Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
8. sep 2009

nie denis, zatial nic, no ja teraz denne vychlastam min 2 a pol litra caju, takze snad dehydrovana nebudem 😀 Navyse si o 2 injekciu popredu 😀 😀

cukotka
8. sep 2009

on nemá byť prečo nasraný, ano je hasič-záchranár.

romy01
8. sep 2009

odkial si cukotka?

cukotka
8. sep 2009

pezinok

romy01
8. sep 2009

a kam chodis do centra?

kajticko
8. sep 2009

ahojte!!!!!!!!

tak a už to máme za sebou s cukotkou po prvý krát. je zlatá a mali sme sa stále o čom rozprávať ved máme spoločné záujmi 😎 cukotka a nešli sme na koniec na večeru ale natierali sme spolu bránu do teraz ☹

cukotka
8. sep 2009

Oli ale to je iná romantika 😉 Romy ja aj kajticko ideme prvykrát vo štvrtok do ISCARu v Bratislave

romy01
8. sep 2009

jaaj neviem preco som si myslela ze do heliose v Mt - asi som sa splietla, pisem aj do temy helios

kajticko
8. sep 2009

úplna romantika 😠 😠 ,ale sme sa aspsoň pri tom konečne začali normálne spolu baviť. 😉 deni čo porábaš??

denis19
8. sep 2009

Práve jsem dotelefonovala s kámoškou z ČR, máme asi tak pulhodinové telefonáty,podporujeme t-com 😀 😀 a jinak se mi vrátil domu geodet, snedl večeri a venuje se denní hygiene a já dočítám vaše rádky.
Kajticko ani ty se nebavíš s manželem????

denis19
8. sep 2009

Kati, i to je pro mne dobrá zpráva,ohledne té materské, neboť já mám ve státní správe dosti nízký plat a pokud budu dostávat 567€, tak to budu mít víc jak výplatu 😀 😀 tak hurá tehulkovat

sasko25579
autor
8. sep 2009

ahojte BABY
co je nove?prepacte moju absenciu........ 😀

sasko25579
autor
8. sep 2009

DENIS
o com to tu hovoris?akych 567eur?co to je za peniazky?

denis19
8. sep 2009

Angeliko!!!!! Vítej, co se delo,kde jsi byla??????? Ty si prečti naše rádky,ale Ty vyklop co nového????

kajticko
8. sep 2009

nebavím ☹ šaško hur áááááááááááááááááááá 😎 😎 😎 😎

sasko25579
autor
8. sep 2009

ahooj DENIS
vcera som bola sportovaT/hrali sme 2hod ping pong a dnes som bola s byvalou kolegynou na kave potom u našich a teraz som struhala este tekvicu.A co tvoje injekcie?ako pokracujes?

romy01
8. sep 2009

denis ale ak mas nizsiu mzdu musis si doplatit DNP inak nedostanes tych 576

denis19
8. sep 2009

To je moje materská z odvodu a DNP, mely jsem s cukotkou dilama jak to je s DNP ,ale dala to cukotko dohromady a toto mi z teho vyšlo 🙂 🙂

denis19
8. sep 2009

Jo,práve proto jsem si začala platit DNP,Romy.
Kajtičko a proč se nebavíš????? neblázni určite to je jen banalita!

kajticko
8. sep 2009

nevieš muži v strednom veku 😉 😉 😉

denis19
8. sep 2009

Angeliko,pokračuji hrdinsky za pomocí manžela, stále stejne ,píchnu jehlu do tuku na bríšku a manžel zamáčkne, nejsem schopna stisknout tu injekci ☹

romy01
8. sep 2009

ale ved to dnp staci platit vari len 180 dni pred nastupom na metersku, nie?

cukotka
8. sep 2009

budem chvíľu mimo, máme návštevý /svokra/

denis19
8. sep 2009

holky, muj vymeriavací základ z odvodu z práce ja hrubý príjem?

cukotka
8. sep 2009

áno denis

denis19
8. sep 2009

Romy, tak to nevím???? Píšou že 26 týdnu ,ale nekde v textech o DNP jsem se také dočetla neco o 180dnech. Kati, nevíš jak to je????

kajticko
8. sep 2009

ja som z Vás pekný magor tým peniazom stále nerozumiem 😢 😢 šaško už sme sa s Deni o Teba báli 😉 😉

cukotka
8. sep 2009

čo ako je?

denis19
8. sep 2009

Kati, takže když vezmu svuj hrubý príjem a odečtu ho od vymeriavaceho maxima, tak mi stačí platit DNP je z té částky, že?????

Ano šasko, báli!!!!!!

cukotka
8. sep 2009

Inak dievčatá, tie ktoré z Vás majú hrubú mzdu okolo 32.000 SKK, tak majú nárok na max. materskú a to je tých 567 € .Tie ktoré zarábajú viac, dostanú taktiež iba tých 567 €, to je proste maximum.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre