Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
6. apr 2010

ano povine je od 35,ale štatistika sa tušim posunula na 38?

sanris
6. apr 2010

vierka.... pozrela som tvoj album a denis má pravdu žížala

hlásim môj obôd pásu 99cm a to som len v 11tt

ale zase ja som postava bez pásu ja mávam 85cm takže asi tak 😀

viera6
6. apr 2010

sanris........si sa dívala do správneho albumu?

viera6
6. apr 2010

kočky,ale mame pekne postavičky tak sa už tolko nestužujte a mieri akurát 😉a čo idete pripravit na večeru?

sanris
6. apr 2010

vierka dobre som sa pozerala

idem vám vložit moju fotku aby ste si namysleli že som tulen 😀

sanris
6. apr 2010

no foto pridané ešte sa odfotím v reáli a pridám 🙂

tuzimpobabatku
6. apr 2010

ahoj sanris: mala si PK?

sanris
6. apr 2010

tak tie zákusky tie nemajú chybu, len ja by som ich teraz cítila ako pokazené to tie chute 😒

a kde sa stratila denis

sanris
6. apr 2010

tužim ahoj ano mala som PK

viera6
6. apr 2010

sanris....ved maš dobru postavu.A tie chute to prejde ja na začiatku som tiež vela veci nemusela a ked som aj na niečo mala chut a uvarila si to potom mi to už vobec nechutilo.
tuzim. ........ako sa maš?

tuzimpobabatku
6. apr 2010

ahoj, dobre, zatra mám transfer. Chcela som PK ale mám málo vajok. Nevadí, hlavne, že tie zostávajúce su bojovníci 🙂

viera6
6. apr 2010

tuzim. ........na zajtra držim palce nech sa bojovničkovia pekne uchytia 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

denis19
6. apr 2010

jsem tu , prišel mi manžel, tak jsem mu dávala večeri...vepro knedlo zelo od maminky, mé! a ted jdeme do lesa na borovičku, chceme si udelat bonsaj.
celkem jsem setu pobavila s teleňmi a tak a jdu mrknout sanris do albíčka a večer ahoj!!!

tužim...tak zítra do boje v plné zbroji, potom nám dej vedet co a jak, budeme na tebe myslet! 🙂

denis19
6. apr 2010

sanris...co se tu stežuješ, jsi úplne super!!!!!!

tuzimpobabatku
6. apr 2010

dakujem dievčatá 😵 😵

sanris
6. apr 2010

tuzim...držím palce aj na nohách

a za lichôtky dakujem vierka a denis

denis19
6. apr 2010

sanris...to není lichocení,ale realita!!!!! jsme zpet a to bez borovičky..nic jsem nenašli, tak príšte! 🙂

romy01
6. apr 2010

ahojte kocky.

par dni som nestihala a tak vas aspon pozdravujem, Skusim zajtra docitat co mate noveho. Zatial prajem dobru noc 🙂

zuzanabb
6. apr 2010

denis ano som z BB 😀 kde presne byvas? ja v sasovej.

matakrok
6. apr 2010

ahojte🙂,
sorry, ze skacem do reci...kto mi vie "prelozit" slova dr. v CARe, ze sanca na uspesne otehotnenie prostr. IVF je u nas 40%?je to povzbudzujuce cislo, ci nie? nemam ani paru...ake mate skusenosti? z neho treba tahat ako z chlpatej deky:(
snazime sa uz 2,5 roka. v tychto dnoch cakame na suhlas z poistovne a v maji sa chystam na svoje prve IVF. uz to tam kvasi asi 6 tyzdnov...

denis19
7. apr 2010

Dobré ránko!!!
matakrok ....to je vysoká šance...ber to tak ,že šance na otehotnení tu je skoro na druhý pokus, tím se nevylučuje , že i na první pokus, na UIU máš šanci tuším 25% ,ale nejsem si jista a jsou holky tehuhu, tak jen verit a vydržet! My byly na podobném číslu pravdepodobnosti a vyšlo to na poprvé!!!!

zuzanabb......no kde jinde se dá v BB žít 🙂 🙂 🙂 sásová.

romy...no vitaj po svátcích a zapoj se 🙂

viera6
7. apr 2010

Ahojte prajem krásny den 😵

sanris............to nie su lichôtky,ale skutočnosť 😉
denis.............takže ste nič nenašli 😒 ako sa dnes mate?
romy.............kde si sa nam túlala?

denis19
7. apr 2010

Ahoj Vierka!!!!
Dnes mám poslední rehabilitaci a následne kontrolu u rehabilitační paní dr, tak uvidíme,ale je mi jasné, že to zustane u toho, že po tehuhu se to zlepší 🙂 Potom mám rande s kamarádkou dopoledne a se spolužačkou odpoledne ve meste tak se teším, venku je nádherne slunečno...tak parádička.
Karolínka od rána asi fandí fotbalu a manžel šel na nás vydelávat penízky, zatím má kam chodit a mají co delat, není toho sice moc,ale je aspoň neco! 🙂
A co Ty a Sárinka???? 🙂

viera6
7. apr 2010

deniska.....ja som bola na tom sone ,ale dnes ma už nevezmu máju toho vela, tak dufam,že to vybavím zajtra.Tiež je tu krásne tak pôjdem von. 😵
Sarinka ta sa ma dobre stvára premety už od 5rana 😅

viera6
7. apr 2010

deniska......ake maš pekne bruško vôbec ho nemáš ako vagónik a kde maš tých 10kg?

denis19
7. apr 2010

🙂 🙂 Vierka...tak aspoň zítra to vyrídíš...já ted letím na rehabilitaci...ahoj odpoledne. 🙂

denis19
7. apr 2010

Vierka....dikas...ale i na zádech treba...podívej se porádne 😀 😀 😀 😀

krivka5
7. apr 2010

ahojte dievcata 🙂
no denis s tym trpnutim to asi neni ktovie co 😒 este ze ta uz caka len par tyzdnov 🙂
sanris...mne je tiez stale zla.rano pohoda ,ale poobede a vecer hruza.mne tiez dokina predpisala torecan,ale dala som si ho len raz a nezabral. vraj asi patrim k tehulam co im je zle cele tehu ☹ tiez mi dokina povedala, ze pokial mam nevolnosti je to o.k. a tak som s tym vyrovnana 😖
ja dnes volam dokine kvoli vysledkom z krvi, tak som zvedava ci to bude o.k. a nebudem musiet ist na amnio. sono merania dopadli vyborne tak hadam aj krv bude o.k.

krivka5
7. apr 2010

vierka...ved denis ma brusko ako ja v 15tt 😀 ved uz aj am 13kg navyse. no proste na mna nemate 😀 (len kto to bude davat dole po porode 😒 )

viera6
7. apr 2010

deniska......uži si poslednú rehabilitáciu 🙂 a rande 😉
no a kukala som poriadne 😅 😅 😅

ahoj krivka.......takže stále ti býva zle, neprešlo to ani trošku?
krivka,ale mame na teba ved ja mam poriadený kotlík 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre