Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

zdeja
15. sep 2009

😀 no cukotka dik.....mena nemam este ved ani nesmie po ivf zeby sme vyberali , ale ak to bude chlapec tak po manzelovi Janik, pacia sa mi aj Juraj , Johanka a Sara
inac tie vitaminy-ja berem uz asi 3 mesiac kyselinu listovu ....je to vit. pre zeny pred aj pocas tehotenstva 😵

cukotka
15. sep 2009

no uvidíme čo povie lekár na profertil a to ostatné, ale éčko kúpim určite, a asi sa aj ja vrátim k babyplanu a kyseline listovej

zdeja
15. sep 2009

denis19- joooj dik

zdeja
15. sep 2009

halooo je tu este niekto 😒

denis19
15. sep 2009

Hoky,dnes končím, zítra mám perný den a jdu se venovat manžílkovi. Krásný večer a zítra ahoj!

cukotka
15. sep 2009

zdeja ja ostávam tu 😉

zdeja
15. sep 2009

vyborne....nasla som daslu diskusiu ....Kto otehotnel po ivf.......tak sprtam sa aj tam

cukotka
15. sep 2009

a ako to vyzerá? aká je úspešnosť? 🙂

zdeja
15. sep 2009

no nik tam zatial nie je a pokial idem o IVF tak vacsina pise ze to vyslo skor na 2 x

cukotka
15. sep 2009

no to pre nás nie je moc dobrá informácia 😉

zdeja
15. sep 2009

ved presne....neviem ja som v pohode a mam dobry pocit....moj Janik tiez nepripusta to zeby to nevysloo 😕 uvidime ale som na vsetko pripravena
ako dlho vam to trva a co vsetko mas za sebou???

wodanka
15. sep 2009

ahoj cukotka.. vitam Ta zdeja 😉

cukotka
15. sep 2009

no moja my sme ešte len na začiatku, máme za sebou prvú konzultáciu, spermiogram, moje gyn. vyšetrenie, nejaké tie stery, zajtra ide manžel k urológovi, o tri týždne ideme na genetické testy, takže ako hovorím, úplný začiatok

cukotka
15. sep 2009

wodanka ahoj, 🙂

wodanka
15. sep 2009

babeny vy tu vzdy toho tak straaaasne vela popisete, ze nestiham citat.. ako ste sa dohodli s tym vinobranim?

zdeja
15. sep 2009

ahoooj wodanka.....cukotka ja som napr. na genetickych testoch ani nebola ...ja mam problem s ovulaciou-vlastne ju nemam zistovali mi hormony kazdy mesiac asi 2-3 odbery....ale toto je uz prec joooj som natesena z toho ze to skonci a ze ideme do dalsieho levelu 😅

cukotka
15. sep 2009

wodanka my budeme ako dalej pokračovať?

wodanka
15. sep 2009

cukotka myslis v care, ze?
mna cakaju teraz odbery krvi, aby mi spravili hormonalny profil a manzela caka spermiogram.. a na zaklade tychto vysledkov nam doktorka povie, ake mame moznosti..

cukotka
15. sep 2009

kedy idete na spermiogram?

wodanka
15. sep 2009

o dva tyzdne.. vtedy tam musim ist aj ja na odber krvi.. to by malo byt uz posledne a mali by mat moj hormonalny profil..
Vy idete teraz na geneticke testy? tebe nechceli robit hormonalny profil?

cukotka
15. sep 2009

no ja mám čakať na ms, a potom pôjdem na krv kvôli tomu hormonálnemu profilu, my ideme o tri týždnena genetické testy

wodanka
15. sep 2009

no mne to vyšlo celkom dobre ked sme tam boli.. bola som v posledne faze cyklu, tak mi hned brali krv.. teraz na zaciatku cyklu idem teraz tu k mojej doktorke a ta mi zoberie krv a ked budem mat ovulaciu, ideme do caru, zoberu mi zasa krv a spravia aj ultrazvuk na folikuly

cukotka
15. sep 2009

tak to máš super

wodanka
15. sep 2009

no musim si to takto nejako planovat aj do buducna, lebo my ked tam ideme tak zabijem cestovanim 4 hodiny.. vobec netusim dokedy mi to budu v praci tolerovat

romy01
15. sep 2009

ahojte kočky, teda ste toho stihli popísať. Kým som to prečítala, tak to už niektoré aj zbalili 🙂
vitaj zdeja - inak ja by som si rada dala vložiť dve embryjka , no úprimne trojčatká ma trošku desia. Ale asi si trúfač a to je obdivuhodné. 🙂
Zajtra idem do caru tak mi babenky držte palce. Ms ešte nedorazila, tak som z toho dosť na nervy, lebo mám už na ms všetky príznaky - váha, nafúknuté brucho, pobolievanie v podbrušku - no uvidím kedy začnem stimulovať ked ms nikde.

cukotka
15. sep 2009

ráno príde romy 😉

wodanka
15. sep 2009

mám ten istý názor ako cukotka .. do rána ju máš ako na koni

romy01
15. sep 2009

cukotka ja som tu zlatíčko, ale pojdem do hajan, teraz som si povedala, že si chlipnem deci červeného vínka, snáď to pomôže, lebo stresujem - a ak ms nepríde aspon sa mi bude dobre spať 😢 😀 😀 😀

cukotka
15. sep 2009

držme palce aby prišla

romy01
15. sep 2009

Dík moc, budem to potrebovať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre