Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
14. sep 2009

No také se mi to tak jeví,ale to jsem se dnes jsešte dozvedala, že prý mám zkrácený protokol a men se zdá uhý jako blázen🙂)) Na PN plánuji být po otehotnení jen první trimestr, pokud to bude možné, jinak to doma nezvládnu

sisi30
14. sep 2009

tak držím palčeky 🙂 a na um.oplodnenie ideš potom kedy? prepáč že sa toľko vypytujem, ale je to pre mňa všetko nové.teraz mám ísť na krv cez mz na hormonálny profil.to je kôli tomu aby vedeli aké tabletky mi majú nasadiť? 😒

denis19
14. sep 2009

Hormonální profil si delají aby vedeli v jakém stavu máš tuto hladinu a´jak jsi na tom s ovolucí a podobne.
kdy je potom samotné IVF netuším, jen vím, že menopur budu brát tak dva týdny a potom to vypukne, tak čítám, že mi dnes oznámí ten den začátku braní menopuru a potom budu chytrejší!!!!ale tajne doufám, že s ním začínám od zítra.

sisi30
14. sep 2009

tak to držím palce aby si už začala brať menopur 😀 aj ti trochu závidím, že si PN idem na poobednú do roboty 😠 a vôbec sa mi nechce

denis19
14. sep 2009

Popravde rečeno, také jsem se už na tu PN tešila, i pro fakt co mne čeká,ale i pro nejaký ten relax 🙂

sisi30
14. sep 2009

tak ja sa už lúčim idem sa chystať do robotky, ☹
Denis ty si poriadne oddýchni a relaxuj aj za nás a dodaj nám pozitívnu energiu, aby sme už čoskoro boli všetky tehulky. 😀 😀 😀

večer nakuknem zatial pá

denis19
14. sep 2009

Ahoj a to si piš,že do vánic šišláme!!!

denis19
14. sep 2009

Nejak se preklepávám,chtelaj sem napsat, že do Vánoc...ale to nevadí.....

AHoj.

gubik
14. sep 2009

Denis- ja mám 29 rokov, poisťovňu nezmením, keďže sa ide od nového roka zlúčiť so všeobecnou, ktorá má limit neobmedzený. Takže je to jedno. Priateľ má čas rozhodnúť sa o IVF do 25.9., kedy mám ísť do Heliosu vypísať papiere na poisťovňu. Dovtedy sa o tom baviť nebudeme, netlačím ho do ničoho. Inak ja som ešte pred mesiacom nechcela ísť na IVF. Bojím sa hlavne hyperstimuláku.
Inak super, že výsledky sú dobré! 🙂

kajticko
14. sep 2009

Ahojte babulky staré aj nove 🙂 🙂 🙂

konečne mám po oslave môžem sa Vám naplno venovať. 😉 😉 oslava dopadla dobre 30 ludí 10 detí všetci zdraví odišli nikto sa nepobil 😀 😀

no čo kočky kedy ideme na to vinobranie ??? ja v sobotu do 15.00 hod robím a potom sa Vámm môžem venovať 🙂 🙂

romy01
14. sep 2009

ahojte kočky.
Tak Denis ako? Už si tam volala? Kedy začínaš a akú máš dávku? Teda mňa dnes troško pobolievalo podbruško ale ms ešte nikde. Objednaná som na stredu, tak saa začínam tešič.

denis19
14. sep 2009

ahoj holky,jsem tu jen telefonuji, tak mi dej te chvilku, jsem plná dojmu.....

romy01
14. sep 2009

denis ja sa neviem dočkať

denis19
14. sep 2009

ROMY,
mám to za sebou, jako dnešní Helios a tak. krev mi dopadla prý úplne ukážkove, bez jediné chybičky, se sonem byla Gaťová také velice spokojená a začínám s menopurem zítra v dávce dva prášky jedna vodička!!! Tak Ti reknu, pejkne se to blíží, co?????

denis19
14. sep 2009

Kajticko, blahopreji k zdárné oslave, kterou jsi ustále ve zdraví 🙂
GUBIK
pokud hyperstimulákem myslíš decapeptyl a menopur, teda FSH tak jo máš pravdu,ale zatím to zvládám v pohode, stejne pokud chci díte, tak se tomu nevyhnu, jedineadopcí 🙂

Romy, a další kontrolu mám v sobotu, tak nevím co s tím Pezinkem provedu 😕

denis19
14. sep 2009

Jo ROMY a už si mám v sobotu prinést predoperační vyšetreni a podepsané predbežné souhlasy. A na to ,že se neumíš dočkat tu nejak nejsi 😢

romy01
14. sep 2009

cože až sobotu? To som prekvapená, veď tam písali, že tie kontroly sú každé 2 - 3 dni ???
No toto som fakt v šoku.

romy01
14. sep 2009

no ale tie výsledky su super, teda sa to riadne blízi 🙂

romy01
14. sep 2009

cože ? oni už chcú tie výsledky? Ja ich budem mať az o 2 tyzdne

denis19
14. sep 2009

Taky, mne prekvapila sobota,ale začínám to brát v úterý tak je to na pátý den, tak uvidím co to budea v sobotu mi potom opet poví, jak pokračovat dál. Dnes tam byla jedna kočka na transfer a to Ti byla jiná bleskovka!!!!
Ale jo výsledky jsou parádní!!!!!Jsem ráda. Protože mám stále problém s tou nohou a dost mne to znervozňuje.

denis19
14. sep 2009

No a já s tím ješte ani porádne nezačala....jako s predoperačním. Ve stredu skočímm na EKG, popis zdravotního stavu mám a už jen ta krev, taky si to mohli udelat v Heliose, že 😀

romy01
14. sep 2009

no mne obvodna povedala ze na výsledky krvi sa caka min 10 dni a ze na interne - EKG ma posle az ked budu tie krvne testy- tak tam to budemm usiet este poposúrit, na krv na interne idem vo štvrtok

denis19
14. sep 2009

EKG snad udelají i bez krve,máš doporučení od HELIOSu a tak jsi na to s tímto...

romy01
14. sep 2009

ja neviem, ja som to pochopila, ze obvodna mi musi dat na zaklade papiera z heliose vymenny listok pre ekg, ale nejak si to vybavim, ten listok si vypytam hned vo stvrtok

romy01
14. sep 2009

takže denis ty budeš brat menopur? Ty si si to vybrala, alebo ti to rovno doporucili?

kajticko
14. sep 2009

ahojte baby tak zas opäť tu. Deni v sobotu??? a čo nepojdeš na to vinobranie?? kočky vy ste už pekné ďaleko 😀 mne nedali ešte ani žiadosť na poisťovnu ☹

romy01
14. sep 2009

kajti my budeme taký predvoj a ty budes v hlavnom prúde 😀 😀 😀

kajticko
14. sep 2009

je romy dakujem. ja už chcem ,aby sme boli všetky tehotné. 😉 ja budem mať nakoniec 2 ,lebo to mám v rodine 😀 😀

denis19
14. sep 2009

kajti klid, sbíráme vám veškeré dostupné informace a pocity 🙂

ROMY,ano beru menopur, nic jsem si nevybrala oni mi to určili a to jsem se dnes dozvedela, že to čím procházíme je zkrácený protokol, prý?????

romy01
14. sep 2009

skrátený protokol? takže ET budes mať skôr, že? No mne dala Gatova na výber 3 druhy a vravela, že je jedno ktoré si vyberiem, ze su len od rúznych výrobcov a líšia sa cenou, tak som si vybrala pero, lebo som si nechcela nič miešať a pripadalo mi to jednoduchšie, tak dúfam, že mala pravdu. Mne spomínali že doporučujú predlženú kultiváciu, to je to isté ako dlhý protokol?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre