Poplatky vo Ferticente

adrrikaa
24. okt 2013

ahojte...7.11.2013 ideme na vstupný pohovor a s tým spojené vyšetrenia do Ferticent....viete mi povedať, koľko budeme platiť za registráciu a za tento vstupný pohovor a vyšetrenia s tým spojené? ja som sa totiž pri objednávaní neopýtala. dakujem

gagirl
24. okt 2013

@adrrikaa Ahoj..pri prvej konzultacii sa nepalti nic..ani pri vysetrni ultrazvukom..ani pri odberoch..Ja som paltila az za inseminaciu..iui..dovtedy nic..

adrrikaa
autor
26. okt 2013

@gagirl dakujem za info 🙂 ja som sa síce dočítala na ich stránke, že vstupný pohovor je bezplatný, len som si to chcela ešte overiť. Lebo čo viem tak v iných CAR a platí už iba za to, že dýchaš ich vzduch 🙂 a podarila sa inseminácia? aké majú referencie?

briasr
23. mar 2014

@adrrikaa Ahoj, narazila som na túto tému a chcem sa opýtať nakoľko vidím že čakáte bábätko tak či je to zásluha ferticentra? a ako prebiehala prvá konzultácia nakoľko sa tam budúci týždeň chystáme s manželom. Ďakujem 🙂

adrrikaa
autor
26. mar 2014

@briasr my sme nakoniec do Ferticentu nešli...týžden pred termínom sme zistili, že čakáme bábätko 🙂 podarilo sa prirodzene a vôbec sme to nečakali 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre