Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

evulka777
16. okt 2009

Baby, pomôžte mi, mne lekár povedal, že som hormonálne úplne OK...ja rozmýšľam asi alibisticky, že by som mala dieťa s iným mužom....taká myšlienka ma napadla.

denis19
16. okt 2009

evulka, to by šlo, pokud se ti to jeví jako dobrý nápad. pokud je problém v špatném spermiogramu, tak je jasné, že s jiným mužem by to šlo. Jako máš na mysli bokovku na jednu cílenou noc anebo zmenu partnera na stálo????

romy01
16. okt 2009

evulka ??????
myslíš darcu spermii so súhlasom tvojho mm?????

denis19
16. okt 2009

myslím si , že toto nemyslela!!!!

romy01
16. okt 2009

ani ja si to nemyslím denis
evulka ak by si bola schopna mat baby s inym len preto aby si ho mala a nezaujima ta co na to mm potom ti nefunguje manželstvo a skor ako sa do cohokolvek pustis, nat rozvrajskor vyries toto. Tod moja rada, inak riskujes akurat manzelstva a to ze tvoje dieta nebude mat otca - a to si ziadne dietatko nezasluzi. Urob si poriadok v tom co naozaj chces dievca. Drzim ti palce

denis19
16. okt 2009

Evulka a jsi vdaná????

romy01
16. okt 2009

denis plati stretko v pondelok ? Namiesto kavy si mozme dat caj a zakusok aj gall sa može pridať ak bude mať nálladu

denis19
16. okt 2009

Jo, práve dnes ráno jsme o tom mluvili s mnž, že ted by to už bylo úplne reálné, tak ano a úplne se mi zprotivila káva, tak čaj a koláč bude super! Bude tam tvuj jarko?

martinkasman
16. okt 2009

uz som tu, a stale rovnako, mam stale krvavy vytok, raz ano a raz nie, tak ja neviem ☹

martinkasman
16. okt 2009

ale uz som sa zmierila aj s najhoršim, manzel ma pozbudzuje a este mam tyzden vydrzať. Uvidíme čo potom. Dali sme si sice 2 vloziť a ako nadej mam ze iba jedno odišlo .

romy01
16. okt 2009

jasne bude, berie si v praci volno, este neviem ci na pol dna alebo na cely den ale uz sme o tom hovorili a je to ok.
martinka, uz si moc nepamatam na teba, pisala si sem len raz ci dva razy. Ty si po ET alebo ?

martinkasman
16. okt 2009

A ešte sme si jedno nechali uchovať v Brne. Aj ked mi vkladali embrya povedali ze jedno je silne a jedno slabšie ale nie je na zmrazovanie (uchovanie). Tak sme si dali dve. Dufali sme ze sa uchytia obe. Ked nie obe stačilo by aj jedno ☹

martinkasman
16. okt 2009

Som uz po ET v Brne. Dnes je to 8 den a asi od 3 _ 5 som mala trošku krvavé vytoky. Takze sa bojim.

evulka777
16. okt 2009

denis, tak ako si napísala, že či som vdaná, ja som to prečítala, že či som vadná. Áno, som. Šibe mi. Som vydatá (vdaná) aj vadná. Ako ma také niečo môže napadnúť. Ale muž si to nepripúšťa, že je chyba v ňom, preto cítim k nemu momentálne nechuť. Neviem, či som ochotná sa takto veľmi obetovať a urobiť to keď s iným mužom by som mala dieťa normálne.

martinkasman
16. okt 2009

Ale Krajkovic povedal ze to nemusi nič znamenať pokial nezačnem krvacať ako pri menzes a nedostanem menzes.

romy01
16. okt 2009

aha martinka uz viem, no mm ma asi pravdu, musis pockat, je kopa dievcat co boli tehu aj ked krvacali. To sa stava aj ked nejdes n a umele, urcite neprestan brat lieky

martinkasman
16. okt 2009

Inak nehnevajte sa ale ja sa nevolam Martinka - aj ked mi to nevadí, ze ma tak oslovujete. Moje meno je Ada (Andrea) 😀. Toto konto bolo pôvodne vytvorené velmi davno manzelom a ten sa vola Martin.

romy01
16. okt 2009

adka - aj ja sa tak volam ale volame sa podla nicku

martinkasman
16. okt 2009

No ja som potratila prirodzene uz 4 krat - 3 krat spontalny potrat a jedno mimomaternicové.
Tak uz preto som nie taký optimista.

martinkasman
16. okt 2009

ok. tak budem martinka.

denis19
16. okt 2009

Martinka ano, já má v rodine sestrenici a ta mela pravidelnou menstruaci 3 mesíce a byla tehul! tak neveš hlavu! nic to neznamená!
evulka, tak není kdo ví co, pokud to ani ted mnž neuznal, ale pokud ho to uklidní, co jsme tu, tak si 95% z nás je ok, a je problém v mnž spermonících!

martinkasman
16. okt 2009

To určite nevysadim. Však sa snazim ani nič nerobit len lezat. Ze ak pri predsa.
Mala nadej tam je.

martinkasman
16. okt 2009

evulka, ani mozno nie tak v mnozstve permii ale v morfologiu. U nas je mnozstvo az nad limit, tak isto rychlo ale morfologia je zla ma byt min. 2 % a manzel ma len 0,5.

romy01
16. okt 2009

pocuj adka - zrejme to nebude len v tych spermijkach, pri umelom ti dali do vajicka tie najlepsie a urcite sa take dobre z tych milionov nasli, nenasli ti nejaky pb v sliznici maternice ?

martinkasman
16. okt 2009

co je pb?

jarmila
16. okt 2009

Ahojte.
Fuha... čítam, čo sa dá.. Som rada, že si tu takto píšete.. Môžem sa pridať?Idem na to taktiež-začínam stimuláciu od utorka... Doteraz som brala antikoncepciu na upravu cyklu. Joj baby, ja mam hokej z tých všetkých vyrazov, liekov... Dúfam, že sa z toho nezmagorím :o)

denis19
16. okt 2009

Jarmila ,klid nezmagoríš,ani mi jsem nezmagorily!!!! tak pohoda, kam chodíš?

jarmila
16. okt 2009

🙂 No to dúfam... zmagorena mama by som asi bola zlá, že? :D Chodim do Gyn Fivu

denis19
16. okt 2009

Tak to ano, to by nedelalo dobrotu 😀 To je BA? Tak držím palec, už od dlšího úterý teda picháš?

jarmila
16. okt 2009

Díky... ano, to v BA. Eštelen doberam antikoncepciu, tak až od čo bude utorok... A baby vy si picháte samé injekcie? Ja tam pisane, že to musí sestrička... Mám dlhý protokol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre