Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
6. sep 2009

taktiež aj moj muž. ešte ked mu poviem,že niekto známi čaká tak je celý den bezreči., 😠

kajticko
6. sep 2009

dúfam,že sa nám to podarí narovnako a budeme spolu kočíkovať 😎 😎 😎

cukotka
6. sep 2009

no tak to mi ani nehovor, my sme boli s jednými teraz na dovolenke, sú to moji známi a manžel si ich strašne oblúbil, ešte v týždni mi hovoril, že sú super, lebo sa vedia baviť aj o inom ako o ďeťoch a včera nám poslali sms, že čakajú bábo, tak sa tak zatváril, že som nechápala

kajticko
6. sep 2009

cukotka dobrú nocka ja už som úplne unavená 😔 😔 spojíme sa pa pekný večer

cukotka
6. sep 2009

aj TEbe peknývečer dobru noc

denis19
7. sep 2009

Dobré ráno snažilky, tak verím, že po víkende se máte hezky a je vám fajn. Já už opet zarezávám v práci a nechám se prekvapit co dnešní den.
Romy, jak dopadla injekce?????
Sasko, a kde se nám potuluješ?????

romy01
7. sep 2009

Ahojte baby

denis, už to mám za sebou - úplne sama 😀 😀 😀 Ti poviem som si injekciu vybrala z chladnicky o pol osmej - reku nech nie je moc studená, o tristvrte som ju rozbalila z plastového obalu a 15 min som si ju držala 1 cm nad bruchom a čakala kedy odpdnem - alebo naberiem odvahu. Teda srdce som mala až v krku a ruky sa mi potili , este teraz sa mi klepu. Ale nebolelo 😀 😀 😀 iba to prepichnutie koze som citila, potom nic ani vytiahnutie. Ked som ihlu vytiahla bolo trosku krvicky - ale to bola len taka kapicka velka pol milimetra.

denis19
7. sep 2009

Romy,blahopreji!!! Je to výkon! Pocit sevretí v krku a cítení bušení srdce mám vždy jak si na to vzpomenu!!!!Ale máme to za sebou,co??????Alee jsi dobrá, já si to nedokážu sama vstríknout,ale budu na tom pracovat!!!

romy01
7. sep 2009

no mne ani nič iné neostávalo, moj je v práci. Spm na seba pyšná haha. a v akom odvetví pracuješ ty?

denis19
7. sep 2009

Romy,máš být na co pyšná 😕
Já pracuji v Topografickém ústave,jako GISák, v zkratce, tvorím mapy, 3D analýzy,modely terénu a tak nejak(GIS geografické informační systémy) jsem jako civilní zamestnanec u armády.

romy01
7. sep 2009

to máš celkom zaujímavé zamestnanie. Chodievaš teda aj do terénu s takými tými stojanmi ?

denis19
7. sep 2009

Z práce s tema stojanam nechodím do terénu,ale manžel je geodet, tak chodím s ním a umím je tedy obsluhovat, v součastnosti je to už i tak vetšinou na GPS,ale i teodoliti je nutno používat, ješte 🙂

romy01
7. sep 2009

halo je tu niekto?

denis19
7. sep 2009

No halo, jedine já!!!!! Klasika, mám pocit, že jsem chytla závislost!!!!

romy01
7. sep 2009

hahaha ale si aspon v praci, ja trcim doma a nudim sa

denis19
7. sep 2009

Jé Romy, já vím,ale neboj od pondelí budeme v tom dve!

romy01
7. sep 2009

haha sa teším ako sa budeme vykecávať, ver že je to šialené ostať doma. Ja som bola zvyknutá fest makať, j jednom kolotoči stále behať, riešiť veci, plánovať - a zrazu sedim pri pc a dychtivo čakám na každú správu

romy01
7. sep 2009

denis mozno sa aj v heliose uvidime, mala by som ist na krv 16.6 - teda ak pride ms podla plánu

denis19
7. sep 2009

Romy, já jdu do heliosu 14/09. tak ted se mineme.ale jindy možná ano. na ten 32 den cyklu musíš do heliosu či menstruace prijde či ne, tak tam pujdeš určite. já jsem na to pondelí zvedavá!!!

denis19
7. sep 2009

Jinak si to neumím doma moc predstavit. Ješte do júla jsem mela dve práce, mela jsem malý butik, ten jsem s vidinou budoucna k 31/07/2009 zavrela a už ted se odpoledne nudím, tak nevím co si počnu doma sama celý den. Čest vynimkám s vycházkama 😀

romy01
7. sep 2009

no to hej, ja tamidem 16.9 - to bude moj 32DC jedine ze by prisla ms skor.
inak teraz idem k svojej obvodnej, aby mi dala výmenný lístok na predoperačné - ty už si si to vybavila?

denis19
7. sep 2009

Ješte ne, chystám se v pátek tento týden, nebo nekdy behem PN. Ale mne ten výmenný poukaz na predoperačné dali v heliose, či to nám dali neco jiného?

romy01
7. sep 2009

to nie je výmenný poukaz, to je len žiadosť aby ti ten výmenný poukaz dal tvoj obvo´dák resp gynekolog. Ja som bola u svojej gynekologicky a ta ma poslala k obvodnej.. Tam mi urobia tie krvne testya daju mi listok na interné - aspon dufam. inak ale nechapem, preco nam nedali priamo v heliose tie výmenné lístky

denis19
7. sep 2009

No tomu nerozumím, neboť toto já mám z heliosu, jen jsem to ukázala obvodačce a ta rekla, jak to bude aktuální tak prijdte udelám vám krev a tak a potom tuším na interné a anesteziolog si to delá v martine.
tak jsem to pochopila já.

romy01
7. sep 2009

už som spät - bola som u obvoďáčky. Objednala ma na krv a keď budú výsledky potom ma pošle na interné.

denis19
7. sep 2009

Super, jsi rychlík! Já ted teda premýšlím, jak to udelát,asi teda v pátek skočím k obvodačce a uvidí se co a jak, že ano, to bude nejlepší 😉

romy01
7. sep 2009

ano to by si mala urobit, mna na krv objednala na 17.9 a výsledky budu až do 10 dní a az potom na interne a aj tam sa objednáva - teda bude to tesné, ja som si vypocítala že na odber by som mala ist niekedy po 30.9

denis19
7. sep 2009

Romy, také jsem si už vypočítala, že na odbery bych mela nekdy kolem 27/09 tak uvidíme,ale počítáme a počítáme, co???? Už bych chtela neco vedet a mít za tím a tešit se,ale vím, že musím být trpelivá, že život nadelí to co má!!!!! Ale je to tak težké ☹ 😎

romy01
7. sep 2009

tomu ver ze sme netrpezlivé, ale pockaj po ET - to nekonecne cakanie na tehotenské testy 😀 😀 😀

denis19
7. sep 2009

Ani mi o tom nemluv, nevím jak to vydržím 14 dní!!!! Asi ani nevydržím a budu očurávat testy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre