Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
15. sep 2009

Romy,
delám také pizzu ,ale ne z kynutého, dokončila jsem koláč a ješte premýšlím nad polévkou,ale ty ja nerada, tak je že bychudelala radost manžílkovi.

Kajti, ano červené muže vyvolat potrat a prot jsem si ho dala pred cyklem,abych ho dostala, ted se už červeného ani jen nedotknu!!!!!

Andrejusa,
obvodní gynekolog ji moc neporadí, musí do CARu (centrum asistované reprodukce)pokud je z TO jako ty, tak muže do BA, nebo do MArtina.

romy01
15. sep 2009

ja som tiež kdesi ťítala že cervené víno múže vyvolať potrat. Vraj keď zeny nechceli otehotnieť, tak si dali horúci kúpel a k tomu pohar vína, takže to víno len pred md !!!

kajticko
15. sep 2009

presne aj ten horúci kúpel som počula. inak kamaratka čakala na menštruáciu davala si horúci kupel lebo ju bolelo podbruško a pila červené víno a a nakoniec zistila ,že je tehotna. Naštastie sa nič nestalo a m á krásne dve deti už 🙂

romy01
15. sep 2009

no to mala fakt šťastie, ale mne tehotenstvo v tejto fáze nehrozí 😀

denis19
15. sep 2009

No paráda, takže pokud má mimčo prežít, tak prežije!!!! Romy a to víno jen do cyklu,potom už nic!!!!
Mám dnes ze sebe dobrý pocit, musímse vám pochválit a víte co se mi včera podarilo!!!!!Koupila jsem si jesenné boty, už jsem házela flintu do žita, že opet letos nic nesežedno jako loni, tak jsemdal poslední šanci BATOVi a hele mám je doma a ješte mají akci, že když si kupíte dva výrobky, máte slevu 20%, když se členy baťa klubu 😝

romy01
15. sep 2009

super denis, ja tiež kupujem až keď sa mi niečo páči

denis19
15. sep 2009

Jinak to už ani nejde, mám pocit,že pokud neco hledám konkrétne, tak to nikdy neseženu a náhodne ano, tak se toho držím.

kajticko
15. sep 2009

ja vždy vidím niečo pekné ked nemám peniaze. a ked si niečo konkrétne hladám a idem si kúpiť tak nezoženiem ☹

denis19
15. sep 2009

Dyť to ríkám, ale je tu presne to riziko, že když neco vidíme, tk nemáme euríky, to je zákon schválnosti. Já si potom ríkám, tak to asi nepotrebuji 🙂

sasko25579
autor
15. sep 2009

Caute BABAy .
Je tu niekto?

cukotka
15. sep 2009

halo halo 🙂

denis19
15. sep 2009

Ale néééé kdo se nám to ozval. ??? 🙂 Jsem tu, tak jak se vede holky????

cukotka
15. sep 2009

denis asi sme tulen my dve

denis19
15. sep 2009

Vypadá to tak, šaško zase zdrhla????
Jaký byl den?

cukotka
15. sep 2009

no ja som nebola taká aktívna ako ty dnes 😉 bola som si dať spraviť melír a nafarbiť vlasy, bola som u Kajtičko na káve a za manželom v práci

denis19
15. sep 2009

Tak také hezký den.
Já ela na návšteve švagrovou s neterí, také z IVF dárcem a je dobre namíchána, jak riká švagrová.Úžasné díte!

cukotka
15. sep 2009

prečítala som už snáď skoro všetky fóra na modrom koníkovi a aj na babetko.sk, a zisťujem, že asi to naozaj bude tak, že Ťa lekári v CAR tlačia do UO, miesto toho aby Ti poradili resp. skúsili aj niečo iné ☹

kajticko
15. sep 2009

halo halo baby.

cukotka neuveríš ja už som aj koláč upiekla. 😉 ako si odišla utekala som ešte nakúpiť 🙂 ked sa mi ta návšteva ozvala 😒 dnes som bola úplne moc lenivá ☹

cukotka
15. sep 2009

a už si vybavila aj návštevu?

denis19
15. sep 2009

Také jste šikulky holky.
No já si myslím, že CAR je už na to ,aby Ti to IVF udelal, že tam jdeš už jako v poslední fázy,ale musím podotknout, že náš doktor se i snažil na prírodu,ale s tím spg se to proste nedalo, ikdyž já jsem jako rybička zdravá!!!

cukotka
15. sep 2009

no ja sa chystám zajtra prejsť všetko s doktorkou od znova a uvidíme 😖

denis19
15. sep 2009

Tak držím palec.
Já jsem práve s hruzou zjistila, že jsem nejak zanedbala predoperční vyšetrení, že to nejak dlouho trvá a to ho už potrebuji, tak sned zítra dobre dopadnu!

cukotka
15. sep 2009

mne predoperačné vyšetrenia spravili za dve hodiny

kajticko
15. sep 2009

nie Kati až o pol siedmej prídu 😉 držím palce na zajtra a daj hned vedieť 😲 Denis aale tak ako ty sme šikovne neboli 😀 😀

denis19
15. sep 2009

i s krví???? a kde?

kajticko
15. sep 2009

mne krvné predoperačné trvali týžden ☹

denis19
15. sep 2009

kajti, to byl nejaký splašený hormon dnes 😀

cukotka
15. sep 2009

no v MOdre pri pezinku, krv, moc, ekg, rengen, a na druhý deň mi dala lekárka správu do ruky

cukotka
15. sep 2009

tak ja fakt neviem, mna asi teda odflákli

denis19
15. sep 2009

Prečo odflákli? nerozumím????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre