Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
30. okt 2009

cisielko
neboj pokud začnu a to já začnu chodit do práce, tak také chodím na šestou 😀 ale jsem tam jen potom do dvou 😀 už se teším na práci!!!!

wodanka
30. okt 2009

dobré ránko.. ďakujem za vysvetlenie.. už som mala v tom naozaj hokej.. takže 16DC začínam s liekmi a 23DC s injekciami.. a tie si musím dokedy pichať? a kedy je odber?

denis19
30. okt 2009

WODANKA
od 23 DC si picháš , no já píchala, decapepthyl a ten se pichá až do OPU a menopur či neco podobného se pichá jen na samotnou stimulasi a to je asi tak 14 dní a ten se pridává k decapepthylu na 1 Den nového cyklu, jak dostaneš menstruaci a tu by jsi mela dostat maximálne do 32 DC a to je i návšteva v heliku a tam ti určí dávkování
a OPU je tak po 14 dávkách menopuru, či toho co budeš brát Ty!, takže asi tak za mesíc od prvního užití PROVERy, léku. 😀

wodanka
30. okt 2009

dik denis.. no uvidim, co mi povedia.. lebo podla toho co si napisala by mi to vychadzalo presne pred vianocami 😕

denis19
30. okt 2009

no a to je super ne???????

wodanka
30. okt 2009

keby to zavisi odo mna, tak to moze byt aj na stedry den... ale otazka je ci v Heliku niekto bude?
ale nebudem to teraz riesit.. 20. tam idem a uvidim co a ako

denis19
30. okt 2009

presne a ten 16DC vychází na kolikátého????? jé to by bylo super jako dáreček pod stromeček, že????? nemyslím si , že si mužou dovolit ted ríct, tak od dalšího roku na vánoce ne, prišli by o klienty a to nejde, tak já si myslím,že do vánoc a nebo tesne po jsi tehul!!!!!! a ty jsi dnes doma????

wodanka
30. okt 2009

16DC mam mat az 23 novembra..
som v praci, ale nejako sa mi dnes nechce pracovat.. ale o chvilu uz budem musiet zacat ☹

denis19
30. okt 2009

tak to je super, že jsi si udelal chvilku pro sebe vpráci, jsem pro takové veci! a co je pátek a ty tammakášstále jako das a ted už máš právo na to,aby ti myšlenky lítaly kudy tudy, znám to , jak jsem začala brát proveru užjsem v práci byla k ničemu 😀

wodanka
30. okt 2009

to ja som už teraz k ničomu 😀 môj dnešný výkon sa bude rovnať nule
Ty chceš byť dokedy na PN?

denis19
30. okt 2009

krajko chce abych byla určite do 12tt,ale zdá se mi to dlouho,ale asi poslechnu a pokud vče bude ok tak pujdu do práce na pár mesícu a potom chci zustat asi dva mesíce pred doma také....tak uvidím jak mé plány skončí 😀

romy01
30. okt 2009

dobré ránko
baby dnes je tu od ráno slniečko, to je super. Hned o 9tej vypadnem na vychádzku - uz sa tesím.
Ako sa máš denis?
ahoj wodanka - mojko moc ti zelam aby si mohla stimulkovat, no som pocula ze helik je cez sviatky zavrety, tak snad ti to neposunu na januar - neviem ked to pocitam, nie som si ista ci ti to vyjde - budes to mat len tak tak to OPU vychadza na vianoce a vklad medzi sviatkami

denis19
30. okt 2009

tak pro dopoledne končím ahoj odpoledne!!!!
krásný den!

katti77
30. okt 2009

dobré ránko

wodanka
30. okt 2009

pa densi..
uvidim holky ako to dopadne.. tak ked to nbude v decembri, tak v januári o už isto bude 😉

romy01
30. okt 2009

wodanka, v podstate je jedno kedy, hlavne že to skončí //, no nie ? Ale možno ti to vyjde este v tomto roku

wodanka
30. okt 2009

presne tak romy ako si napisala.. jeden mesiac hore-dole

katti77
30. okt 2009

wodanka tak supeeeer, no tak je všetko v poriadku a začínaš, keď už máš pohovor s koordinátorkou tak to je jasné, držím palčeky a neboj ona ti všetko vysvetlí a dá ti papier kde to budeš mať napísané ako pre debka, ešte že to je lebo sa to fakt skoro nedá zapamätať 😀

denis a ty chodíš do heliosu? a býbaš kde?

cisielko hneď ako budem vedieť správy od poisťovne dám vedieť

romy01
30. okt 2009

no baby idem vyuzit slniecko - idem sa prejst, kedze mam vychadzku, papa okolo obeda

wodanka
30. okt 2009

babenky musím ísť tvoriť nejakú pridanú hodnotu.. pekný dník

cisielko
30. okt 2009

No ako ste zmizli 😀

Wodanka ja v tom mám taký hokej ako ty, viac budem múdrjšia v strdeu po stretnutú s koorinátorkou 😀

Katka čakám 😀

denis19
30. okt 2009

Ahoj tak já jsem zpet s novým ksichtíkem a nehtama!!!

KATTI
chodím do Heliosu a bydlím v BAnské Bystrici, ta čestina je jen pozustatek z mládí 😀 já se na slovensko vdala z velké lááásky 😀
Ahoj Romy, tak jak je venku, paráda, co já se ted vrátila a odpoledne vypadnu určite znova!

katti77
30. okt 2009

denis ja som zo ZH tak a zase je nás viac z okolia

a inak babulky ja už mám podpísanú žiadosť, takže určite začínam s proverou 10.11., teba ak sa nič nestane 🙂

denis19
30. okt 2009

katti
tak super, do vánoc jsi tehotná!!!!!!!!!!!! už nemusíš manželovi vymýšlet dáreček, jo ZH je kousek, tak to se tu nekdyscukneme na námestí s kočárkama 😀

katti77
30. okt 2009

denis keďže tu nič nekúpim tak určite budem chodiť na nákup do bb, europa a okolité obchody to istia

denis19
30. okt 2009

no vidíš, tak dej včas vedet a mužeme brouzdat po detském svete společne

romy01
30. okt 2009

denis, super relax
kiatti, super spravicka - stihas v pohode 😀

katti77
30. okt 2009

denis ak IVF dopadne ako má, tak tam budem od januára každý týždeň 😀 😀

denis19
30. okt 2009

katii, dopadne jak má uvidíš!!!!! a to se má mnž nač tešit,ale i kreditku je treba provetrat

zdar romy, tak už doma?
jak bylo????
je holky já bych s váme klidne odpoledne zašla na kafčo.....

romy01
30. okt 2009

baby a hlavne koncom januara treba utekat na vypredaje 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre