Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sasko25579
autor
6. sep 2009

no ved hej a ty mas 33.alebo sa mylim?

denis19
6. sep 2009

No jasne že se pleteš!!!! Já Ti už táhnu na tricet osm,ale vzhledem na ženskou ješitnost, je mi tricet sedm, že ano 🙂

sasko25579
autor
6. sep 2009

ja mam poistovnu Dôveru neviem ako to tam chodi.ale uz som z toho nervozna, kazdy den pocitam a cakam..........

romy01
6. sep 2009

sasko to moznbo preto ze mas dlhsi cyklus.
Inak ja som len podpisala žiadosť v heliose a poistovna to poslala priamo tam, len som si zavolala, že ci to tam uz je

sasko25579
autor
6. sep 2009

DENIS
to vazne?no vidis a podla toho co tu piseme mam pocit ze mas 25r.Pripadas mi taka velmi vesela ,,kopa,, /neber to v zlom to sa tak hovori........Velmi mi pripominas jednu kamosku co bola tiez taky smejo a pozitivny cloviecik 🙂

sasko25579
autor
6. sep 2009

ROMY to zalezi asi od centra.ja som si to na poistovnu musela zaniest osobne.v piatok som bola v centre a hned v pondelok po robote som tam do pistovne utekala..

romy01
6. sep 2009

aku mas poistovnu?

sasko25579
autor
6. sep 2009

DOVERA

denis19
6. sep 2009

Sasko, já mám UNION pojišťovnu a ti to udelali takto. Kolik je to dnu od podání žádosti???? POkus se prestat na to myslet, já také počítala každý den a mela jsem pocit,že jeden den trvá celý týden 🙂
A máš pravdu jsem veselá kopa!!!!!Dikas za povzbuzení a jen do budoucna, nejsem netykavka, málo co mne urazí teda myslím, že nic, tak klidne narovinu se mnou,dikasnička.
Romy, tak tobe domu neprišlo nic,no vidíš, každá pojišťovna to delá asi posvém.

sasko25579
autor
6. sep 2009

dENIS
je to len 6dni.bola som tam v pondelok.Nastastie v robote mam dost roboty tak na to tam az tak moc nemyslim.

denis19
6. sep 2009

No vidíš,to je super a ber to tak , že už jen tri týdny a kopusíček a máš odpoved, je jesne, že bude kladná,ale človek to potrebuje videt,co????
Na chvilku se vzdálím, jdu trochu pomoci mamince v kuchyni 🙂

sasko25579
autor
6. sep 2009

DENIS dik denis asi toto som potrebovala pocut.ja varim tiez lasagne,,,mnam...........

romy01
6. sep 2009

ja idem tiez uvarit aspon polievku, leno hlavne jedlo ostalo este zo vcera

denis19
6. sep 2009

To jsem ale hospodyňky 🙂 to se mi líbíííííí

sasko25579
autor
6. sep 2009

BABY
no ja robim lasagne.take z krabice a nie som moc zastanca takch veci/polotovarov/ale niekedy sa to hodi.Muž uvaril polievku/rezancovu../zo sacku/ a hura na obed.

denis19
6. sep 2009

Tak tomu se ríká zdravé stravování 🙂

sasko25579
autor
6. sep 2009

no lasagne zjedene ideme sa asi trosku prebehnut von s havinkom ,je tu krasen pocasie.majte sa krasne ked dojdem ozvem sa............. 😵

cukotka
6. sep 2009

ahojte, želám pekný deň

cukotka
6. sep 2009

.... haloooooooooooooooooooooooooooooooo 😉

denis19
6. sep 2009

halo cukotka, jsem tu jako poslední skaut 🙂

cukotka
6. sep 2009

ahoj, aká bola nedeľa? 😉

denis19
6. sep 2009

ahoj cukotka, byla fajn, byli jsme u mojich rodiču a celkem se tam poflakovali,manžel pomohl tatovi neco se strecho nad garáži, já se pomotala v kuchyni,ale spíše více jedla než pomáhala a ted se už koulíme doma. a ty?

cukotka
6. sep 2009

ja som dnes sama doma, manžela mám v službe, takže pomaly periem, trochu upratujem, chcem ísť žehliť a musím si spraviť vlasy, nech zajtra v robote vyzerám ako človek 😉

denis19
6. sep 2009

takže hezké ženské starosti a jak dopadli rifle.?

cukotka
6. sep 2009

no či hezké tak to neviem, moc ma to nebaví. Rifle? Rifle sú flakaté, ale zistili sme, že to je taký model. Akože nové rifle, ktoré majú vzhľad nosených.

denis19
6. sep 2009

Ahááá a co na to ríká manžel???? je stotožnen s dnešnímy trendy? A máš dlouhé vlasy???? Protože o ty je starost asi daleko vetší!

cukotka
6. sep 2009

No manžel to zobral tak, že má rad nové trendy, ale v móde flakatých riflí nechcel byť prvý, ale zase podotkol, že módny guru Bruno Ciberej by bol určite nadšený 😉

denis19
6. sep 2009

Takže to vzal dobre, fajn postup, to by u nás doma neprošlo, manžel je konzervička, sice s vkusem,ale modní trendy nevyhledává,ale na to si porídil preci mne, že ano 😀

cukotka
6. sep 2009

Denis chcela som sa Ťa spýtať, ty chodíš do ktorého CAR?

cukotka
6. sep 2009

No ten môj tiež tie módne trendy len v určitých medziach 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre