Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
23. jan 2010

ahojte dievčatá 🙂 je tu niekto? tuším ste tu už všetky tehotné 🙂

Mna v piatok čaká kontrola, či mám alebo nemám tú cystu na vaječníku a potom by som teda mohla začať so stimulkou. už štvrtý deň ma dosť bolia vaječníky, tak neviem čo si mám o tom myslieť a dnes do toho zimnica. Dúfam, že nebudem chorá.

brmbolcek
23. jan 2010

ahoj Cukotka, a nie si prechladnuta ????

cukotka
23. jan 2010

ahoj, nemám byť z čoho, som len doma zavretá 🙂 ja myslím, že to bude tými vaječníkmi 🙂 ty sa máš ako? 😉

wodanka
23. jan 2010

ahoj cukotka... tak to je neprijemne.. a mas aj teplotu?

cukotka
23. jan 2010

ahoj wodanka 🙂 teplotu nemám, ale som asi aj unavená, dva dni po sebe som vypekala dlho do noci 🙂

cukotka
23. jan 2010

wodanka a ty ako? drobec sa zavrtáva? ty máš len jedného drobca či dvoch?

brmbolcek
23. jan 2010

cukotka- do piatku mas daleko, este , dufam, ze sa to nezhorsi do tych cias...ale vajecniky bolievaju aj pri ovulke..... ty to k comu najviac pripisujes ?

Wodanka zelam pekny vecer 🙂 ako sa mas , ?

cukotka
23. jan 2010

brmbolček, myslím, že mám práve ovulku, tak to asi bude tým 🙂 teraz sa intenzívne zaoberám tým, že keď 28 zjem poslednú antikoncepčnú tabletku, kedy dostanem menzes, či až 10. februára (tak by som mala normálne) alebo skôr, keďže som brala tabletky a vysadím ich

minka051
23. jan 2010

Ahojte zdravím
Tak dnes bolo OPU tak dúfam že sa už drobci pekne delia. Už nech si po nich idem 🙂 🙂

brmbolcek
23. jan 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6. KAJTICKO vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1 7 mrazacikov

7. FIGURKA vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1

8.KAJKA- OPU 22.1

cukotka
23. jan 2010

minka tak držím palce 🙂 ideš do finále 🙂

brmbolcek
23. jan 2010

cukotka, tak uz som kludnejsia ze to bude asi ovulka 😉

minka- vidis ako si to rychlucko vsetko zvladla 😉 aku si mala cestu ? vsetko v poriadku prebehlo ?

wodanka
23. jan 2010

cukotka, tak to je fakt asi len tou ovulkou 😉 a podla mna Ti mrska pride skor ako toho 10., nejake 2-3 dni po vysadeni liekov
a ako vidis zo zoznamu hore, mam vlozenu len jednu bambulku

ahoj brmbolcek, celkom to ide

minka, tak to by si mala ist na ET v pondelok?

brmbolcek
23. jan 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1 OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1 OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4.MARIAMARIA vlozene 1 OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne

5. NUNU 81- vlozene 2 OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

6. KAJTICKO vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1 7 mrazacikov

7. FIGURKA vlozene 2 OPU 18.1 VKLAD 21.1

8. KAJKA- OPU 22.1

9. MINKA051 OPU 23.1

kajka39
23. jan 2010

maria- v statistike brmboceka citam, ze mas len jedneho mrazacika, ale ked si dobre pamätam, tak ti ostalo 5embrijok bez PK z toho 1mas v domceku a ostatne 4by mali byt v mrazaciku, alebo co sa stalo??

minka-tak to je uz len krocik k ET, SUPER!!! Budu ti podavat aj spravy ako sa im dari na 3-5den??

brmbolcek
23. jan 2010

dievcatka ak by tam bola chyba, v zozname kludne ma opravte a dame to na spravnu mieru 😉

kajka39
23. jan 2010

brmbolcek- asi by si do zoznamu mala pripisat aj minku ved mala dnes OPU 23.1. 😉

Mam krasnu spravicku,mojej velmi dobrej kamaratke sa dnes o 13:32hod narodila dcera Paulinka,2800g,48cm /konecne baba po troch chalanoch/ jupííííí 😵 😵 😵

brmbolcek
23. jan 2010

uz tam je kajka 😉 minka uz je dopisana 🙂
a paulinke zelame vsetko dobre a vela zdravicka 😉

kajka39
23. jan 2010

brmbolcek-aha, moje reakcie este stale zaostavaju, nuz co? 😀 😀
dik odkazem....

minka051
23. jan 2010

brmbolcek OPU mala moja darkyňa a oplodnili našimi spermiami.. V utorok mi dajú presne vedieť kedy máme prísť. Máme PK takže ET budem mať bud v stredu alebo vo štvrtok tak mi povedali.

brmbolcek
23. jan 2010

kajka- ako sa citis ?

minka051
23. jan 2010

kajka budeš mať aj PK... Kedy ideš na ET?

brmbolcek
23. jan 2010

ta PK je na nieco raz dobra 😉 ma to svoj vyznam ...

kajka39
23. jan 2010

brmbolcek dnes mi je uz ovela lepsie, iba zaludok ma akosi neposlucha uz treti den po jedle je mi nanic takze stale to skonci ,,blééé,, a potom je zasa pokoj... Dnes som poobede spala na vyhrievanej deke a citila som sa ako v siedmom nebi,aj brusko , da sa povedat ze skoro neboli....

minka- mam 6 oplodnenych vajok a v pondelok bude 3ti den kultivacie, vtedy uvidime ako na tom su a ci napreduju tak, ako maju, ak ano tak musime ist do PK.
V pripade, ze na 3ti den budu len dve zivotaschopne, tak by som ich radsej mala bez PK v brusku u seba.
V tejto chvili musime len trpezlivo cakat a verit vsetkym chrustom 🙂 .

minka051
23. jan 2010

No to si myslím aj ja. Ked to drobci vydžia tak potom už vydržia aj 9 mesiacov no nie 😉

kajka39
23. jan 2010

brmbolcekaj nam to bolo tak vysvetlene, ze v kazdom pripade ist do PK, ale nakoniec tam odznela aj taka poznamka: ..ze mysleli sme, ze uz z toho nic a vlozili sme bez PK a prekvapilo nas to, ze sa chytilo..... Pri 1-2embrijkach uz vela moznosti nie je, ale nepredbiehajme.. 😉

kajka39
23. jan 2010

minka-ako sa to vezme, vraj az na 4den sa zapaja do delenia genetika, takze v treti den aj ked ta bunka vyzera ,,najlepsie na svete,, oni nevedia zistit ci to ma sancu dotiahnut to na blastocystu alebo nie. Az na 4-5den idu akoze na istotu.
Aj tak si ale myslim, ze mamine brusko je mamine brusko, 😵

brmbolcek
23. jan 2010

kajka- ono ta este brusko bude pobolievat, ale verim, ze je to uz na ustupe.. a tu deku ti zavidim, jooooooj boze si to iem predstavit, take mnam mnam 😀 😀 😀

3-4 den je kriticky pre delenie , do tretieho dna prevladaju mamine geny a tie dalsie uz nastupuju ocinove 😉
ved aj tak clovek najlepsie bude vediet a rozhodne az v dani moment 😉

kajka39
23. jan 2010

brmbolcek-taka el. deka je ozaj uzastna, hlavne pre tie zimomriave...teraz ju maju v akcii za25€ , co je skoro zadarmo. 😀 😀

brmbolcek
23. jan 2010

tak to je uzasne na to som ani nepomyslela som myslela ze ti vyhrieva slniecko cez okno deku a ty si sa na nej uvelebila 😀 😀 😀 😀 teda to by ma ani nenapadlo ze vyhrievacia teda to by bolo nieco pre mna, fakt porozmyslam 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre