Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
28. sep 2009

minka nebud nervozna, ms urcite pride, A ty uz beries nieco?

denis19
28. sep 2009

No co už štípe neštípe, vydržím, už jsme to psala s tema folikulama, mám dohromady asi 12-14 folikulu od 16-22mm a sliznici 12mm . myslíš že ok??? ty jsi takový odborník!!!

denis19
28. sep 2009

Ano minka klid, vše príjde jak má!!!!!!!!!!! jsme hrdinky co, když už jsme dál, vím 😲

denis19
28. sep 2009

Jo Romy, a prý tam mám jednu cystičku, radeji jsem se ani neptala co to znamená 😢

a nezapomen na bílé ponožky 😀

romy01
28. sep 2009

jasne ze je to ok 😀 😀 😀 Budeme tehulky!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

minka051
28. sep 2009

denis19 ano to ste bodaj by som už aj ja tak bola.. 🙂 Dúfam že teraz sa už nič neudeje.

romy nie ja zatial nič ja mám kráky protokol tak ked mrška dorazí pichám Dipherelne a merional. Už aby to bolo. Ved som bola aj u p. Kopáčovej všetko robím ako kázala tak musím len veriť 🙂

romy01
28. sep 2009

hej uz som si ch vcera kupila v tescu, teraz idem do banky pre prašule - povedal mi Krajko že to budeme platiť v stredu pri odbere - denis ak budeš v stave mohla by si mi v stredu pripomenúť že si mam tiež pytať tie papiere na socialku ?

romy01
28. sep 2009

minka tak si nas takmer dobehla, coskoro si budeme pisat o rannych nevolnostiach 😀

denis19
28. sep 2009

Minka, tka pokud to dobre chápu,pouštíš se do tretího potomka? A proč krátký protokol???

Romy, jasan, ten papír ti primenu,asi i nastejno budeme odcházek z heliku, co?????
Jo vidíš, prašule, ty musíaké vytáhnout...
tak počítáš s ICSI?????

denis19
28. sep 2009

Já mám nevolnosti už ted, z emocí 😀 😀 😀 😀

minka051
28. sep 2009

romy01
to bude potom už na dobrej ceste. Ale nieje to také strašné ved už som to zžila aprajem to aj vám velmi. No vygrckáš 😝 😝 naješ znovu a pohoda. 😎 Nieje to také hrozné... 🙂

denis19
28. sep 2009

Minka jaký optimismus 😝 😝

romy01
28. sep 2009

Náihodou mi to vadiť nebude - sľubujem 😀
ano denis radšej s tym počítam, uvidime priamo tam, asi pojdeme pol na pol - podla počtu vajicok

minka051
28. sep 2009

denis19 neviem ten je vraj pre mna najlepší tak povedal doktor. Ja okrem sterilizácie nemám iný problém, chvala bohu možno ten vek ☹ ale čo už. Ano bude to tretie ale nie z prvým manželom.. to dopadlo zle a teraz mám super chlapa on deti nemá a ja mu chcem velmi dať lebo viem ako po nom velmi túži. Teda obaja. ja už mám veké deti a doma sú skoro neni študujú tak také miminko by som prijala hned.

denis19
28. sep 2009

Romy, a když jdete pul na pul ,tak to potom platíš jak?????? Že tak vyzvídám 🙂

Minka, jak sterilizace????Nerozumím.....

minka051
28. sep 2009

denis

Kes som mala 37 tak my robili plastiku krčka maternice a doktorka mi navrhla že pri jedne opreácii by mohli urobiť aj toto lebo už mám na to vek a dve deti a nemusela by som brať žiadnu antikoncepciu ta po poradení sa z bývalým exmanželom som súhlasila a teraz to lutujem ale to som ešte netušila že o pár rokov sa rozvediem a budem chcieť mať ešte deti ☹ ☹
Tak nikomu to nedoporučujem . Je to síce fajn bez liekov ale naspäť sa to vrátiť už nedá ☹ Človek nikdy nevie čo ho v živote postretne.

sasko25579
autor
28. sep 2009

DENIS

ahoooooooooooooooj, teda zdravim aj ostatne baby.

romy01
28. sep 2009

minka verím že bez ohľadu na to že žena už dieťa má, ak to naňu príde, tak túžba mať ďalšie miminko je rovnako veˇká ako keby ani žiadne nemala. Držím ti palčeky a aj kvoli tvojmu priatelovi
denis no ak bude tych vajicok vela, možme sa dohodnúť s embriologičkou že oplodni pomocou ISCI iba zopár a ostatným dáme šncu v miske - a platba je podla cenníka následovná
ISCI 1 až 4 vajká = 5000SKK, 5 až 8 vajok = 10000 skk a potom každé dalsie je 1000 SKK. AJ ked neviem ako to budeme oplatit, resp ci budeme platit na odchodeajok je oplodnitelnych, lebo a ci uz vtedy budu vedieť kolko v na pohovore hovorila, že ich bude cistit a oplodnovat az okolo 12 tej naobed

sasko25579
autor
28. sep 2009

DENIS
o akom protokole to stale hovorite?

denis19
28. sep 2009

Romy, to mi práve není jasné, že kdy a jak to bude,ale to nevadí, oni vedí co delají a potom si dáš vložit, která, když obe varianty dopadnou dobre?????

AHOOOJ Kašpárku, no kenčne , že jsi tu!!!!! 🙂 🙂

Minka, tak ted rozumím a souhlasím i s tebou i s Romy. Mohu? Kolik Ti je let?????

sasko25579
autor
28. sep 2009

No som tu a varim a este sa chystam s wendy von. tka ked tu chvilu nebudem som vonku. 😉

minka051
28. sep 2009

romy01

Dík za podporu tak už len musím veriť že sa to podarí 🙂 No nám tiež budú robiť ISCI lebo máme zlý spermiogram, ale horšie že aj ostatné platíme. Mne už poisťovńa nič nepreplatí. Tak ak poznáš cenník tak je to sila. Ale pre mimi všetko.

Sasko25579 ahoj 🙂 🙂

sasko25579
autor
28. sep 2009

Minka
ahoj, dobra sprava muz dorazil domov, nemusim ist s wendy von................. 😀

denis19
28. sep 2009

Super kašpárku, tak budeš tu snáma????

Minka,
ješte jedna doterná otázka, takže máš darované vajíčko????? Či jak to je? Jsem sice už dost stará,ale tomu to jsme se nikdy nejak nevenovala a myslela jsem si, že ani nebudu a hele kam jsem se dostala???? 😀

denis19
28. sep 2009

SASKO
tak se nazývá program prípravy na IVF, je toprotokol a jsou dve alternatívy,krátka jako Minka, a dlouhá jako já, Minka nemá léky,ale hned injekce,bud v klidu, ty budeš míti léky 😀

minka051
28. sep 2009

sasko

Ta to je super 🙂 🙂 a aký je to psík aj my sme mali ale zomrel nám ked mal moj priatel autonehodu ☹ ☹

sasko25579
autor
28. sep 2009

MINKA

maly yorkshir.3r fenka.asi si tu vytvorim albumik a dam ju tam, jet o take moje slniecko. 😀 😀 😀 😀

akeho ste mali psika vy?

sasko25579
autor
28. sep 2009

DENIS
no tak dakujem. snad mas pravdu 🙂

minka051
28. sep 2009

denis

Nie ja mám svoje vajíčka lebo po sterilke funguješ normálne len mám zošité vajíčkovody a tak normálne to nejde lebo spermie nemajú kade prejsť aby oplodnili vajíčko. Jednou výhodou je že nemalo by sa stať že by som otehotnela mimomaternicovo pri IVF.

denis19
28. sep 2009

Minka,
tak aspoň jedna dobrá teda dve dobré zprávy, žádné mimomater.... a že vajíčka jsou i tak!!!!!Paráda, dekovat tam nahoru, že vymysleli IVF, co????? 😀 A vypáčím z tebe ten?????? 🙂

SASKo,
určite ji ted mám neboj. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre