Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
15. okt 2010

@viera6 ona se už prevaluje...

viera6
15. okt 2010

@denis19 no veru už sa jej to dosť často stane..

denis19
15. okt 2010

@viera6
@brmbolcek no to ružové s proužkovanýma rukávama a vetšinu ostatních mám z obchodu v TN jsemuje se ten obchod PREDETI a je v tom šopingu velkém na poschodí a zbytek je ANTONY či Japitex,ael ty nej jsou z TN a je to tup&tup a to je tuším polsko..ale oni delají moc hezké veci pro deti a jsou trochu dražší, kupuji to vetšinou ve sleve...

brmbolcek
15. okt 2010

@annamary27- 🙂 🙂 🙂

@viera6- este ze ich mame 2 tie prsnicky 😀 😀 😀

viera6
15. okt 2010

@denis19 joj tak to pre nas je od ruky 😢 ale to neva 😵
dievčatá,čo mate dnes na plane?

viera6
15. okt 2010

@brmbolcek 😀 😀 😀 😀 ved to 😉

brmbolcek
15. okt 2010

@denis19- vidno to na tych veciach ze su paradne 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
15. okt 2010

@viera6- ja mam nakazane oddychovat !!! 😀 😀 😀 ale ci to vydrzim to je druha vec 😀 😀 😀
vcera som si vluxovala asi pozehlim a budem vegetit. Poobede pride k nam starka a o malu mam postarane 😵 😵 😵

viera6
15. okt 2010

@brmbolcek panečku ty si šikulka ja pôjdem do zahratky včera, som už nestihla si ju dat do poriadku 🙂 no a starku to maš super ja mam tu moju o dvoch paliciach 😔

viera6
15. okt 2010

@brmbolcek
@denis19 dala som zo par fotiek...

viera6
15. okt 2010

@denis19 chcela som sa opýtat,ked vas štepili na TBC boli ste už na kontrole?nam to včera len skontrolovala sestrička obvodneho a povedala,že je to už pekne, no ...sem tam, tam mava Sára taku malu hnisavú botku.

brmbolcek
15. okt 2010

@viera6- stale na teba nemam v peceni, ty sikulka 😀 😀 😀 chystame sa cez vik ....s manzelom na nakupy treba naplnit komorku a potraviny a kupujem aj tvaroh na ten recepttttttttttttttttt 😅 😅 😅 😅 😅 😅

vcera nam tatino kupil sam dvojo pancusiek 😀 😀 😀 take puntikove 😵 😵 😵

a vasa starka vam ju aspon pohojda ked sedka a nemoze chodit 😉 aj to je dobra starka

viera6
15. okt 2010

@brmbolcek 😀 😀 😀 tak to ja som už včera robila zas jablčník a neni nič 😕

brmbolcek
15. okt 2010

@viera6-mate krasny kocik 😉 😉 😉 a ta studna na tom dvore je krasna 😉 😉 😉 kto vam ju robil ???

Sarinka vyzera velmi kludne a spokojne dievcatko , je velmi zlata 😉 😉 😉

brmbolcek
15. okt 2010

@ 🙂 @viera6- hm ten musel byt dobry 😀 😀 😀 ked tak rychlo padol 😀 😀 😀

viera6
15. okt 2010

@brmbolcek tu studňu robil môj otec 🙂 aj toto o chvilu dam foto 😉

Sarinka vyzerá kľudne ,ale nechci vediet aký rev spustila ,ked sa prebrala 😒 😎

@brmbolcek veru ten u nas nikdy nevydrží viac dni 😅 😅

viera6
15. okt 2010

@brmbolcek môžeš urobiť kuk 🙂

brmbolcek
15. okt 2010

@viera6- ty brdo, to je uzasne krasa , teda tvoj tatino ma zlate ruky, vidno, ze ho to bavi 😉 😉 i mi zhaname nejakeho dobreho majstra , mame studnu vymurovanu len ju potrebujeme dotvorit drevom aj s tym kolieckom a striskou.... 😉 😉 😉 uzasne... hned ako pride manzel vecer s prace tam mu ukazem vasu tvorbu uz teraz viem ze sa mu to bude pacit 😉 😉 😉

verim ze Sarinka placka ked sa prebudi ale keby si pocula nasu ake ma ona decibely tak by si povedala , ze Sarinka je nic 😀 😀 😀 nasa do posledneho dychu kriciiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
15. okt 2010

@brmbolcek tak až už vyspinkané a na papane 🙂 🙂 🙂 🙂

@brmbolcek dakujem za tatka 🙂 ano máš pravdu jeho to baví i keď všetko robí na kolene ako sa povie 😵 čo mu nakreslím tak to spraví 🙂

denis19
15. okt 2010

@viera6 my nemáme ješte očkování proti TBC až príští rok.

viera6
15. okt 2010

@denis19 to fakt a to prečo?

denis19
15. okt 2010

@viera6 nejdrív nemela hmotnost a potom už bylo pozde!

figurka.m
15. okt 2010

@brmbolcek ja viem, keby mal obe oblicky, neni problem, ale takto mam obavy a stale budem mat, ale vsetko bude OK
neda sa mi pozriet tvoj album, neviem preco

@viera6 Sarinka je uzasna, naozajstna princeznicka 😀
inac nas maly preferuje lavy prsnik, ide mu lahsie, ked mu dam pravy, tak kym ho roztaha tak sa jeduje ako taky maly certik 😀 ked sme sli z nemocky v pondelok vazil len 3700g a vcera u dokiny 3850g tak priberame 😎

figurka.m
15. okt 2010

@denis19 boze aka je uz velka, sikovnica po maminke a nausnicky pristanu 😀

figurka.m
15. okt 2010

baby ako dam prec to tehotenstvo, neviem na to prist asi kojaca demencia 😠

denis19
15. okt 2010

@figurka.m no v nastavení se prepni 🙂

figurka.m
15. okt 2010

a ako ked dam nastavenia je tam len bydlisko vek..ja som z toho blazon 😠

denis19
15. okt 2010

@figurka.m je tam i neco jako tehotenství a rodina, tak tam zmen stav že na dítko a napiš neco o miminku, jako narození,jméno a tak

figurka.m
15. okt 2010

@denis19 no ved to mam , meno aj datum narodenia, je to aj v profile a aj tak to nezmizlo 😅

denis19
15. okt 2010

@figurka.m musíš tam zmenit stav z čekáme bábo na nesnažíme se obábo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre