Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
31. okt 2009

Dobré ráno snažilky!!! Nechci kritizovat,ale jste nezodpovedné!!!!!! Kde se touláte??????? 😠

reachell
narkoza byla úplne sladká a žádné problémy jsem nemela ani nevím o nikom kdo by mel, anestezioložka je v Heliku super a dávka je skutečne nízká, neboť to trvá jen 15-20 minut celá sranda, tak se nemáš čeho obávat!

dana10
31. okt 2009

Denis-ty to berieš z hurta že narkóza srannda.No proste ,, prča,, 😀 😀 to si myslela.
Rachel ja kdeď som absolvovala laparku 1-vý krát vracala som z narkózy a keď som išla 2-hý krát som im povedala že som to zle znášala a dali mi asi menšiu dávku alebo bohviečo.No potom som už negrckala 😉 🙂
denis: nikoho tu není všetci asi cestujú, dušičky a cintoríny.Zatiaľ sa majte.Ako je dneska krásne 🙂 🙂 🙂

denis19
31. okt 2009

Jo i počasí na dušičky vyšlo,my cestujeme až dalšítýden, mnž stejne pracuje a nesnášímprepchané cesty a to už bude podstatne míň lidáí na hrbitove i ne cestách. je tak krásne, že toláká ven,ale ten muj se nekde potuluje s GPS!!!!!!ach jo,tak si aspoň varím obed!
Jaké máš dnes plány ty?
a ta narkoza fakt byla v pohode, po probuzení nic nebolelo, jen odpoledne jsem si ješte schrupla,jinka pohoda jazz 😀

miminap
31. okt 2009

no, ja som narkozu znasala tazko. nezvracala som, ale nemohla som sa pozbierat z nej, dali mi silnejsiu davku.pri prvej laparke. pri druhej klaparke som zasa vraj velmi krvacala, museli mi dat transfuziu krvy, takze tiez som sa nevedela pozbierat. pri prvom ivf to bola pohoda. strasne mi bolo smiesne po prebudeni. som vtipy hovorila lekarom vraj. chichunala som sa ako strelena. a pri tretej laparke to bolo uz velmi rychle pozbieranie. ale cely cas predtym som brala zeleny jacmen a chlorellu na posilnenie organizmu a znizenie zapalov. malo to vysledky. teraz ale neberiem nic, len listovku a zelezo. a aj tak vlastne neviem, kedy pojdem na druhe IVFko ☹
my dopijeme kavu a tiez ideme na hroby. ach jaj. tlacenicaaaaaa.

denis19
31. okt 2009

asi záleží i od organismu a celkové situace 😀 hlavne že jsem to prezili 😀

romy01
31. okt 2009

cafte baby
denis ja neviem ale kazdy den som uz poobede dost utahana a vzdy uz okolo osmej odpadnem do postele. My sme dnes vegetovali cely den na chate, trosku som pohrabala listy a konecne si polihujem na fauci.

rachel - ja som mala laparku pred pol rokom a tiez mam z toho traumu - zle mi bolo iba vecer, ked som uz nevydrzala sa nenapit a vtedy ta voda zo mna vyletela von - no najhorsie boli bolesti - dva krat som si pytala injekciu proti bolesti a nemohla som dychat tak mi museli dat akesi kvapky a nehovoriac o krcoch nad ranom o 4 tej - to som nemohla ani sediet, ani lezat - tak som stala na izbe a pridrziavala som sa steny, aby som nespadla.
No OPU pri IVFku je fakt nieco uplne ine - cele to trvalo cca 10 min a narkoza bola slaba, lebo mne sa normalne pocas toho snivalo - bola to sranda, ked mi doktorka vravela, co som im porozpravala. 😀 Nic neboli a ani zle z toho nie je. Dokonca si trufam povedat, ze by sa to dalo zvladnut aj bez narkozy, lebo je to podobne ako pri odsavani cysty - aj to som zazila a ani nebola narkoza

romy01
1. nov 2009

halo, nikde nikoho?
prajem peknu slnecnu nedelu, vsetkym. 🙂

miminap
1. nov 2009

ahoj romy, ja som nakukla. caka ma sitie cely den, tak som este pri kave sem skocila 😀
btw. ja som mala po prvom OPU dost velke bolesti. vecer mi dovolili dat si nieco proti bolesti. ale bolelo to riadne. pravdu povediac, mala som bolesti uz po pregnyle, ale to mozno len ja som nan tak reagovala. boli to tazke dni.

cisielko
1. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀

Katka..budeme behať po obchodíkoch a bláznive mladice 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a Denis staihneme zo sebou 😀 😀 😀 no a to pichanie..už teraz mám zimomriavky 😒 mne to mm skúšal amne slzy vybehli a jeho slová zneli, že sme v peknej ri..sm teda zvedavá ako to zvládneme 😠

Dana..držím palce aby žiadne pichanie nebolo treba..drž sa zajtra, budeme držať palce 😀

omy..všetci vegetia..no a keď čítam čo vám bolo po narkóze 😕 blé ale keď vravíte, že podhoda tak som zvedavá 😀

romy01
1. nov 2009

baby ja som sa zas tak strasne natrepala - ale ked sa nam dnesny obed tak vydaril 😀 😀 😀

denis19
1. nov 2009

zdar baby,
tak jsem tu,huráááá.
dnes jsme meli pracovní nedeli, udelali jsme doma porádný úklid, hned jsem vzala i společnou chodu a výtah, potom jsem si dali 6km procházku a ted ledva fučím doma!!!!
zdar romy, tak jak se cítíš??? také jsem stále spavá a už v osm večer odpoadávám!!!!

romy01
1. nov 2009

denis aj ja - ja normalne denne spim aj 12 hodin. Trosku ma boli brucho, tak dnes isiel mm sam von na prechadzku, ja som mala po vcerajsku dost a ti poviem ze staci ze trosku postojim v kuchyni a uz som unavena a boli ma brucho.

denis19
1. nov 2009

no me bricho nebolí,ale jak jsem dýl v jedné poloze, treba sedu či lehu na boku, tak mne potom pobolívá podbríško 😉 ale jinak až na tu spavost pohoda 😲
jsem zvedavá v pátek na sono 😀

romy01
1. nov 2009

sa ti zije, ja budem cakat este par dni

denis19
1. nov 2009

ale jen o 4 víc, budeš mít vetší bublinku 😀

romy01
1. nov 2009

no nejak to musim vydrzat. Tyzden mi tak ubiehal, no dnesok sa mi vlecie - no otras

idem sa pomaly venovat mm
papa zajtra

denis19
1. nov 2009

ahoj a pozdrav ho a mejte se hezky všichni tri!!!

romy01
2. nov 2009

no toto ? denis, ja som ta ppredbehla ? To je asi prvy krat 😀 😀 😀
vierka si sa dlho neukazala, kde si ?
cafte baby

katti77
2. nov 2009

dobré ránko

tak nám sa to už kráti cisielko 😉

zdravím tehulky

denis19
2. nov 2009

dobré ráno, já jsem si nejak dnes holky pospala a jsem z tho celá vykutálená 😲

katti77
2. nov 2009

tak ja som včera nemohla zaspať, ešte o dvanástej som strašila po byte...a ráno by som spala a ako... 😀
tebe to ale riadne naskakuje, že 8tt, super len tak ďalej...

denis19
2. nov 2009

noooo letí to! už aby tam byl 38tt,ale ne chci si v klidu vše vychutnat 😀
už vpráci???

katti77
2. nov 2009

denis hej už makám, musím pripraviť papiere na daňovú kontrolu, zajtra prídú....fuj tak nech je všetko tip top...
a jasné len si to pekne vychutnávaj, pokiaľ ti nie je zle tak musí byť super pocit...

denis19
2. nov 2009

katii
není mi zle a v podstate mi není nic,až ani nevím že jsem tehul 😀
hodne zdaru s kontrolou 😠

katti77
2. nov 2009

denis dík, ale k nám chodia na kotrolu ako na klavír, tak už to neberiem ako pohromu...ja už keď ich vidím tak sa rovno opýtam, čo zase chcete, alebo už zase?...takže pohoda klídek tabáček, dúfam 😉
tak to máš super, že ti nie je zle, tak si to môžeš naplno užívať...a čo ideš dnes robiť?

denis19
2. nov 2009

práve šmíruji net a hledám kočárek,ale je to celkem fuška, myslela jsem , že už mám vybráno,ale já blbá jsem začala císt názory jiných a to mne zmátlo 😀
ale jinak dnes plánuji kafe s kolegyňkama, tak se teším

romy01
2. nov 2009

ahojte baby
na socialke som dopadla dobre, vobec im nevadilo, že som listok na peniaze doniesla az dnes, ta teta za okienkom bola desne otrávená, takže tak.
AAAAA kúpila som si tehu nohavice- pekne riflicky - konecne ma nic na bruchu netlaci 😀 😀 😀

denis19
2. nov 2009

Romy, tak super!!!!! pošli mi fotečku kalhot,jsem zvedavá!!!!

kajticko
2. nov 2009

Ahojte tehulky a netehulky 😉 😉 😉 katti aj mne sa to už kráti 😉 😉 prajem pekný dníček.

romy pošli fotečku 😎

denis19
2. nov 2009

že jo ať pošle fotečku...

kajti krátí krátí , to bude radosti co?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre