Pozitívne správy o MUDr. Kubišovi z Banskej Bystrice

maminka142
10. jan 2013

Prosím Vas počula som od znamej o doktorovi Kubišovi, že im pomohol po 13 rokoch otehotnieť a vraj je naozaj dobry, aby som išla k nemu... Ešte predtym, ako som sa chcela objednať som si tu na mk od Vas čítala príspevky na neho... A bola som prekvapena, že skôr su negatívne, ako pozitívne 😕 Teraz mam dilemu, či to skusiť ísť k nemu, alebo radšej rovno do MT do ISCARE? 😕 Mate niektora aj pozitívne skusenosti s ním? Neviem sa rozhodnuť 😅 Ďakujem 🙂

moname
10. jan 2013

@maminka142 ?ty?však to je andrológ????

maminka142
autor
10. jan 2013

@moname Ano je to androlog... http://www.androlog.sk/ Ta znama hovorila, že je naozaj dobry, ale to bola u neho asi pred 6-timi rokmi, tak sa mohol zmeniť 😕 Či?

baklik
10. jan 2013

@maminka142 co ja viem, tak on bol vzdy androlog 😕

maminka142
autor
10. jan 2013

@baklik No ved on je androlog... Jeho stranku som dala vyššie 🙂

moname
11. jan 2013

Ale nie známa bola u neho,lež manžel-partner.Aký máte problém viete?Ale niekde treb začať,tak on tam a ty nejaký gyn. pre začiatok.Aj ja som chcela manžela k nemu poslať ,ale už po telefóne nebol milý,tak neviem.Lebo milý,lebo my sme si toho už prešli.

maminka142
autor
11. jan 2013

@moname MM ma pomale a deformovane spermie...

tinara23
11. jan 2013

@maminka142 ja by som nestrácala čas u Kubiša, ak napr. pôjdeš do iscare MT (ja som tam chodila) urobia aj tebe všetky vyšetrenia zdarma, akurát za hormón AHM (tak sa to tuším volá) sa platí cca 16 eur, manžel za spermiogram platí tuším 16 eur a odporučia liečbu. Jednak aj keď uvidíš to prostredie v MT, pre manžela určite príjmnejšie pre odber, a mne sa páčilo, že všetko sa rýchlo riešilo.

maminka142
autor
11. jan 2013

@tinara23 Ďakujem moc 😀 Ty si chodila tiež do ISCARU? A bola si tam aj na IVF?

moname
11. jan 2013

@maminka142 no ja by som si osobne dovolila nesúhlasiť v care neliečia,ale tlačia do ivf. My sme chodili do Iscare v Ba a absolvovali sme 2 cykli+icsi .Ale manžela nik neliečil,odporučila mu vitamíny za 60 eur na mesiac-čo aj bral.Lež potom keď som sa nahnevala a začali sme to riešiť tak tie vitamíny sme si mohli odpustiť a veľa iných vecí som pochopila.A po druhé ide najme o zdravie manžela a to by snáď mal niekto riešiť!A im ide o peniažky,hoci ivf je potrebná vec ale liečba manžela je potrebnejšia 😉

maminka142
autor
11. jan 2013

@moname Ak nie ISCARE, tak kde liečia mužov s takymto problemom? 😕

tinara23
12. jan 2013

@maminka142 chodila som do iscare, ja som absolvovala iba IUI, do IVF ma nikto netlačil. Ale je pravda, že problém bol u mňa a nie u manžela. Síce tehotentvo po IUI nedopadlo dobre, pri ďalšej konzultácii mi lekár sám povedal, že ani IUI ani IVF nie je potrebné, že vyskúšame prirodzene tým, že budeme sledovať ovulku. Nakoniec som otehotnela prirodzene skôr ako sme s tým vôbec začali. Viem, že centrá sú biznis, ale ja som takto chodila po lekároch a zabila som kopec času, nikto na nič neprišiel, potom som prišla do Iscare a veci sa začali rýchlo riešiť, zistil sa problém štítnej žľazy. Ja by som možno išla aspoň na konzultáciu Vášho stavu, však konzultácia je zadarmo, a uvidíš podľa toho aký budeš mať z toho pocit a rozhodneš sa. A možno spravte ešte odber manželovi a uvidíš aké budú výsledky.

maminka142
autor
12. jan 2013

@tinara23 Ďakujem za radu 🙂 Už by som sa rada aspon trošku pohla vpred a ta konzultacia je super napad 😉 Ďakujem 😉

rojica
20. jan 2013

@maminka142 ahoj moja my sme tiež boli u Kubiša a musím povedať, že pre nás toho veľa neurobil tak sme sa nakoniec rozhodli ísť do centra a tam zistili príčinu prečo nemôžem otehotnieť prirodzene..... ☹

maminka142
autor
20. jan 2013

@rojica A na čo vam prišli, na čo neprišiel Kubiš? 😕 Ja som sa tiež rozhodla ísť radšej do centra.

rojica
20. jan 2013

@maminka142 no napr. to že o azoospermii vôbec nebola ani len reč..... ☹ ......nasadil mu vitamíny a to bolo všetko ale tie mu tak boli na prd keď že nemá vôbec spermie.....a keď sa ani po 2 rokoch nedarilo tak sme sa rozhodli ísť do centra a tam sme sa dozvedeli oficiálny verdikt....tak že zbytočne zabité 2 roky snaženia sa....

maminka142
autor
20. jan 2013

@rojica Fuha, tak to je fakt divne 😕 Ale počula som o ňom, vraj je super odborník, ale toto odborníci asi nerobia, alebo si myslel, že vitamínmi sa stane zazrak 😕 Ale zasa musel vedieť, že vas mal hned poslať do caru, že na to vitamíny asi nezaberu 😕 Možno, že kedysy bol fakt dobry a mohol sa zhoršiť, alebo to ako androlog flaka 😕
A kde s bola v care? V MT? A v ISCARE či HELIOSE?
Ja som v teme iscare MT kukla príspevky a vraj tam moc neliačia mužsku neplodnosť, ale tlačia hned do IVF 😕 No uvidíme zajtra sa objedname na prvu konzultaciu a uvidíme, ako dopadneme 😅 Ale tiž už to budu pomaly dva roky snaženia ☹

rojica
20. jan 2013

@maminka142 no nám sa to tiež zdalo divné, že nič viac preto neurobil ale ešte vtedy sme to tak vážne nebrali, ale boli sme u neho prvý a posledný krát..... 😒 ......a najskôr sme boli v BA v GF tam zistili príčinu a potom sme ešte boli u urológa u nich v centre a ten nám to len potvrdil a navrhol nám zákrok MESA TESA ale my sme s tým nesúhlasili keď aj on povedal, že je tam veľmi malá pravdepodnosť, že sa tam niečo nájde.a tak sme sa po dlhom zvažovaní rozhodli pre darcu ale 3 IUI dopadli neúspešne tak sme sa rozhodli pre iné centrum a išli sme do Iscare síce som tam bola zatiaľ len raz ale bola som nadmieru spokojná s prístupom aj s prostredím....a mňa vôbec netlačili do IVF ešte my práveže navrhli aby sme skúsili 4 IUI ktoré ma čaká niekedy v polovici februára.... 😉

olivia31
20. jan 2013

@maminka142 Ahoj ak chceš riešiť to že nemôžeš otehotnieť a tvoj partner má zlý spermiogram nestrácaj čas u Kubiša je to arogantní ..... pre tvojho manžela to bude len nepríjemní zážitok a potom sa môže stať, že ho nanič podobné už nenahovoríš vyhľadaj radšej nejaké centrum asistovanej reprodukcie môj názor .........môj názor a skúsenosti nikdy viac aj keby bol jediní na svete ako lekár to je niečo strašné 😠

maminka142
autor
21. jan 2013

@rojica
@olivia31 Ďakujem Vám dievčata ste zlate, že ste mi pomohli v rozhodovaní 😉 Ďakujem 😉

emilienka
21. jan 2013

ahoj baby, aj my sme zvazovali ist za Kubisom, my sme absolvovali vysetrenie v MT, a mame aj vysledky, ale neviem pricinu mm zleho spermiogramu, neviete o niekom inom okrem Kubisa??

nataly123365
15. júl 2020

Objednava sa u neho? Alebo treba rano čakať? Neviem sa tam týždeň dovolať dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre