Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
29. mar 2010

cukotka...nedavno sme sa triasli aby sme nasli dve // a teraz uz myslime na pohlavie 🙂 ani sa nenazdame a drobci budu na svete. no deni a romy sa to uz poriadne krati. aspon nebudu v lete chodit s velkymi bruskami ako my 🙂

tuzimpobabatku
29. mar 2010

denis: antibiot. mi končia vo štvrtok a OPU vychádza nejak na víkend, tak by to malo byť ok

krivka5
29. mar 2010

zabudla som na vierku,aj ona uz bude v lete malu babiku na slniecku vyhrievat 😉

denis19
29. mar 2010

Majaja..klidne pošli,vypočítáme a pokud máš jmenné favority tak prilož a podíváme se na to 🙂
Já mela amnio kvuli veku(38.....ale to nikomu neríkej 🙂 🙂 ) prý i kvuli IVF a také mi špatne vyšla krev,ale to je takový naprd indikátor,alemám to zdárne za sebou.....potom jsem byla i na genetickém UTZ a vedet o nem drív, tak amnio vynechám,ikdyž zákrok sám o sobe není nic desné!!!!!Ale doporučuji genetický UTZ v MT u dr.Grochála!!!!! Fakt super vec!!!!!

krivka...rozumím Ti,ale co nadeláš, karma a osud Te nemine 🙂 a víš jak se to ríká o ženách co mají jen syny?????

viera6
29. mar 2010

krivka...to bude jedno aj tak si vraj mame vravet ,že chceme babo pokiaľ to nevieme čo to bude. 😉

majaja75
29. mar 2010

denis ako si sa na ult dostala.....treba sa tamobjednať, alebo na doporučenie doki... v akom týždni sa to robi, je to spolahlivé ako amnio? Plati to poisťovňa alebo pacient? viem že je to veľa otázok naraz
idem poslať IP

denis19
29. mar 2010

tužim...tak to by bylo super, jen pij hodne vody,aby se co nejvíc ANB sajrajtíku vyplavilo ven 😀 tak už v nedeli OPU,ale to ušlo,co?????

brmbi...jsi jako muj manža i ten je zvedavý jaká malá bude, na koho se bude podobat a podobne...já vím, že bude podobná na nej...... 🙂

vierka...ale to letí ,co??? Nedávno jsem u tebe pily kafe..... 🙂

krivka5
29. mar 2010

denis...co sa hovori o zenach co maju len synov, ha? 🙂

krivka5
29. mar 2010

vierka...mne na tom pohlavy az tak nezalezi, ved to bude nase prve spolocne dietko a aj posledne a moooc sa nanho tesime . inac stale sa s nim rozpravame v muzskom rode, ani neviem preco 🙂

denis19
29. mar 2010

majaja...objednává se tam, nemusíš mít žádné doporučení a ikdyž by jsi ho mela, tak stejne si to platíš, je to nadstandart, .stojí to 25€,ale je to na úrpvni a precizní a dr Ti sám rekne jestli musíš na amnio či ne, neboť je velice dobrý odborní.... dr. grochál a je to tuším do 22tt. mrkni se na http://www.femicare.org/?run=content&id=2195&la...

denis19
29. mar 2010

krivka...žena která má jen syny..nejde o jednoho,musí býtdva a víc, tak prý to má za odmenu,anebo za trest 🙂 tak ty to máš určo za odmenu!!!! 🙂

brmbolcek
29. mar 2010

Denis a to som sa chcela opytat ze co robi tvoj manzelik , ked ty sa nam tu tak venujes , krasne 😉 😉 😉 no ja ho viem pochopit xi xi xi

Krivka- i u nas je to to iste 😉 😉 😉 😉 sme na tom rovnako ako vy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krivka5
29. mar 2010

denis...keby bol ten drobcek ako zatial moj jediny synko tak urcite za odmenu. moj synacik je skvely a nikdy som s nim nemala ziadne starosti. akurat maturuje tak dufam ze to bude o.k. 🙂

brmbolcek
29. mar 2010

dievcatka ja sa uz lucim idem sa venovat manzelikovi ako sa mi venuje on a dnes obzvlast 🙂 🙂 🙂 stalo pri mne ked som bola v slzickach 😒 ale ved mi ich mame radi, mi si ich nedame 🙂 🙂 🙂 a preto im vratime usmev, pekne slovko, ci take mnam mnam tulenie 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

... zelam dobru nocku a nech je zajtrajsi den este krajsi ako ten dnesny 🙂 🙂 🙂 pa pa a sladke snicky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denis19
29. mar 2010

muj milovaný sedí vedle mne a ťuká si do PC práci, je pracovitý a zodpovedný jako das ...to víš.....pracuje na svetlé budoucnosti naši malé 😀 😀 😀 😀

viera6
29. mar 2010

denis...no ano kafe fakt to letí a skoro si zabudla pregnyl 😀 😀 😀 😀
krivka......tak by si sa mala dat aj na žensky rod 😵

tuzimpobabatku
29. mar 2010

denis: veruže ušlo, človek sa ani nenazdá a má to za sebou. Ako tu čítam, tuším to čakanie po transfere je na riadne nervy 😅

denis19
29. mar 2010

holky...také to balí, už mi opet padají oči a jdu se trochu ješte mrknout na TV,ikdyž tomu moc nedávám a zlákat mého mužíčka do postele,ale to si nevysvetlujte špatne!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
29. mar 2010

este sa chcem podakovat za komentar Krivke, dakujem velmi pekne Krivka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a je to obojstranne 😅 😅 😅 😅

a uz som tu neni , Denis tvoj mm je taky pracant ako moj ja mu musim vzdy polhodku skor hlasit ze uz je najvyssi cas do Hajan 😀 😀 😀

.. pa pa

viera6
29. mar 2010

brmbolcek .....pa aj tebe pekne a sladke sničky

denis19
29. mar 2010

tužim...no pro mne to čekání po ET bylo náročné, ještežejsem prosedela čas u koníka a kecala s holkama...jinak bych očurávala testa asi od prvního dne 🙂 🙂 🙂

Vierka...máš pravdu, dyťjá u vás temer zapomela pregnyl náš každodenní 😀 😀 😀 😀

Hezké sny holky!!!!

tuzimpobabatku
29. mar 2010

ahojte dievčatá, pekný večer a dobrú noc 🙂

viera6
29. mar 2010

Tak aj ja už končím prajem sladke sničky 😵

krivka5
29. mar 2010

brmbolcek...neni zac a pekny zvysok vecera 😉

krivka5
29. mar 2010

tak vsetkym dievcatkam krasne snicky 😔

denis19
30. mar 2010

Preji hezké ránko všem!!!!! 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
30. mar 2010

Hezke ranecko preji 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
30. mar 2010

Už jsem si myslela, že všichni spí 🙂 🙂 🙂 A Tobe se dnes trochu dalo spát???

brmbolcek
30. mar 2010

Denis moja zlata to vies dnes to slo 😀 😀 😀 dnes to bolo lepsie 😀 😀 😀

Rano som si manzelika vypravila do BB , tak som mu cistila v chodbe topanky 😀 😀 😀 pekne som si ho vyprevadila , vyobimala s tym ze aby sa mi vratil cely a zdravy . A on mi vravi uz teraz som zvedavy kde najdem v BB ustav 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
30. mar 2010

Neboj nic, to najde lehce......ústav v zeleném se nedá prehlédnou a jsme nejak logicky umístneny vedle pedagogické fakulty, kdo ví asi proč? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre