Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

jejo
1. sep 2010

@alexa27 mas IP

annamary27
1. sep 2010

@alexa27 ahojky,držím ti pästičky,aby všetko dobre dopadlo a hlavne mysli pozitívne,že to vyjde.Musíme tomu veriť-veriť-veriť a nezúfať,že by to nevyšlo.Ja idem asi v oktobri na 2.ivf ,chodím do GF k dr.Stenovej. 😎 😎 😎

alexa27
1. sep 2010

dakujem velmi pekne 😵 aj ja drzim palce na oktober 😵
ste fakt zlate baby, dik.

adrika610
1. sep 2010

caute som tu znova chcela by som sa vas opztat komu zvas sa to podarilo

adrika610
1. sep 2010

myslim tak komu sa to podarilo otehotniet po umelom oplodneni ak tu je volakto nech napise

denis19
1. sep 2010

@adrika610 je nás tu dost ových šťastných, napr Romy01, viera6 a já jsme to byly tehuhu na první pokus!!! a to Romy nemel nijak jednoduché a vyšlo jí to!!!! treba i brmbolček i krivka jsou po úspešném IVF 🙂

denis19
1. sep 2010

chtela jsem napsat dost takových šťastných 🙂 🙂

alexa27
1. sep 2010

jaaaj dievcata, dufam, ze o mesiac sa budem k tym stastnym hrdo hlasit aj ja 😵 😵 . vsetkym tehulkam ci uz mamickam gratulujem 😵

adrika610
2. sep 2010

no tak to je super ze sa vam to podarilo a ste mamicky dali ste mi omoc viacej nadeje ze sa to podari aj mne ja som v poriadku len erik priatel ma zly spermiogram

denis19
2. sep 2010

@adrika610 dnes je tomu na 70% snad, že muži mají problém, myslím, že podstatná část nás je tu s takovým problémem. a je skutečne treba verit a ono to ostatní zarídí vesmír 🙂

viera6
2. sep 2010

ahojte dievčata,

@alexa27
@adrika610 držim vam poc palce, aby vam jesen priniesla tolko šťastia ako nam s denis19,romy01a ostatným 😉 my sme tiež pred rokom takto začínali 🙂

viera6
2. sep 2010

@denis19 ahoj ako sa mate dnes?

denis19
2. sep 2010

@viera6 máme se super. práve jsme se vrátily z procházky s Karolínkou a vierka, ona mi usnula včera večer v devet, potom jsem ji v spánku dala ráno ve čtyri halvičku mléka tu zdafla, vzbudila se mi potom v osm ráno,v pul deváte dostala opet lahvinku a usnula a spí do ted!!!! já tomu nerozumím!!!!!

denis19
2. sep 2010

@viera6 máme se super. práve jsme se vrátily z procházky s Karolínkou a vierka, ona mi usnula včera večer v devet, potom jsem ji v spánku dala ráno ve čtyri halvičku mléka tu zdafla, vzbudila se mi potom v osm ráno,v pul deváte dostala opet lahvinku a usnula a spí do ted!!!! já tomu nerozumím!!!!!

viera6
2. sep 2010

super Deniska tak potom ma den na papanie 🙂 my sme včera zaspali až o pol jednej ☹ a Sára sa zobudila až o trištvrte na desať 😵 no a teraz je zase taka mrchavá už sa aj najedla aj znovu podriemala,ale tata ju naučil na ruky a kukať svet ,a ten je už v praci .Tak teraz sa Sára hneva ked musí ležat...

viera6
2. sep 2010

myslela sem na spanie 🙂

denis19
2. sep 2010

@viera6 tak to znám,když se vracíme od našich,, každý ji tam na ruce a já potom doma peklo,ale karolínka má ted období, že nechce být na rukách, jen na odgrgnutí a potom už delá scény, zajímavé a ted se najdela a už by zase spala, nerozumím tomu co je to za mores, to jsem vživote u ní nezažila, jen snad v porodnici!

viera6
2. sep 2010

@denis19 tak ta moja konečne na chviku tiež zaspala tak môžem urobiť konečne halušky...
Sára máva tiež taketo obdobie ako Karolinka aspon si trošku oddýchneš 😵

denis19
2. sep 2010

@viera6 to jo,ale je to nezvyklé a to mne potom desí, víš jak to je, když dítko vybočí ze svých kolejích nejakých 🙂

viera6
2. sep 2010

@denis19 ano viem všetko je ok neboj Karolinka len vychutnáva toto špatne počasie 😵

denis19
2. sep 2010

@viera6 tak já ti to verím 🙂

adrika610
2. sep 2010

dakujem vam za odvahu ste moj priklad dam vam urcite vediet ako som dopadla snad mi to budu robit este tento rok lebo este len idem 14.9. na pohovor do heliosu a nemam ziadost do poistovne atd...tak sa uvidi

annamary27
2. sep 2010

@adrika610 ajoj,zlý spermiogram partnera tu má z nás asi viac než dosť dievčat ,ale stačí ti jedna spermijka na to,aby bolo mimi. 😀 😀 😀 😀 tak držím palce,aby ste pochodili s uspechomm. 😵

adrika610
2. sep 2010

@annamary27 dakujem ti pekne za povzbudenie aj ty chodis do centra ak ano tak kde az mozem vediet ja chodim do martina helios doktro krajkovic je velmi mili aj personal je mili bola som na inseminacii ale bola neuspesna doktor mi povedal aby som viacej nespekulovala a isla rovno na umele oplodnenie ze vraj ma priatel velmi zly spermiogram

adrika610
2. sep 2010

@kuspitka to male stvorenie mas strasne pekne to je po umelom s heliosu v martine aka je ako babika...

celiakia
2. sep 2010

Ahojte dievcata , aj ja mam pred sebou 1 IVF, zajtra si mam pichnut prvu injekciu puregonu. 😕 Je tu este niekto kto si picha teraz injekcie? 🙂

adrika610
2. sep 2010

caute baby chcela by som sa opytat poistovna schavaluje iba mne alebo aj priatelovi umele oplodnenie

denis19
2. sep 2010

@adrika610 jen tobe, je to v zásade tvuj problém, idkyž je možná on problém, ale posíláš žádost jen ty 🙂

celiakia
2. sep 2010

Ahoj adrika , poistovna schvaluje ziadost len tebe, pretoze len ty budes brat injekcie . Manzel len v centre odovzda spermije. Schvalenie ziadosti trva asi mesiac.

annamary27
2. sep 2010

@adrika610 ja chodím do Bratislavy Gyn-Fiv,tiež k takej milej doktorke Stenovej,chcela som ženu,lebo aj doma mám gynekologičku,ale v podstate cez IVF som prešla kontrolou u iného doktora,inej pani doktorky a výber vajíčok a vklad embryí mi robil zas iný doktor.Takže som tam prešla rukami snád každého 😀 😀 😀 😀
20.8.sme podali druhú žiadosť na IVF,lebo po prvom IVF aj ked som mala 19vajíčok a z toho 9embryí ,na zmrazenie mi neostalo žiadne schopné,takže ideme na to odznova.
Môj manžel má diagnozu oligoasthenozoospermie /málo,pomalé,tie čo sa hýbu idú do boku a lebo sa točia dokola.

adrika610
3. sep 2010

@annamary27 ahoj prosim ta tomu vobec nechapem tebe ani nerobili transfer alebo ako nechapem ta vies ja idem len teraz prvy krat na to a prosim ta ked sa mi to nepodari tak idem znovu od zaciatku podavat ziadost do poistovne,cakat na schvalenie,znova inekcie a budem si hradit znova tie vysetrenia co aj pred tym vynde ma to znova kopu penazi alebo ako je to co je to to zmrazovanie to sa najprv musi zmrazit a potom to ide alebo ako

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre