Ako odovzdať žiadosť o IVF do poisťovne?

janickamalicka1988
15. mar 2022

Ahojte, musim doniest potvrdenu ziadost o IVF do poistovne osobne? Alebo staci poslat postou? Mam ju uz komplet potvrdenu, uz len aby ju dostala poistovna. Mam union, do kolkych dni vam prislo vyjadrenie? Dakujem

martinaju
15. mar 2022

@janickamalicka1988 ak chodiš do slovenskeho car tak to rieši car ak chodíš do čiech tak sa to posiela poštou spolu so všetkými papiermi.

janickamalicka1988
autor
15. mar 2022

@martinaju ano, chodim do Brna. Idem pohladat adresu a hned to aj pojdem poslat. Dakujem za radu 🙂

xiaomi_
15. mar 2022

a posli to doporucene

janickamalicka1988
autor
15. mar 2022

Dievcata, ak ste niektora posielala, na aku adresu? Nasla som len:

Odbor interných revíznych činností
Union zdravotná poisťovňa, a.s.
Karadžičova 10
814 53 Bratislava

len az to nepride niekde, kde nema...

e1i
15. mar 2022

@janickamalicka1988 tato adresa akuraz je to oddelenie liecby v cudzine.ja som posielala doporučene 1.triedou.mali to tam na druhy den a ten dalsi som volala nieco ohľadne ineho a povedali mi xe to maju na stole a do týždňa mi to pride domov, tak som sa mohla hned objednať pre lieky a isla som o mesiac skor ako som planovala. Ten cyklus a vklad boli úspešné. Držím palce

janickamalicka1988
autor
15. mar 2022

@e1i ďakujem, pôjdem to aj ja dnes poslať 1.triedou. Čiže, teoreticky by mi mohli do týždňa papiere odoslať nazad a potom to budem ešte posielať do Brna?

e1i
15. mar 2022

@janickamalicka1988 potom len zavoláš ze mas schvalene a ked pojdes pre lieky im vezmi kopiu alebo ukazat to.

janickamalicka1988
autor
15. mar 2022

Ďakujem dievčatá za skvelé rady. ❤❤❤

lienkavax
1. jún 2022

@janickamalicka1988 ahoj. Prosim ta a posielala si to na potvrdenie aj Petrenkovi ? Ak ano, na aku adresu sa to teraz posiela prosim ta? Dakujem pekne 🙏🏼🤗

pigicaj123
29. jún 2022

@janickamalicka1988 zdravím, chcem sa iba opýtať, žiadosť mám schválenú svojou gynekologickou, aj opeciatkovanu Petrenkom, chystam sa ju poslať do Unionu, je potrebné aj sem zaslať kopie lekárskych správ, alebo len čisto tie Union papiere?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre