Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sasko25579
autor
8. sep 2009

kKAJTICKO
preco sa nebavis s mužom?alebo si to uz hovorila?prepacte som mimo.nebola som tu dva dni a citim sa ako mimozemstan.ale snad sa chytim 😀

denis19
8. sep 2009

Kati, jak to je s tím placením, jako délkou placení DNP,aby vznikla nárok na materskou či PN?

cukotka
8. sep 2009

sasko chytiíš chytíš,

denis19
8. sep 2009

Angeliko, verím Ti to , já se cítím jako E.T.i tak!!!!
Kati, a když mám daleko menší plat tak si budu doplácet do maxima DNP, že???? Mám sice matematické gymnázium,ale toto mi skutečne delá problém!!!!!Ale už to asi chápu 😀

cukotka
8. sep 2009

deni musíš si to platiť min. 270 dní, pred odchodom na materskú

sasko25579
autor
8. sep 2009

KAJTICKO
no nieco mi hovor o mužoch v strednom veku 41r mam doma a tiez sme sa trosku chtyli.chce zacat podnikat a tvrdil mi ze danovemu uradu to nemusi platit,len na zivnostenský úrad/co je blbost/.a nenechal si to vysvetlit,tka sommu povedaala ze ma pravdeu a hotovo.je mi to jedno.

denis19
8. sep 2009

Kašpárku, jsi se chytla?????
My ti máme v BB tento týden jarmark, tak se teším a ve čtvrtek jdeme z práce na burčák, to bude paráda!!!!!

cukotka
8. sep 2009

tak to presne neviem Deni, ale mám pocit, že áno. Ale keby si skočila na sociálnu poisťovňu tak oni Ti presne povedia, že koľko by si si mala doplácať, ale ja myslím, že okolo 15 eur asi.

sasko25579
autor
8. sep 2009

KAJTICKO
ja si to v robote zistim a potom som zvedava co urobi.nenecha si nic vysvetlit a hned zdviha hlas.

romy01
8. sep 2009

denis ano musis si len doplatit ten rozdiel - ale ja si to zacnem platit az ked budem mat potvrdene tehu, inak to nema vyznam

sasko25579
autor
8. sep 2009

DENIS
To sa uz pripravujes s tym burciakom na Pezinok?he he.
V podstate ani to nebolo chytnutie ale ma nahneval, ze je tvrdohlavy ako baran a len on ma pravdu.Akoze ked robim na dan,urade snad by som o tom mohla vediet viac,si myslim.

kajticko
8. sep 2009

ja už ani neviem za čo je už asi 3 týždne nervozny. myslím že aj to tehotenstvo nás dosť zabíja ☹ ☹ potom sa len hadáme., ale ako som písala dnes sme natierali spolu bránu a už sa to vylepšuje. dnes má 30-tku snaží sa byť normálny. 😉 😉 su to jednoducho chlapi a neboj o nič si nepríšla všetko sa pomaličky podozvedáš. 🙂 ale bolo tu bez teba smutno 😉

sasko25579
autor
8. sep 2009

CUKOTKA
ale 270 dni pred odchodom na matersku znamena este skor ako otehotnies.si si ista?

romy01
8. sep 2009

sasko haha, to je typicky chlap, akoby som pocula rozpravat testosteron 😀

sasko25579
autor
8. sep 2009

KAJTICKO
dakujem 😀 ved aj vy ste mi chybali..............vsetky 😉

sasko25579
autor
8. sep 2009

ROMY
asi mas pravdu ale ja nie som hadavy typ,ale ked zistim ze mam pravdu tak mu to dam patricne najavo.ved vsetko vam napisem ako to dopadlo.

kajticko
8. sep 2009

sasko chlap musí mať tuším vždy pocit ,že má pravdu 😀 😀 😀

cukotka
8. sep 2009

sasko a ty si ako ďaleko už?

sasko25579
autor
8. sep 2009

ja?na zaciatku,cakam na poistovnu nech schvali ziadost.a pre mojom ,,pravidelnom,, mz ma mozno aj s tabletkami predbehnete.

sasko25579
autor
8. sep 2009

teda myslela som s injekciami predbehnete.

kajticko
8. sep 2009

šaško aj ja mám asi takk pravidelný ako ty 😠 😠 😠 😠

sasko25579
autor
8. sep 2009

myslis 42dni?to asi nie. v tom som vynimocna.... ☹

denis19
8. sep 2009

Trochu jsem komunikovala s manželem, my se bavíme a tu posaná celá stránka!!!!!
Angeliko, nemyslel on náhodou jen to, že když začne podnikat, tak ten první rok neplatí nic, až potom na základe prvního da. priznáni??? nehádejte se pro blbustky, život je tak krátký, že to nemá cenu.
A ano, je nutno si začít platit pred materskou, neboť je to skutečne 270 dní, jak jsme práve zjistila a to je po mne a Romy nejvyšší čas, muže se bábo narodit i drív a jsem v pr...... . 😀

denis19
8. sep 2009

Angelika, nejsi!!!! Já mela i 52 dní, jak ríkám , jediná pravidelnost mého cyklu je to , že je nepravidelný. Dokážu na prstu jedné ruky spočítat,kolkrát jsem to dostala normálne a to mám menstruaci už nejaký ten rok 😀 😀

cukotka
8. sep 2009

denis v oblasti sociálneho zabezpečenia začínaš byť macher

romy01
8. sep 2009

denis no ja som na PNke tak neviem ci si mozem platit DNP

denis19
8. sep 2009

Ó, dekuji za uznání, stálo mne to studim behem prc doby 🙂 pst,ale nikomu to neríkejte , já jinak chodím do práce vytváret pro náš stát hodnoty 🙂

denis19
8. sep 2009

No tak toto jsem nenastudovala,ale skoč na sociálku a optej se. Ale tuším, že ano,proč by také ne!

cukotka
8. sep 2009

romy môžeš si to platiť, ale fakt bude najlepšie, keď pôjdeš najprv na sociálku a tam Ti všetko povedia

romy01
8. sep 2009

no asi si tam skocim ale aj tak ak treba platit 270 dni / inak kdesi som citala ze 180 musim to overit ) takk aj tak staci platit az ked sa pojde na ET

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre