Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
8. jan 2010

wodanka a ako to je po transfere, koľko odporúčajú byť doma?

denis19
8. jan 2010

cukotka...oni všeecne aspon v heliose doporučují být doma od stimulace do 12tt a gdyž jsem potom byla v 8 tt prevedena k svému gynekologovi, tak mne také nechtel pustit do práce a nechal mne doma presne do 12tt a potom jsem už nastoupila do práce,pokud nejsou komplikace....takže suma sumárum jsem byla doma presne 3 mesíce!!!!

wodanka
8. jan 2010

no rizikove su vzdy prve tri mesiace, je to na zvazeni kazdej z nas kolko bude doma.. ja urcite planujem byt doma, ak vsetko pojde tak ako ma, este dva tyzdne po ET, vtedy sa ide na sono na potvrdenie tehu 🙂

denis19
8. jan 2010

wodanka já bych byla doma aspoň do akce srdíčko.....nechci radit 😕

luko
8. jan 2010

potom u mna je to jasne, ja budem doma, ked budem tehu 😉

denis19
8. jan 2010

luko jako doma do toho 12tt? dobre to chápu?
a jak dopdly tvé nákupky????

luko
8. jan 2010

lebo ja od deti aj na jar vzdy nieco chytnem a potom jesen...to som vzdy chora

wodanka
8. jan 2010

ja uvidim denis ako sa mi podari sa dohodnut v praci.. zatial si vsetci myslia, ze sa vratim na konci januara, tak ich v tom este chvilu necham 😀

denis19
8. jan 2010

ahááá takže jako budeš doma celé tehul???? no jako učitelce bych ti to i doporučila...to není žádná sranda 🙂

denis19
8. jan 2010

no wodanka...já také rekla, že budu PN asi tak 4 týdny a nakonec......,ale rekli jsme si s mnž, že prdíme na ušlé peníze, stejne delám ve státní správe, tak to není žádné terno, a že udeláme vše pro to, aby se bublinka u nás zahnízdila, a aby se ji zalíbilo a zustala v domečku až do júna a potom šup ven 😀

wodanka
8. jan 2010

ja by som tiez rada povedala, ze kaslem na tie prachy, ale nie je to uplne tak, lebo tak nejako by nam chybali 😕 ale vsetko bude zavisiet od okolnosti a od toho ako sa budem citit a co bude v praci vtedy

luko
8. jan 2010

ja by som aspon prve tri mesiace rada, lebo potom pomaly aj tak budu letne prazdniny a potom sa mi uz neoplati 😀 no pekne to mam naplanovane, teraz uz len taka malickost, ako tehotenstvo...aaaale tento detail este doladime 😀

denis19
8. jan 2010

jo prašule jsou duležité...to je pravda a to ješte po IVF ICSI ☹ ale radeji ať se zúročí v bríšku..... u nás naštestí mnž není ve státní správe...tak je to o nečem jiném 🙂 ikdyž krize udelala své.... 😠

denis19
8. jan 2010

luko...ten detail už doladuješ...tak pohoda a ono se to vyladí samo...uvidíš...... 😀

wodanka
8. jan 2010

urcite to este premysim podla aktualneho stavu.. ale to je este daaaaleko 🙂 teraz sa musim sustredit na OPU, aby boli vajicka kvalitne 😀

luko
8. jan 2010

urcite budu 😉 ja mam este do 2Oteho free, potom uvidim co povie dokyna v gyn five, ale myslim, ze spominala dlhy protokol.

denis19
8. jan 2010

wodanka až tak daleko to nemáš!!!!!! kolik si plánujete dát vložit embriek????

cukotka
8. jan 2010

ááááááááách tak ja neviem čo mám teda spraviť a ako sa zariadiť, v práci asi nie je tá správna atmosféra 😒 úplne mi to pokazilo náladu

dana10
8. jan 2010

Dievčatá kt.stimulujete a chcete ísť na PN, poviem Vám že v Helíku už nedávajúPN ale musíte si ju dať vypísať u svojho dr.to je novina,chcela som sadať vypísať od 11.1. a dr. mi to povedala no proste sociálka ide po tom, keby saradšej sústredilinainých ako na tehotné 😠

luko
8. jan 2010

danka: myslis, ze to plati pre vsetky centra? asi ano...ale ja myslim, ze moj doky s tym nebude mat problem.

denis19
8. jan 2010

co se deje cuki????

ta sociálka mi leze na nervy!!!!! jenže nekterí gynekologové nesouhlasí s IVF a nechctejí holky nechat na PN, že prý to nemají jak oduvodnit...takový byl i muj starý gynekolog,když jsem mu oznámila , že jsem z heliku PN,tak se začal rozčilovat, že proč????? když JEN stimuluji, že to není nic hrozného !!!!! a takové p.....oviny, s prominutím!!!!

wodanka
8. jan 2010

denis ak budu kvalitne embryjka, tak davame vlozit len jedno.. ale ak by mali byt slabsie, tak dve (ak teda budu)

danka ja som sa bola dat vypisat u mojej dokiny

luko
8. jan 2010

tak ako tak citam....som vdacna za svojho gyndosa..

wodanka
8. jan 2010

ja som tiez nemala problem s mojou dokinou, je uplne super...

denis19
8. jan 2010

tak to je jen dobre!!!! ze jsou normální dr.!!!!

cukotka
8. jan 2010

mňa vypísala sestrička od mojej obvodnej lekárky 🙂

luko
8. jan 2010

denis: no, len skoda, ze ti normalni tak vela stoja 😖 aspon ten moj....ale zas nelutujem co sa jeho tyka.
cukotka: sa mas, mne ani injekciu obvodna nechcela pichnut co bola od gyndosa, som sa len opytala, ci tam nemozem zbehnut...nie ...

denis19
8. jan 2010

luko ani mne 😠 , že to není jejich starost!!!! katastrofa!!!

cukotka
8. jan 2010

luko, moja obvodná DR. je pizda, ale sestrička je úžasná

Inak dievčatá dala som preveriť tú sociálku, že či im to fakt tak prekáža. Potom dám vedieť, že čo a ako.

denis19
8. jan 2010

cukotka...akčná 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre