• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Predimplantačná diagnostika embryí. Máte skúsenosť?

9. apríla 2009 
Ahojte je to sice uz starsia diskusia, ale pre mna aktualna :wink: , najde sa tu nejaka babenka, ktora ma za sebou PGD+IVF resp sa nan chysta z dovodu vylucenia genetickej choroby? Sme s manzelom obaja nosici gen. choroby, inak bez problemu otehotnenia a chceli by sme podstupit preto toto umele oplodnenie.
21. okt 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som absolvovala ivf s pigd z dôvodu viacerých spontánnych potratov,bohužiaľ som aj o toto bábo prišla,my sme mali genetiku v poriadku,takže problém bude v niečom inom :frowning2:
21. okt 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vika, to mi je luto :frowning2:
23. okt 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lujza,len teraz som našla túto tému,my sa na to asi tiež chystáme,len nás čaká ešte len genetika.No keď tu čítam,čo to stojí,neviem...máme jedno ochorenie v rodine,tak sme zvažovali,či to zisťovať alebo nie..čo je vlastne lepšie?jedno dieťa máme,je ok,chvalabohu.
9. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucula,záleží aké máte ochorenie v rodine a v prvom rade si dajte urobiť normálnu genetiku a možno takto vylúčiť váš problém,lebo to IVF s PIGD,je naozaj veľmi drahé a nie je samozrejme 100% ,či otehotnieš a oni robia iba kontrolu 6 chromozomov a zisťujú pohlavie,ak by ste mali vyslovene nejaký iný špecificky problem,tak viem ,že sa robia nejaké špeciálne sondy a to je ešte drahšie,ale samozrejme ,ked by vam na tej genetike niečo zistili ,tak treba asi nad tým začať uvažovať,držím palce
9. dec 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
prosím,máme před sebou IVF s PIGD,protože u manžela byla zjištěna chromozomální vada (2,17).Je tady někdo s podobným problémeme?Moc uvítám veškeré informace.Díky :slight_smile:
9. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok