Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
20. okt 2009

Romy, nemám výtok,ale zbytky utrošu ,jako suchá krída a leze mi to na nervy!

denis19
20. okt 2009

Co nehty??? jsou super??

romy01
20. okt 2009

nechty su konecne kratke
ste ma ukludnili ja som sa bala ci to nieco nie je.

denis19
20. okt 2009

není to nic,klid holka!!!! já už zase počítám hodiny do dalšího

denis19
20. okt 2009

úterý na počty!!!

romy01
20. okt 2009

denis to aj ja 🙂 predsa len to hcg bolo u mna vysoke ako u dvojek

wodanka
20. okt 2009

ahojte babule..
jarmila ja som mala trombozu (pred asi deviatimi rokmi) v stehne a dostala som ju ked som uzivala HAK.. najskor som si pobudla par tyzdnov v nemocnici a teraz uz len uzivam lieky.. a dnes som bola na konzultacii v Heliose a po potvrdeni ziadosti sz poistovne zacinam so stimulaciou.. takze nevidim problem, preco by si aj Ty po liecbe trombozy nemohla ist na IVF.. chce to len cas 😉

denis19
20. okt 2009

Ahoj holky, tak jsem zpet z procházky a vidím, že dnes vás to počasí zdolalo a vegetíte!!!
minka ako?????
Ahoj Wodanka, jak se Ti vede?

wodanka
20. okt 2009

ahoj denis.. dik za opýtanie.. dnes sme boli v Heliose a dohodli sme si ďalší postup, tzn. máme žiadosť na poisťovni a čakáme kým nám ju schvália.. ideme do IVF s prípadným ICSI

denis19
20. okt 2009

Super,ne? A prípadné ICSI znamená, že podle spg??? Huráá na to! Já už mám i ranní nevolnosti,ale prepadají mne v nocikolem druhé 😀

wodanka
20. okt 2009

hej podľa spg, ale dokina vravela už teraz, že je to takmer isté, že aj ICSI.. no ja by som bola najradšej keby môýme začať už aj zajtra.. ale musím čakať na poisťovňu 😒

denis19
20. okt 2009

NEva, mesíc uteče jako voda, tak to se do toho pustíte ješte pred vánocema???? Super dáreček 😀 Co máš za pojišťovnu?

denis19
20. okt 2009

A co práce? Budou schopni akceptovat tvé malé výpadky??? A plánuješ PN jako my?

romy01
20. okt 2009

tak som doma z angliiny. Uz druhy krat sa nam to skratilo no dnes sme mali ucitelku z Bostonu tak to bolo super. A o týžden si chybajucu hodinu potiahneme.
Denis ty uz mas ranne nevolnosti ? Aj ja xcem- zevraj sa pri tom fajn chudne 😀
ahoj wodanka, super sprava, drzim ti palce

denis19
20. okt 2009

Romy, ríkám tomu co mívám v noci ranní nevolnosti,ale já nehubnu, nejak se mi opet nafouklo bricho, už mne to sere! je to asi dusledek toho utrošu!!!Nevíš jak dlouho to musíme brát??

romy01
20. okt 2009

denis utros budeme brat az do 12teho tyzdna - a mas pravdu je to z toho utrosu, vlani sa mi to stalo ked som brala utros,

denis19
20. okt 2009

Romy, jsem už z toho na nervy, dnes jsem se na sebe podívala ,jako na nahou bytost a mela jsembricho vyduté fakt jako belohorcová ted!!! 😀 a to ona je tuším v pátém mesíci a to nemluvím o tom jak mi špatne tráví a je se mi špatne dýchá!!!

romy01
20. okt 2009

denis ja to mam to iste, dnes som ani nezapla nohavice co som mala vcera na sebe ja neviem co si obleciem na buduci tyzden a brucho mam fakt ako v nejakom 4 - 5 mesiaci

denis19
20. okt 2009

Trochu mne to štveromy! jinak se moc teším a snažím být v pohode a i stanko je natešený a stále mluvío pondelí, jak se mu to s vámi líbilo a to je co ríct, je to jinak porádný introvert,ale toto bricho se mi snaží tuto radost ničit!!!
Romy jak je to s tím HCG, není tam nejaký omyl v desetinných místách 😲

romy01
20. okt 2009

nie denis , nie je tam chyba mam ho vyssie ako je priemer ale to nic neznamena, mudrejsia budem v utorok. A aby si vedela moj mm je tiež introvert a to aký. Som moc rada že sme sa spolu stretli a pokecali a tvoj mm je moc milý a moc fajn chalan. Mozme si dat v utorok repete

denis19
20. okt 2009

Jo to úterý beru a začínám si psát seznam otázek na krajka 😀 když jsem potom tam na vše v té euforii zapomenu!!

denis19
20. okt 2009

no mne vubec nenapadlo ze se zeptat na hladinu hcg

saxana36
20. okt 2009

ahojte pisatelky,mam schvalene IVF v iscare, dnes som bola uz aj s papiermi z poistovne u dr., dotala som recept na pregnyl ,cetrotide,fostimon,vysetrila ma mam cystu,pockame do piatka a nabieham na inekcie.zomlelo so to tak rychlo,ze som zabudla na vsetko co som sa jej chcela opytat.pri sume za lieky ma skoro hodilo aj ked som s tym nejak tak ratala a teraz neviem ci to naozaj chcem.sedim na posteli a myslienkami som mimo.
.... mam na to 2 dni....
nedalo mi nenapisat, nemam sa komu zdoverit, je to zatial tajne

saxi

romy01
20. okt 2009

no aj ja som sa zabudla opytat na niektore veci ale hadam na to bude v utorok dost casu

denis19
20. okt 2009

saxi,ahoj chápu!!!!! sorry,ale ty nemáš potvrzenou pojišťovnu a už jdeš píchat???? a jen klid, mimo za to stojí 😀 a vítej a klidne se s námi podel o cokoliv!

denis19
20. okt 2009

také tomu verím, že v úterý na nic nezapomeneme 😀 jen se obávám, že jak nám vyrkne počet detí už zase budu mimo sebe!!!! 😀 😀

romy01
20. okt 2009

ahoj saxana, IVFko vychadza dosť koruniek, nie su to len lieky. Treba pocitať že v pripade metody ISCIa v pripade predlzenej kultivacie s dalsimi asi 500 eurikmi. Ak si si ne ista tak to este odloz. Schválena ziadost je platna niekolko mesiacov. Nema zmysel sa do toho vrhat ak tomu neveris alebo mas nejake pochybnosti. No neviem ako na tom si zas zdravotne a ako tvoj partner, treba zvazit aj toto lebo niektoré musime bojocat s casom. Nehc tak alebo tak, verim ze sa rozhodnes spravne - tak ako to citis.

denis ja sa obavam ze ja neviem ani teraz co sa mam pytat, ze to ma napadne az ked odtial vypadnem

denis19
20. okt 2009

Romy, neva, pokud Te ted neco napadá piš!
krajko nám rekl hned na začátku , do obyváku na stul papír a pero a cokoliv vás napadne napsat a potom mi to tu prečíst, jinak na to zapomenete a mel pravdu, je to profík, jako všichni v heliku!

romy01
20. okt 2009

to je fakt no nemam zas tak veci nastudovane aby som vedela ze co sa mam pytat - asi sa budem pytat na najblizsie kontroly a na amnio, ze ci sa to automaticky doporucuje pri IVF alebo az na zaklade vysledkov a tiez sa asi budem pytat na cennik v heliose, lebo by som tam rada ostala v starostlivosti az do porodu

denis19
20. okt 2009

myslíš jako ,že se za starostlivost do porodu neco platí? Tak jsi to myslela? S touto myšlenkou se pohrávám i já! A co se týče amnio, s tím mám zatím trochu problém......ale asi je to dobrá vec, co myslíš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre