Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
28. jan 2010

no mne holky, nepomoze uz ziaden testik.. mrcha sa mi dnes pekne rozbehla 😝 neviete, ci aj tak musim ist do Heliku na tu kontrolu po 14 dnoch?

kajticko
28. jan 2010

to je fakt blbé hlavne to čakanie!!! mna to tiež zabíja

ja osm bola v lete na laparke a tam mi hned povedali ,že mám isť na IVF že mám veľke zrásty.
náhodne bol pri laparke dr. čo robí IVF tak som hned po laparke išla za nim do centra povedal mi,že bol na poslednu chvílu zavolani k mojej laparke ,ale škoda ,že nemohol konať nemal moj súhlas on by tie vajcovody radšej vybral.

takže mi povedal ,že IVF nemusí byť uspešne takže skusime 2krat ak to nevíde idem na vybranie vajcovodov a až pootom pokračujeme takže mi nedal skoro žiadnú nádej 😠

cisielko
28. jan 2010

Kajtičko...aj ja mám upchatý vajíčkovod..tak uvidíme ako doapdneme..ale ty nemáš dôvod nato aby si hovorila, že to nedopadlo dobre tak hlava hore a bojuj kurnik šopa 😠 🙂

Alicka..no tak ty grcana jedna, tak grckáš za všetkých na všetky strany,...som rada,, že ste v poriadku..a ver, že by som sa k tebe rada pridala ale nemaám sa ako..iba ak si prsty vopchám do krku 😀 😀 😀 😀

Wodanka..musíš..ja som volala dokimu ked sa mi sputila a mňa si dokonca zavolal skôr ale inak chcel aby som prišla normálne..takže musíš ísť na potvrdenie, že sa to naozaj nepodarilo 😒

figurka.m
28. jan 2010

ahojte 🙂

sobcek, ja mam tiez endometriozu, dva krat som absolvovala hormonalnu liecbu a podarilo sa nam 3-tie IUI, zial so zlym koncom, takze nadej tam je, ak ma mm dobry SPG moze sa zadarit 😉

krivka mrcha ma prist v sobotu 😒

wodanka, pojdes na krv a sono aj ked si dostala mrchu?

kajticko
28. jan 2010

wodanka ja by som pre istotu išla.my sme mali kočku na izbe a povedala, že prve dieta ma tiež po IVf a začala krvácať ,ale dr jej povedal nech nepánikari ešte a dotiahla to do uspešneho konca a má krasnu dcerku teraz išla na dalšie IVF. 😉

kajticko
28. jan 2010

čisielko a vy máte len ten problém ten tvoj jeden neprichodný vajcovod??

cisielko
28. jan 2010

Kajtičko..nie, ja som bola úplne zdrvá..problém je v manželovi..má zlý spr, má 0% dobrých 😠 mne sa upchal a nastali tam zrasty pri stimulke z liekov 😠 bola som riadne nasratá, lebo ja som bola ok a nakoniec ma budú musieť rezať a to človeka pekne naserie..takže ak sa to nepodarí budem si ho musieť dať preč 😝

denis19
28. jan 2010

wodanka...tak to netuší,ale asi bych tam zavolala...
kajticko...tak ješte do soboty a mužeš jít na to 🙂

holky a sneží a sneží,,už mne ten pohled z okna nebaví ☹

kajticko
28. jan 2010

čisielko hrozne čo si ženy vytrpia no aj nam ked to nevíde budu ma zas rezať my sme mali teda aspon spg na vábornu a embrijka krásne 8 bunkove dve. tak len veríť musíme 😉

denis asi nie ja is počkám do štvrtku idem na krv 😉 😉 😉 týžden to už musím vydržať

kajticko
28. jan 2010

je to normálne že by som 7mi den nemala ešte žiadne príznaky.

denis som aj ja stale ospala trošku ma boli podbruško ,ale neni to všetko ten utrogestan??

cisielko
28. jan 2010

kAJTIčKO..VERU...MUSíME SI číM VšETKýM PREJSť A AJ TAK TO NIEKEDY NEVíDE..SA VIEM VTEDY RIADNE NASRAť LEBO KED SOM POZRIEM O okolo seba ako niekto ani nevie ako sa mu to podarilo a dokonca iden apotrat tak to je už fakt gól..musíme veriť, ved raz sa nám to opdariť musí 😉

Denis..nebaví, ani mňa a to už idem domov sa teším na to 😀 😝

denis19
28. jan 2010

kajti..utoš muže být ta ospalost,ale i tehul a podburško bolelo i mne celkem vydatne a nekdy mne i tam celkem fest píchlo...tak už vydržíš 😉 a ividíš co a jak.....ale já myslím, že ano....máš preci v domečku dve...a zustali i snehuláčkové????

majaja75
28. jan 2010

cisielko...pri stimulke sa môže upchať vajičkovod? a ako to zistia?

kajticko
28. jan 2010

dakujem Vám kočky dúfam,že sa už za pár mesiacov budeme smiať ako sme stresovali aj tak sme už pekne daleko 😉

minule som si čítala našu tému od začiatku samozrejme nie uplne do konca ,ale myslím,že sme už každá krásne pokročili 😝 ako sme tak krásne stresovali 😀 😀

denis19
28. jan 2010

no kajtičko to máš svatoupravdu...na záčátku sme bylz vyklepané jako ratlíci a hele kde jsem dnes!!!!! já ani nemela tucha , že je toliko páru co musí na IVF......a že vubec koník existuje 🙂

kajticko
28. jan 2010

to áno a je ich pekne veľa stále sa stretávam viac a viac s problemami a zaujímave každý iný 😒

denis19
28. jan 2010

jako každý iný problém??? já vetšinou narazím na páry co má manžel problém se spermoníkama 🙂 asi je to už současný fenomén....ale co už nadeláme, jen to dobojovat do ydárného kopnce!!!!! a co cukotka...jak pokračuje,

kajticko
28. jan 2010

momentálne myslím ,že stale čaka 😒

denis19
28. jan 2010

trpelivost ruže prináší....a kajka se nám nejak neozývá...snad zvládli tu desnou cestu!!!!

krivka5
28. jan 2010

kajticko...tak to si ma vystrasila,aj ja mam upchate oba vajcovody a nikto mi nepovedal ze pred ivf by mali ist radsej prec. mala som kopu zrastov co odstranili,ale vajcovody nechali.uz som tu niekde citala ze po ivf sa niekedy embryjko dostane do vajcovodu co je problem...keby som to vedela dam ich prec aj tak su mi nanic tie vajcovody...
denis...to je fakt,my mame v cinziaku 14 bytov a z toho 6 parov chodi do centra...
figurka...mrcha nech len ostane tam kde je!

kajticko
28. jan 2010

krivka mne povedal dr ,že v tých chorích vajcovodoch sa náchadza neaka tekutina a tá ked sa uvolni nie vždy sa to stane ,ale ked sa uvolni dokáže embrio vyplaviť 😠

denis19
28. jan 2010

krivka...tak to je slušný počet!!!!

kajka39
28. jan 2010

ahojte dievcata, tak ja budem velmi strucna: PC a aky kolvek pohyb v horizontalnej polohe mam zarazeny od m... nakolko som mu slubila, ze z postele nevstanem aspon 3dni. 😀 Tetaz isiel do lekarne tak som nabehla k pocitacu. 😀
ETsa konal, tak ako som pisala rano volzili nam 2embrijka, vsetko prebehlo ok, boli tam so mnou dalsie dve co sme boli spolu na OPU. Jedna mala 1emb. a druha 2embr. a ziadnych mrazacikov ..... 😒
Cesta bola katastrofa, meskali sme skoro hodinu. Pred Martinom bola havarka, nastastiee sa to dalo obist.

Pisali sme si aj s minkou, cestudo CR mali tiez velmi zlu, meskali 2hod., ale uz su hadam v tejto chvili mozno aj doma alebo kusok pred cielom cca 16:30-17hod. 🙂
ET dopadol u nej dobre ma 🙂 dve 🙂 bambulky v domceku a ostatne vam s radostou opise uz sama... 🙂

krivka5
28. jan 2010

kajticko...no dufam ze nas sa to netyka a uz som tu pisala som 11 den po ET a apsolutne nic necitim,uz si aj vselijake pichania namyslam tak je to uplne v poho ze nic necitis 🙂
denis...no sme nejaky zakliaty barak ci co 😒

kajka39
28. jan 2010

ak mate nejake mudre rady co mam a nemam teraz robit po ET,respektive co nemam jest, alebo co si servirovat viac..... tak sem s nimi. Poslite mi radsej na IP lebo nebudem moct vysedavat pri PC. Vsetky vas pozdravujem a cakatelkam na // drzim palceky, tehulky vy ste sa prehupli do 20tt 🙂 a pichajdam drzim palceky nech je to bezbolestne.

krivka5
28. jan 2010

kajka...gratulujem,super spravicka! tak bambulky su uz domka 🙂 no ale k veci,mne doky povedal(krajko inac)ze mozem robit vsetko len prve tri dni nesexovat a moc tazke nedvihat a ze mozem ist kludne aj do prace po troch dnoch ale nestresovat. inac nesexujem uz od ET bo sa bojkam a mnž mi furt pripomina ze doky vravel o troch dnoch nie o tyzdnoch 😀 tak drzim palceky teraz uz len cakat cakat cakat cakat......................................

kajticko
28. jan 2010

jé kajka gratulujem tak su doma tak pekne im rozprávaj a uržiavaj v teplúčku . 🙂 mna tie tri dni mrle žrali ,ale ked to treba vydržať vydržíme 😉 tak pekne odychuj 😉

krivka dúfam,že sa nás to fakt netýka my veríme predsa 😉

cisielko
28. jan 2010

kajka..tak dve bamublky sú už v domčlu júj..krása..tak len pekne ležkaj, uži si tieto dni, nech sa manželík o teba pekne stará...pfuj pfuj..inak si ma potešila..hm mám sa teda načo tešiť zatjtra..super, som zvedavá koľko idem ja meškať 😠

Kajtičko..toto presne povedal aj mne doki..že je tam šanca že sa to opdarí ale ja nie lebo v takýchto vajíčkovodoch je tekutina, krorá embryjko vyplaví 😠 fakt super..musíme len veriť, že to nebudeme my 😉

Majaja..no ai dá ked sa mi to stalo 😠 😠 😠 😠 ja som tiež nevedela, že niečo také sa môže stať, preto mi asi aj ET nevyšiel...zistili mi to 3 dni pred OPU..videli ho, bol plný tej blbej tekutiny..zistia ti to len na sone, inak sa to nedá...doki mi povedal, že sa môže aj sám odupchať no ale ja ten prípad niesom 😠

kajticko
28. jan 2010

čisielko tá nech sa uvolní až po pôrode 😀

krivka5
28. jan 2010

ciselko...tak zajtra ta to caka?ved mas pisane 3-4.2. tak drzim palceky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre