Pokus v Gyn-fiv

mirka135
13. feb 2014

Ahojte dievcence , je tu vela podobnych tem ale hladat v nich odpovede je zufalstvo..chcem sa spytat na kolky pokus sa vam podarilo otehotniet v tomto centre??...vsade citam ako sa to nepodarilo ako je krv negativna ...ake mate vy skusenosti a postrehy??? Dakujem za akykolvek prispevok

84verca84
13. feb 2014

Ahoj, v roku 2011 september mi robili prefuky. Začiatkom novembra sme začali ciklus troch inseminácií. Pričom v jednej sú dve, takže dohromady ich bolo šesť. V apríli 2012 po ukončení insem. na konzultácií s doktorom sme sa dohodli, že chceme podstúpiť um.opl. Poslal žiadosť, schválená bola koncom mája a um.opl. sme absolvovali na konci júna. Pritom nám doktor hovoril, že nech ešte počkáme aspoň rok, že sa nám môže podariť. Lenže to už by bol 4rok, a ja už som bola psychycky strašne vyčerpaná. Tak sme to podstúpili. Neľutujem. V marci 2013 sa nám narodila vytúžená dcérka.

adulka1979
13. feb 2014

@mirka135 Ahoj, nám to vyšlo na 1.pokus.

mirka135
autor
13. feb 2014

@84verca84
@adulka1979 dievcence gratulujem.
@adulka1979 1pokus??? Uzasne nam sa to nepodarilo tak som stoho smutna. A uz si aj porodila???

mirka135
autor
13. feb 2014

@84verca84 cize tiez na prvy krat?

84verca84
13. feb 2014

Tiez na 1.pokus. nezufaj, to pride. Pokial ste obaja v poriadku, tak sa to podari. Hlavne sa smaz byt stake pozitivne naladena.drzim palecky 😉

mirka135
autor
13. feb 2014

@84verca84 no v poriadku niesme ak by sme boli neriesili by sme to ceentrom.. 🙂 😒 🙂 praveze som bola tak pozitivne naladena ako este nikdy ,verila som a to ze sa to nepodari som si anilen nepripustila...kazdy vravi ze vela robi psychika ale sama som dokazom toho ze to tak nieje...

adulka1979
13. feb 2014

@mirka135 Ahoj, ja som zdravotne ok, priateľ má azoospermiu, tj. žiadne spermie. Jediná možnosť bola Mesa/Tese, tj.chirurgický odber spermií. Takže my sme car začali navštevovať v júni a vklad som mala v novembri, lebo najprv riešili priateľa. Dala som si vložiť jednu bublinku, zo zdravotných dôvodov som nechcela riskovať dvojičky. Vklad som mala presne na narodeniny. 🙂 Testy som si doma nerobila, povedala som si, že ak to má vyjsť, tak si počkám na odber krvi a nebudem stresovať. No a vyšlo to. 😀 Presne dnes som v 14tt. 🙂

84verca84
13. feb 2014

@mirka135 Tak uz jedine skysat. Ak sa to nepodari v BA, skusajte ist dalej

mirka135
autor
13. feb 2014

@adulka1979 jeeeeej to je super a aj si robila nieco preto aby to vyslo????ci si to nejak neriesila???

adulka1979
13. feb 2014

Nič mimoriadne som nerobila. Brala som Femibion 800.

pemizb
13. feb 2014

Ja som mala tri inseminacie.....ani jedna nebola uspesna.....a potom umele....mala som dobre len dve embrya....a obe sa uchytili...na prvy pokus.....ale mala som dlhy protokol....takze lieky som brala dooost dlho. Drzim palce 😉

sarah00
13. feb 2014

my 3x neúspešné IUI, 1. IVF úspešné

jomini
13. feb 2014

Poznam vela bab z mk, ktorym sa podarilo na 1. pokus a mnoho baban na druhy pokus. Ja nemam co vycitat gf, co sa pristupu tyka, vzdy boli na mna mili, ochotni, usmiati a pozitivne ma ladili. Ked sa nam nepodaril 2.pokus+2 ket, zmenili sme car a prisli na veci, ktore v gf neskumali.

jomini
13. feb 2014

@mirka135 ..hee..zabudla som ta oznacit, vid vyssie :D kazdopadne som chcela povedat ze caru nic nevycitam, u nas to bolo o zmene caru na opatovne prehodnotenie liecby..jedina nevyhoda je financna stranka a kvantita klientov v gf :/

godyna
13. feb 2014

1 . IVF úspešne

nelka341
13. feb 2014

@mirka135 po prvom pokuse inseminacie som ostala tehotna.teraz ma maly 22mes

slnecnica007
14. feb 2014

V októbri 2012 som tam bola na prvú konzultáciu. Pre moje pracovné povinnosti sme sa s dr. dohodli, že do IVF pôjdeme v apríli 2013. Tak aj bolo, Stimulácia v apríli 2013, vtedy bol aj prvý vklad. Prvý pokus však nevyšiel. Hneď v máji sme dali prvý KET, takisto neúspešný. V októbri druhý KET, ktorý vyšiel 🙂 Takže bilancia- na jednu stimuláciu a tri vklady- úspešné tehotenstvo. Na to, že je 40-tka na krku, nie zlé 🙂 Držím palce!

uherova76
17. nov 2019

Ahojte chcela by som sa spýtať či máte nejaká skúsenosť s darcovskymi spermiami a jaky bol priebeh ďakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre