Pomohol vám doxyhexal?

popelka
5. mar 2012

ahojte brali ste niekto doxyhexal,,,,ako vam to pomohlo,,,,

pianina
5. mar 2012

aky problem mas?

weru3ka
6. feb 2013

co to je?

adka666
2. feb 2014

Doxyhexal je antibiotikum zo skupiny tetracyklínov. Širokospektrálne a dosť silné. Neviem, pre aký problém ho máš indikovaný. Ja som ho s manželom brala na ureaplasmu. Pomohol.Určite k tomu užívaj probiotiká, najlepšie Linex kapsuly, lebo je to naozaj silné svinstvo.

feba8284
29. okt 2015

@adka666
Ahoj, sice neviem, ci odpises, kedze si pisala pred rokom, ale predpisali nam s manzelom (na rovnaky problem) rovnake lieky, ktore si brala Ty. Nesposobovali Ti nejake problemy (zaludocne atd.)? Ako si ich znasala??? Tie probiotika, o ktorých pises, Ti pomahali?

bubinko1506
29. okt 2015

@feba8284 ahoj, ja som ho mala tiez a trpela som nechutenstvom - zo vsetkeho mi bolo zle, nic som nemohla zjest. uzivali sme ho s manzelom asi 2 tyzdne, nepomahali ani probiotika. manzel znasal doxyhexal v pohode

feba8284
29. okt 2015

@bubinko1506
Dakujem za odpoved. Tak to sa potom "tesim". Mame troje antibiotika, doxyhexal je v poradi druhy. Uz tie prve - Entizol, ja znasam zle, manzel v pohodicke, takze doxyhexal mi da asi zabrat..., ale ak pomozu, podstupim vsetko 🙂

lukasko12
20. dec 2019

@feba8284 ja som mala aj Doxyhexal aj entizol a zatiaľ to znášal dobre ale liečim sa iba ja manzel odmieta že vraj od neho nič nemám on sa liečiť nemusi

petulkahu
21. dec 2019

@lukasko12 Tak potom beries antibiotika uplne zbytocne. Vzdy musi byt prelieceny aj partner.

lukasko12
21. dec 2019

@petulkahu a čo spravím ked to nechce tak s ním nebudem mať nič a tým pádom nič nedostanem

petulkahu
21. dec 2019

@lukasko12 no mozno este skusit vysvetlit, ze co to sposobuje zene a aj muzovi a ze brat 10 dni atb. je lepsie ako mat v sebe nejaku neliecenu pliagu, ale chapem ze poniektori muzi su proste taki hlupaci 🤷‍♀️

lukasko12
21. dec 2019

@petulkahu veď ale ja som ich zobrala všetkých 20 doxyhexanu a popritom etizol

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lukasko12
21. dec 2019

@taskataska no to áno bojím sa aby som to nedostala naspäť inak by to už bola iná káva a žiadna sranda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre