Pokračovať v Heliose po neúspešnom odbere vajíčok?

lubica9414
1. júl 2019

Mame za sebou prvy odber vajicok v Heliose Martin, z ktoreho bohuzial ostalo len jedno embryo a aj to nevhodne na transfer. Teraz rozmyslam, ci ist z do ineho centra a chcela by som vediet, aky servis/ pristup bol mozno ponuknuty niektorej z vas co sa tyka konzultacie. Sadol si s vami niekto kto prebral vsetky vysledky a dalsie kroky alebo zavisi na vas ci na to tlacite? Dakujem

ikuska187
2. aug 2019

@szkatuska rozmýšľam nad tebou, ja viem, že teraz je to šok ale nad DV nerozmýšľas? Nemyslím to vôbec zle, aby si to tak nebrala. Alebo sa chystáte do ďalšieho IVF? Ono je dosť možné, že aspoň 1 vajíčko sa nájde, len aby sa spojilo aj s dobrou spermiou. Ty sa dopuj vitamínmi, vlastne aj muža a potom u neho ICSI, PICSI, MACS.

szkatuska
3. aug 2019

@lubica9414
Ahoj! Mali ste geneticke vysetrenie Pgt na embryi? My chodime do Brna do Reprogenesis. Uz druhy krat nam vysli aneuploidy. Prvy krat sme mali 4 emrya, a 2. 3 embya. Ani jedno nebolo zdrave😞😪
Ako ste Vy na tom teraz?

lubica9414
autor
3. aug 2019

@szkatuska ano dali sme to robit na to jedine co sa nam ujalo, bohuzial nebolo vhodne. Odvtedy to nechavam tak, mozno na rok sa dame na vsetky mozne vysetrenia predtym ako zacneme druhy pokus

szkatuska
4. aug 2019

@lubica9414 drzim Vám palce!!

szkatuska
4. aug 2019

@ikuska187 dakujem Ti za odpoved🙏som uz zufala, a bojim sa ze dr.povie ze uz len darovsne vajicka prich.do uvahy. Ale my nechceme😞

szkatuska
4. aug 2019

@ikuska187 Mas pravdu , vobec sa nehnevam .logika hovori to ale city nie😞. Ja uz z 1.manzelstva mam 16rocneho syna❤. Ale s partnerom by sme chceli babo, on nema deti. Ale prave on nechce darovane vajicka a pravdu povediac ani ja. Teraz sme mali ICSI a MACS. O pics nam nehovorili.

ikuska187
4. aug 2019

@szkatuska chápem, tak skúste ešte aj to, my sme na to nemali motilitu spermií. Tak ak mate silu s mužom a peniaze a túžite po babu, tak pokračujte dalej, určite si hranice dokedy chcete pokračovať, aby vás to nezvalcovalo, je to strašne náročné. Drz sa!!! 🍀🍀🍀

szkatuska
15. aug 2019

@ikuska187 dakujem!! Aj TY!

luciaagazi
4. sep 2023

Zdravím všetkých prosím vás mám za sebou 1neúspešné ivf mala 10 folikul no ale ani jedno vajíčko zrelé...
Som zdravá mala som všetky vyšetrenia.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre