziadost na IVF.

kika09876543
autor
23. sep 2020

@eduvalia tak.drzim palceky nech vam to vide

kika09876543
autor
23. sep 2020

@misiatko14 my sme mali planovani stik pol roka a nic aj lieky clostibegit inekcia pregnil a nic tak skusime este toto

andrea_r016
23. sep 2020

kamarátka 2x otehotnela len vďaka IUI...jej muž má pomalé spermie a nedarilo sa im roky a išli na tento zákrok a hneď sa im podarilo na prvý krát 🙂

andrea_r016
22. okt 2020

@kika09876543 ahoj už si bola na IUI?

kika09876543
autor
22. okt 2020

@andrea_r016 zatial nie ms este nedorazila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre