Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
16. nov 2009

strach nestrach, obetujeme se a to malé tu ješte ani není, je to príprava na to , že se mu budeme obetovávat celý život 😀

martinkasman
16. nov 2009

ahojte kočky.

kajticko
16. nov 2009

ahojte pichandy 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja už chcem pichať ☹ ☹ ☹ je to nekonečný príbeh

cisielko
16. nov 2009

Kati..viem o čom hovoríš, ten 1 krát je najhorší lebo nevieš čo to obnáša...je to strach ale ty to zvládneš lebo musíš..kurnik ženy my sme iné statočnice, čím všetkým si musíme prejsť..to chlap by to vzdal už dávno 😝

Kajtičko..ty už chce špichať..veď ž sa ti to blíži..kedy to máš to stretko s dkomi? mne to už vyadavá prepáč ale je nás tu naozaj veľa 😕

Denis..pekne napísané 🙂

Martinka..ajhoj

wodanka
16. nov 2009

ahojte holky.. ja vám v doborom tak strašne závidím, že už si picháte .. ja ešte netuším, kedy začnem so stimulkou.. v piatok mám pohovor s koordinátorkou a až vtedy budem múdrejšia.. 😒
inak v mojom okolí sa roztrhlo vrece s tehuľkami: moja najlepšia kamoška čaká bábo, môjho mm najlepší kamoš tí čakajú a nakoniec ešte aj kolegyňa z kancelárie.. a ja stále nič ☹ chvíľami mám z toho normálne depky.

cisielko
16. nov 2009

Wodanka..nesmieš si to tak brať..ja som to vnímala tiež ako ty..a povim ti, že tento rok sú snáď tehu všetci alebo sa im rodia deti..ľudia, ktorých som roky nevidela tk sú tehotny a podobne ešte aj susedy vo vchode, mne sa už rozum zastavoval..ale ono tobtak bolo stále, lenteraz to vnímame trošku viac..ja to už neriešim a beriem to normálne a poviem ti už ma to tak nedepkuje a lepšie sa mi dýcha..vyskúšaj, je to fakt super 😀

kajticko
16. nov 2009

wodanka poznám to 😉 nerieš to aj mne z toho pekne šibe ,ale vidím to pozítivne lebo sa to už blíži. mne kamáratka povedla ,že ona si myslí ,že sa mi to nepodarí nemám to brať tak pozítivne skoro ma roztrho ,ale to ma ťahá tak do predu ,že jej dokážem ,že mne sa to podarí 😉

čísielko ja mám štvrtok termín u lekára

wodanka
16. nov 2009

dik cisielko a kajticko.. len ked niekedy nebrat si to, je ako bojovat s veternymi mlynmi.. proste teraz som v takom blbom obdobi, ze sa mi to nedari.. Ale snad po stretnuti s koordinatorkou sa to zlepsi, lebo zasa budem o krok blizsie k cielu 🙂

kajticko
16. nov 2009

je to tak ja som mala toto pred 2 týždnami neboj tento týždeň budeme aj mi už múdrejšie a už sa to prelomí 😉 😉 verím tomu ,že lekári budú robiť všetko pre to aby si to nenachávali na vianoce

kajticko
16. nov 2009

ja chcem ísť hned na pNku. 😠 čisielko PNkuješ??

cisielko
16. nov 2009

Kajtičko takže vo štvrtok a kedy máš 16DC? niem, som v práci..akurát som to riešila s Katkou, že koľko je PN z platu lebo čoé mám známu ona už má potom a teší sa je v 6 meiaci tak dofražiavala prísny klud a podarilo sa...ja sa cítim ok ale občas ma tu vytáčajú blbci ale zatail sa držím..nič ma nebolí len dnes nejako pocitťujem lavy vaječník..je to taký zvláštny pocit 😅 a tú kamošku nakop do zadku a pošli expresom daleko do preč 😠

Wodanko..už sa blížite k tomu..my s Katkou sme začali a vy pokračujete..a všetky sa budeme tešiť už čoskoro z tehu..musíme tomiu veriť tak sa teš na pohovor a bude to lepšie 😀

wodanka
16. nov 2009

no ja tomu neverím, že to budem stíhať pred vianocamii.. keď tak začnem v decembri alebo v januári.. podľa mojich výpočtov mi totiž ET vychádza na 24.12. ☹

martinkasman
16. nov 2009

všetky tehulky poslite mi virusiky, v sobotu som bola na ET. Tak aby to vyslo 😉

kajticko
16. nov 2009

že číslieko viiiaaaaanoce šalalalalal 🙂 neviem ako to lekár počítal 16 den som už mala. povedal že vo štvrtok mam prísť pýtal sa kedy mám menzes to mám 24-25 povedal,že super to stíhame.

kajticko
16. nov 2009

martinkasman nemám virúsiky ale tuj tuj tuj nech sa to podaríííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😎 😎

martinkasman
16. nov 2009

kajticko dakujem 🙂
pýtala som sa lekara v Brne čo robit aby to vyšlo 😀 spratovat uhlie aby človek na to nemyslel a ked pracuje a potom je unavený nemá čas na to myslieť 😀 - inak super lekar pokecali sme spolu a vela sa nasmiali
takze sme si s manzelom povedali ze kazdý den niečo podnikneme, včera sme boli na taký maličký výlet, resp. prechádzku ,dnes chceme ist s byvalými kolegami niekde sadnut, takze tiez nebude čas rozmýslať a zajtra tiez niekam určite vypadneme,

wodanka
16. nov 2009

martinka tiez drzim prsty nech to vyde.. nech sa zaradis medzi tych co zvysuju percento uspensoti IVF 😉

cisielko
16. nov 2009

Martinka...pfuj pfuj aby sa podarilo 😀

Kajtiščko..tak potom ti to vychádza na krátky protokol mám pocit..nevieš či hneď začínaš pichať ako príde m?

Wodanka..oni robia aj na vianoce ak je to nutné=..takže neboj uvidíš čo ti ovedia v piatok tak neháďz flintu do žita 😉

wodanka
16. nov 2009

cisielko no už vidím ako dokina ide na štedrý deň do práce kvôli môjmu ET 😀
no veď uvidím, čo bude v piatok

denis19
16. nov 2009

wodanka, na štedrý den štedrý dáreček 😀

wodanka
16. nov 2009

ja by som ho brala všetkými desiatimi, denis 😵

dana10
16. nov 2009

Wodanka ja keď som bola v Helíku pred 10 dňami povedali že doktori budú robiť, sono, krv,stimulácie, no problém bude s embryológičkami, že oni by nemali robiť medzi sviatkami.Možno sa to zmenilo skús sa popýtať a daj vedieť.
Martinkasman, držím palce 🙂 😉
Denis,cisielko potešili ste ma že tá pichačka trvá tak 2-5 min, ale budem to asi sama pichať.Čo ste mali to pero alebo stiekačku?

denis19
16. nov 2009

dana
já mela stríkačku.....hotový narkoman 😀
no WODANKA tak to teda zjisti,kdo bude míchat ty potomky o vánocích 😀

romy01
16. nov 2009

ahojte kocandy ako ste dnes stravili den ?

denis19
16. nov 2009

no devčata opet to tu nejak vázne!!!!

Romy, jak jste docestovali, vše ok a botičky mely úspech????

romy01
16. nov 2009

ahoj denis, tie boticky dam malej do mikulašskeho balicka, spolu s nejakym cumlikom, ale je to sranda polozit si ich ku mojim botam - no to je pohlad pre bohov.
Mala je inak fest srandovna - furt sa uškrňa a ked ju švagrinka posadila a oprela na gauci a mala si zahodila hrkalku a potom sa zvalila za hrkalkou to bola prča - sa jej zasekla ruka tak medzi telo a gauc a nevedela ju vysunut, tak zacala zurit, to som teda kukala 😀
Inak som neskutocne utahana, bolia ma nohy, ako po posilke. A kupili ste s kuspitkou nieco ?

denis19
17. nov 2009

Dobré ránko!

ROMY
to Ti verím,že s manlou byla sranda,vtakových situacích jako je ruka versus gauč,vubec nevím co budu delat,ale ceteĺa jsem,že pokud je to jen trochu možné, tak je dobré se do toho neplést a nechat díte ať si poradí samo....tak uvidím do jaké míry to zvládnu

a co se týče kuspitky, zašli jsme potom na obed jak jsme se rozdelil a zavedla jsem je d DM a rozloučili jsme se,aby prec jen mela smnažel soukromí na nákupy,ale asi u nich vyhrál ten babyactive JET, takový ten kuličkový dizajn, cojsme koukali v detském svete.....

ale mne včera dost nadchl ten austin 3, co jsme koukali mi dve společne....

jo s taky jsem včera hezky odpoadla 😀 😀

romy01
17. nov 2009

ahoj denis
kuspitka mi vcera este napisala na skype ze si objednali kocik a aj postielku si vybbrali, takze uz ma co potrebuje, urcite to hodi do albumika
inak dobra sprava - wolfka z temy helios je tehu 😀 😀 😀 toto bol jej treti pokus a mala iba dve vajicka, z toho sa len jedno dopracovalo k dnu tak si ho dala vloziit na 3 den ako ja a ma to tam, fest ma potesila

romy01
17. nov 2009

a ten coletto austin je momentalne mojim favoritom, naozaj sa mi zapacil

denis19
17. nov 2009

jé tak to jsem ráda i za wolfi, ješte jsem na helios nemrkla....super.
já ti včera vytuhla, že jsem ani s kuspitkou už neprohodila ani rádek, že co a jak.....
co dnes budete delat??? u nás nejak prší, není zima ,aleje tak vlezklo...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre