Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

luko
10. jan 2010

no ja verim, ze hned tento cyklus, takze to vychadza koniec januara/zaciatok februara, ale presne budem vediet az o dva tyzdne v stredu, kedy mam termin u doktorky, ale spominala dlhy cyklus a ziadost je schvalena, vsetky vysetrenia mam, tak neviem, ci by malo este nieco branit v tom aby sme zacali....?

cukotka
10. jan 2010

tak držím palce, nás trochu zdržali genetické testy, presnejšie dva mesiace

luko
10. jan 2010

dik...mna zdrzala vysadena MS po hormonalnej liecbe...2 mes. som cakala...

cukotka
10. jan 2010

hmm tak to s prepačením nasere

wodanka
10. jan 2010

no a mna holky o mesiac zdrzali vianoce 😀 ale to vam nehrozi 🙂

luko
10. jan 2010

wodanka: 😀 😀
ale zas ma potesilo, ze tu ziadost schvalilid o mesiaca, som si myslela, ze sa to natiahne, ked nam to vyslo tak, ze boli sviatky medzitym akurat

cukotka
10. jan 2010

wodanka, mňa aj Kajtičko tiež zabrzdili vianoce

cukotka
10. jan 2010

Ozaj dievčatá podarilo sa mi zistiť ako je to s tou sociálnou poisťovňou a kontrolami počas PN /nedávno sme to tu rozoberali/. Takže kontroly čo sa týka gyn. ochorení sú výnimočné, a sledujú len prípady kde ide o špekulácie /napr. že niekto zarába min.mzdu a zrazu si začne dobrovoľne priplácať väčšiu sumu do odvodov, alebo každú chvíľu má iného zamestnávateľa, a prípade kde by mohlo ísť o zneužívanie sociálneho systému/.

luko
10. jan 2010

ja som bola po op. cysty na PN 4 tyzdne a nemala som kontrolu, dokyna mi dala vychadzky 2 hodiny cez obed, ale teraz by som prijala skor k veceru koli jazykovke

cukotka
10. jan 2010

luko ja mám vychádzky dve hodiny doobeda a dve hodiny poobede

wodanka
10. jan 2010

to je neuveritelne ako ma moj mm vie vytocit... 🙄 potrebovala som par povzbudivych slov a miesto toho som sa dockala len mnozstva hlupych a zneistujucich otazok 😖 cele dopoludnie mi trvalo kym som sa dala ako tak do pohody a on to v priebehu dvoch minut cele pokaslal

cukotka
10. jan 2010

wodanka čo ti poviem, to sú chlapi. Mňa ten môj tiež pekne sere za posledné dni ☹

wodanka
10. jan 2010

najlepsie na tom je to, ze kvoli nemu to cele podstupujeme a on nenajde ani jednu povzbudivu vetu 😒

cukotka
10. jan 2010

☹ chlapi nikdy nebudú rozmýšľať tak ako mi, ja od zajtra teda začínam so stimulkou a ten môj ide na týždeň do kelu preč

wodanka
10. jan 2010

asi nebudu.. ide niekam na sluzobku?

cukotka
10. jan 2010

no na školenie od Žiliny, potom v piatok dojde, a v sobotu ide na 24 hodinovú službu. Takže mám radosť ☹

wodanka
10. jan 2010

tak to nie je bohvieco, ale aspon budes mat cas pre seba 😉

cukotka
10. jan 2010

no môžem sa učiť do školy

wodanka
10. jan 2010

a co studujes a ktory rok?

cukotka
10. jan 2010

ekonomiu a manažment, druhý rok. Ale poviem ti pravdu je to zaberák, už som to aj olutovala a strašne drahé školné je tam

wodanka
10. jan 2010

a po troch rokoch budes aj Bc.? inak moc Ti to nezavidim, ja som rada, ze som uz dostudovala

cukotka
10. jan 2010

presne tak, čo si študovala?

wodanka
10. jan 2010

ja mam verejnu spravu na Trencianskej univerzite.. teraz to bude 5 rokov co som dostudovala

cukotka
10. jan 2010

Idem povešať prádlo, a pobaliť manžela, potom sa ozvem

demizon
10. jan 2010

baby kolko vám trval dlhý protokol po ET ? mne sa zdá, že by som mohla isť na teh.testík 14.2. 🙂

denis19
10. jan 2010

mne trval dlouhý protokol od první provery po ET mesíc a deset dní a mela jsem PK 🙂

figurka.m
10. jan 2010

zdravim vas, zienky 😉
ako sa mi mate? Wodanka, tak sa ti to posunulo, ja som uz myslela, ze si precitam, ze v pondelok ides na to a nic, ale ta natahuju ts ts
my sme boli v piatok v heliku, vsetko je OK, foliky su zatial len 6-7mm, davka mi zostala rovnaka a v utorok kontrola, mm bol na trialwash teste, tak som zvedava ako dopadne 😕

wodanka
10. jan 2010

ahoj figurka.. no podla Krajka som mala ist na odber v pondelok-utorok, podla Gatovej mam ist v utorok este len na ultrazvuk.. ale prehodnotila som to a pojdem tam zajtra, uz mam fakt dost silne bolesti vajecnikov ☹
u nas trial dopadol podobne ako aj spg predtym, morfologia 0%, pocet 14 mil., len pohyb sa trocha vylepsil..

a co beries figurka?

figurka.m
10. jan 2010

wodanka mas pravdu, len tam chod zajtra, lepsie ako sa stresovat, to nerobi dobrotu
beriem menopur, dnes 6 den, kedy si ty zacala citit brusko, ja zatial nic, len sem tam pichnutie

wodanka
10. jan 2010

ja dnes picham 12 den a zacala som ho citit asi predvcerom, vcera to bolo uz horsie a dnes ani nehovorim a uz ho mam aj riadne velke..
kolko mas folikov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre