Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
17. sep 2009

Gall, pokud má muž nejaké spermie a jsou jen trochu pohyblivé, vždy je možnost otehotnet prirozene,ale kdy????? Já mam pres 37 a nemohu už jen tak vyčkávat....to jsem delala do ted a zázrak nedorazil, spíše mi ubral na energii. a to je u mne co ríci!!!!

denis19
17. sep 2009

Tak hurááááá, to ti to potom fajn vyjde i s potvrzením pojišťovny a vším kolem, nebudeš muset dlouho čekat

sasko25579
autor
17. sep 2009

no snad, ale keby som dostala az v pondelok bolo by to super, aj sobotu by som si uzila.Uz 17dni to je v poistovni. uz som za druhou polovicou cakania,huraaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

gall
17. sep 2009

DENIS ... strašne rýchlo to ubehne ... s odstupom času si musím priznať, že som sa môžno zbytočne stresovala. S dobrou náladou sa to dá veľmi ľahko zvládnuť. Najdôležitejšie sú tie dni, keď sa picha puregon (merional) ... treba veľmi veľa piť ( 3 - 4 litre vody denne ) a mať bohatý prísun bielkovín. Ja som to podcenila a dostala som HSS. Takže som stimulavala kratšie ako som mala a tak to aj dopadlo. Teraz som úplne v poho ...

harmanceky
17. sep 2009

Ahojte babenky, ako dlho trva proces od rozhodnutia ist do IVF az po samotny zakrok. Myslim žiadost na poisťovnu, schválenie a tak.
Dik

sisi30
17. sep 2009

gall,
ideš na 1.Ivf ?

do akého centra chodíš?

gall
17. sep 2009

Tiež už mám svoje ročky ... mám 35 ... a súhlasím s tebou, že v našom veku je lepšie ísť na istotu. 😉

gall
17. sep 2009

SISI ... už iden na 2 IVF ... chodím do heliosu.

HARMANCEKY ... neviem v akom štádiu si ... už si bola aspoň v sanatóriu ?

harmanceky
17. sep 2009

uz mam za sebou 2 IUI, este mozem ist na 2, ale asi velke sance tam nie su, dr. mi povedal, ze ak sa nepodari, tak pojdeme na IVF

sasko25579
autor
17. sep 2009

GALL
ked si pichas merional_ked si si pichala_ tak su nejake potraveiny co nemozes jest?pripadne pit?napr kavualebo tak?

denis19
17. sep 2009

Gall, ahá, takže ty jsi musela stimulaci ukončit, či to nevyšlo,promiň za osobní otázky. Také chodím do Heliosu 🙂

harmanček, jelikož te už znají vcentru,myslím si , že je to jen o podání žádosti a stimulaci, takže dva mesíce???

sasko25579
autor
17. sep 2009

HARMANCEKY
no ja cakam na poistovnu, vraj to trva 30dni a dalej neviem asi je to individualne.

gall
17. sep 2009

SASKO ... myslím, že sa vôbec nemusíš obmedzovať ... dokonca som si dala aj pohárik dobrého vínka 😵
Ale všetko s mierou. Jedine o čo by si si mala doplniť jedálniček sú potraviny s obsahom bielkovín ... syr, mlieko, jogurt ... a hodne, hodne piť ...

sasko25579
autor
17. sep 2009

GALL
no tak syrov jogurtov ja jem na kilogramy, a niekedy aj kakauko

denis19
17. sep 2009

Dobrá rada, já jsem ted na menopure, váš merional, tak toto mi pomuže,dikasnička.

gall
17. sep 2009

DENIS ... pri prvom IVF som stimulovala kratšie ako je predpísané. lebo som dostala HSS, ale folikulky boli zrelé, tak mi ich vysali a aj jedno vložili. Ale neuhniezdilo sa. A jeho kvalita tiež bola nie moc dobrá. Takže mi nedávali moc veľkú šancu.
No ale teraz to bude ináč ... verím, že to konečne výjde 🙂 🙂 🙂

sasko25579
autor
17. sep 2009

GALL
aj ja ti drzim úalceky, vyjde to neboj

denis19
17. sep 2009

Gall,
takže Ty jsi skoro v té fáze jako já, já predpokládám odber v pátek,Ty máš úterý, že???? Držím palec!!!!! Jsi z MT?

sisi30
17. sep 2009

gall počula som , že väčšinou 2.IVF je úspešné, tak ti držím palce aby sa to podarilo. 😉

harmanceky
17. sep 2009

Denis, Sasko ďakujem. Uvidíme čo bude. Držím vám palce.

gall
17. sep 2009

Trpezlivosť deti prináša 😀

gall
17. sep 2009

DENIS ... dnes som dostala menzes a v sobotu začínam pichať puregon. Takže predpokladám (ak všetko dobre pôjde), že odber by mal byť okolo 2.10.

denis19
17. sep 2009

GALL
hezké porekadlo!!!!!!!!

denis19
17. sep 2009

harmanceky
odcházíš od nás?????

gall
17. sep 2009

A som zo žiliny

denis19
17. sep 2009

Ahááá GALL,
tak jsi o ted krok za mnou,nevadí......já už píchám zítra 4 menopur(merional)

denis19
17. sep 2009

Tak tajé cestuješ 🙂

denis19
17. sep 2009

na chvilku propustím počítač manželovi, tak se ozvu tak za pul hodky. 🙂

sisi30
17. sep 2009

ahojte,

tak ja sa dnes s vami lúčim ☹

všetkým vela pozitívnej energie, aby sme už boli všetky tehu 😀 😀 😀

denis19
17. sep 2009

Podobne!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre