Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

martinkasman
26. okt 2009

prvá asi nie som, však si tu bola skôr 😀

denis19
26. okt 2009

jasan, já chodím brzo spát, potom brzo vstávám,ale nemám odvahu zapnout PC hned po probuzení, tak čekám do rozumné hodiny!!!!

martinkasman
26. okt 2009

ale da sa, uz som sa s tym zmierila, a uz mi aj definitivne potvrdili ze to vdaka bohu nie je mimomaternicové, ide sa dalej , chceme to opat skusit, teraz pouzit uchované embrya z I.IVF - zostalo nam 1 ☹

dana10
26. okt 2009

Dobré ráno hviezdy 🙂 🙂
Martinkasma,dík.Si fakt lepšia asi ako tie baby na sociálke 😀 😀 😀

denis19
26. okt 2009

tak je jeden bojovník, tak to je fajn!!!! neveš hlavu!
já jsem stále nejak zblblá z toho, že i pri IVF muže být mimomaternicové, nerozumím tomu, myslela jsem si , že to vloží hned prímo do maternice a je klid!
ty jsi ríkala, že jsi to tušila, jak jsi to vytušila, krvácela jsi???

martinkasman
26. okt 2009

dana 10 - tak to som rada ze dalšiemu človeku pomôzem, a dakujem za pochvalu 😀

denis19
26. okt 2009

dobré ránko dana 10, tak jak pokračuješ????

martinkasman
26. okt 2009

tušila som ze som potratila, vedeli sme o moznosti ze to môze byt aj mimomaternicové, je to tak ze embryo ked pri potrate odchadza z maternice a môze sa na odchode aj usadit mimomaternice, a mna v ZA zbabrali a ked som raz mala mimomaternicové tehotenstvo nechali mi poškodený a nefunčný vajcovod - to sa uz cca 15 rokov nerobí a musí sa vybrat prave z dôvodu zabezpečenia dalšieho neželaného mimomaternicového tehotenstva. (Ja som si uz zo ZA uzila, bola som vtedy tehotna aj v maternici a aj mimomaternice - ale oni na to neprisli a boli problémy tak samozrejme zobrali plod z maternice (mozno dobrý aj viacerí lekari mi to potvrdili) a mimomaternicové ani neskumali a nechali mi to a az o 3 tyzdne ked uz bolo velmi zle na to mimochodom prisli ☹. Takze tak

martinkasman
26. okt 2009

ano začala som uz 3 den mat vytoky a postupne krvacat . Je to mozno niekomu smiesne ale vzdy ked som bola tehotná aj par dni som to vnutorne citila a aj teraz a zrazu 3 den som mala taky zvlasntny pocit a citila som ze sa niečo deje. A potom som aj začala krvacat.

denis19
26. okt 2009

ty vole, promiň za výraz,ale to je des!!!!!! truhlík embrijko, co se má co uhnízdovat mimo!!!!!! nemohlo zustat v teple domečku!!!! 😖 😲
no já jsem zvedavá na zítrek, jdu na druhé sono a krev, po 14 dnes po ET krev potvrdila tehul,ale krajdo na sone nic nevidel a jsem z toho celý týden nesvá!!!

martinkasman
26. okt 2009

ale neboj, nemôzeme mat všetky smolu ☹, určite to bude ok. Hlavne na to neries a nečitaj také hovadiny 😀

denis19
26. okt 2009

dík za radu, to bych musela být na samotce,ale snažím se vyhýbat prehnanému množství informací, to je pravda! 🤐

martinkasman
26. okt 2009

hlavne čitaj vela vtipov a vela sa smej 😀 tak napríklad

Príde Janko domov a mamička sa ho pýta:
- Janko, od čoho máš tu modrinu na čele?
- Od premýšľania.
- Ako to?
- Myslel som, že Karol ma tým kameňom netrafí.,

denis19
26. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v😀

romy01
26. okt 2009

dobre ranko
martinka - to je fakt hrozne co sa ti prihodilo, ja ked taketo pribehy citam, ja by som tomu lekarovi najradsej ruku odhryzla - ty vole ma to štve.
inak vtip je na 1 😀 😀 😀
ddenis mna uz brusko nebolieva - teda nie ako pred tyzdnom, myslim ze voda sa vstrebala. Len citim akoby bola maternica nejaka tuga, taka tvrdsia, lebo ked si lahnem na brucho tak tam citim akoby som tam nieco tvrde mala

denis19
26. okt 2009

ROMY dobré ránko!
já jsem na bricho ani nezkoušela lehnout! a jsem ráda , že už je tu úterý, jsem nejaká nervozní!!!!

martinkasman
26. okt 2009

romy - aj nas to stve a mm to chcel dat na sud, ale to vies lekari sa kryju a niektoré papiere záhadne zmizli ☹. A zbytočne by to len bolelo. Ale keby sa teraz ukazalo to mimomaternicové tak by som do toho isla aj ja a dala to na UDZP. Vdaka bohu nie je to potrebné 🙂

denis19
26. okt 2009

martinkasman
chápu manžela,ale je to strašné množství energie, co človek do toho musí vrazit! radeji vereit!

martinkasman
26. okt 2009

to ano, ale kazdy problém nas este viac posilný. Je to tak a my to nezmeníme, musime s tym len bojovať ☹

romy01
26. okt 2009

martinka je to fakt smutne - ale ja by som zrejme do toho sla, nevadi ze nie su papiere, urobili chybu a za chyby sa piká, mne by pruser v robote nikto neodpustil, kazdy normalny clovek poleti ked urobi taku fatalnu chybu.

denis ja som dnes skocila na vahu a skoro ma vrutio po vikende mam dalsie kilo na sebe, asi ma šlak trafí

denis19
26. okt 2009

Romy, klid!!!!! To se ustálí,neboj,já už ani nevážím,pro jistotu!!!!

martinkasman
26. okt 2009

ved aj ja keby som spravila chybu tak letim

denis19
26. okt 2009

to asi každý, ale jsou práce, dke to tak není, treba politika 😀 tam ti ba naopak nabídnou ješte lepší flek, už se proto netrap,jinka nebude ,ale bude už jen lépe!

cisielko
26. okt 2009

Bré ránko 😉

Martinka..je miúto čím si musela prejsť ale nezúfaj, jeden bojovník je niekedy viac ako celé vojsko 😉

Denis, Romy..ako sa vám tehulkuje, už aj nejaké tehu príznaky?

denis19
26. okt 2009

ahoj cisielko
práveže žádné príznaky a to mne zneklidnuje,ale zítra bude jasneji!
jak se vede? v práci???

romy01
26. okt 2009

denis ma pravdu, cloveka to trapi a hneva ale treba ist dopredu, martinka si hrdinka a mooooc ti drzim palce, budem sa tesit ked budes tehulkovat s nami 😀

denis19
26. okt 2009

romy, zítra tam budeš tak jako minule?

romy01
26. okt 2009

ano asi tak nejak - aj vy ?

denis19
26. okt 2009

ano, plánujeme dorazit i o pár minutekdríve jako minule, tak nejak hned na sedmou 😀

romy01
26. okt 2009

tak super, tesim sa ze pokecame a budete mat cas si zase zajst na kolacik ? Moj mm si berie zajtra volno tak mame casu kopu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre