Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

zuzanabb
16. apr 2010

minka si ma nepotesila ☹ a skusali stimulku s inymi liekmi alebo ti druhy krat dali to iste?
brmbolcek- mne uz konci platnost tento mesiac od poistovne, takze si ju budem musiet podat znovu ak budem chciet skusat druhy-krat. ale neva, len aby moje telo reagovalo. ale ked nereagovalo prvykrat tak je asi mala sanca, ze sa stane zazrak co?

zuzanabb
16. apr 2010

minka drzim palce aby vam to tentoraz vyslo! 😵

viera6
16. apr 2010

brmbolček......tak na upratovanie je to poriadna vila 😀 😀 ak bude taka ako ja tak mi bude pomahat,ale ak bude ako polovička no neviem, neviem 😀 😀 😀
overalik mam z mimibazaru je krásny to som natrafila náhodou je novy.Ak ho nezoženieš možem ti ho potom posunut ak budeš chciet .. je to 68 tak vy by ste to mali na januar až marec.

brmbolcek
16. apr 2010

Zuzanabb- a podla vysledkov co ti brali odber krvi ti zvysovali davky ? dr. ti nevysvetlil, ze kde je ten zadrhel preco tvoje telo takto reaguje ?

Vierockaaaaaaaaaaa- ja ho uz teraz ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, to bude super ak by si bola tak dobra ja by som sa potesila neskutocne silno a manzel este viac lebo on bol prvy co chcel overalik s uskami 😉 len nemam to stastie nan natrafit 😢 😢 😢 ale uz teraz sa z neho tesikuuuuujem 🙂 🙂 🙂
a neboj pomocnicku budes mat skvelu , ta ti da celu haciendu do poriadku raz-dva 😉 😉 😉

zuzanabb
16. apr 2010

brmbi neviem, zatial mi na to nepovedal nic, len ze to asi budeme musiet stopnu a ze mi viac povedia ked budu vysledky z krvi - maju mi volat okolo tretej. Uz mi raz zvysovali davku menopuru, tak neviem ci sa da este viac zvysit.

zuzanabb
16. apr 2010

a zvysili mi ju vtedy kvoli vysledkom z krvi, ze som mala malo hormonov ale na sone to vyzeralo dobre. teraz to na sone vyzeralo zle a dufam, ze krv ukaze daco pozitivne 😅

viera6
16. apr 2010

Prave mi písala Deniska injekcie ma na prekrvenie placenty,ktorá pri vysokom tlaku trpí a to by ohrozilo Karolinku.

brmbolcek.....tak dohodnute ak nenatrafíte je tvoj.Ja som tak natrafila aj na ten ružový komplet jedna baba ho dávala za 30eur a potom ho stiahla na 10eur .To bol moment ako som zapla ps.

zuzanbb.....a nepichali ti aj takú štiplavu injekciu?

zuzanabb
16. apr 2010

aku stiplavu? pichala som si diphereline od 16DC a potom po menzese od 5DC menopur, ale nic ine. menopur mi zdvihli zo 150 jednotiek na 225 tento utorok a neviem ci sa da este viac. tebe daco stiplave pichali?

brmbolcek
16. apr 2010

vierocka- to nemyslis vane ? z 30€ na 10 € ty brdo 😲 😲 😲 😲

aj teraz som kukala na bazare su vselijake ale ziaden taky ako tvoj si super natrafila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
no dufajme, ze Deniske sa polepsi, 🙂 🙂 🙂 a dakujeme za info aspon sme v obraze , 🙂 🙂 🙂 budeme na nu mysliet aby sa cim skor ubehol v nemocke vikend 🙂

Vierocka- myslis u hcg, stiplavku ? pravda ta je samy hormon 😉 😉 😉

brmbolcek
16. apr 2010

Zuzi...- je to inekcia HCG taka stiplava do zadocku 😉 😉 😉 picha sa pocas stimulky 😉 😉 😉
inak simala dost vysoke davky .... neviem ci sa davaju vyssie ......ale zaberak na tvoj organuzmus to musel byt teda riadny !

viera6
16. apr 2010

zuzanabb......ako pisala brmbolček HCG injekcia .

viera6
16. apr 2010

brmbolcek..... kukala si na mimibazare?lebo je aj babybazar a tam som tak nenatrafila na nove veci.

brmbolcek
16. apr 2010

VierockA- anko, kukala som aha, ja som len ten minibazar co je tu na konovi, ale ten baby bazar juj , ja uz akoby som to mala od teba tak sa moc netrham 😉 🙂 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luko
16. apr 2010

minka: nie, nechodim...ale soms a informovala ako je to s platbami ak sme zo Slovenska 😉 tak mi napisali fakt dlhy mail aj ked teda to nejaky ten den trvalo

zdravim vsetky tehulky aj cakatelky 🙂 aj ked neprispievam, len do GF temy...tak vas obcas chodim skontrolovat 😀

cukotka
16. apr 2010

ahojte dievčatká 🙂
luko, minka, vy ste tu už pekne dlho neboli 😉

krivka5
16. apr 2010

dobry vecer 🙂

krivka5
16. apr 2010

vierka ...skuska dopadla dobre a dalsia je az 27.4..dakujem za drzanie palcekov 🙂
sanris...ble mi este byva, ale uz sa to da vydrzat.(asi som si na to zvykla) 🙂
aaa deniska sa rano ozvala...dufam ze sa tam o nu staraju dobre 🙂
brmbolcek... 😉

krivka5
16. apr 2010

ahoj cukotka... 🙂

krivka5
16. apr 2010

no nic, asi som tu uz sama 😒

cukotka
16. apr 2010

halo krivka 🙂

krivka5
16. apr 2010

jeej minka...tak to je naozaj super ze to este skusite. teda vy si to babatko fakt zasluzite 😉 tym ale nechcem povedat ze my ostatne nie 🙂 minka budem ti z celej sili drzat palce 😉

krivka5
16. apr 2010

cuky...ty si tu? ja ze uz vediem len monolog 🙂

cukotka
16. apr 2010

áno áno som tu, ale za posledné dni, vždy keď sa prihlásim tak tu už nikto nie je

ako sa máš? čo bábo?

krivka5
16. apr 2010

ved aj ja sa prihlasim vzdy az vecer a to su uz kocky asi pri telke 🙂 babo sa ma fajn a co tvoj nemko?

cukotka
16. apr 2010

Nemo celkom fajn, v pondelok mám poradňu a idem na ten NT ultrazvuk. Ty si už asi bola, že?
Inak druhý deň mi už nie je zle, tak asi to už prešlo.

krivka5
16. apr 2010

cukotka...ty sa mas ze ti uz nevolnosti presli, ja este trpim, ale uz je to lepsie. tak uz ides na NT merania? mne to robili v 13tt. nastastie to bolo v poriadku a namerali 1,4 co je vyborne a aj nosova kosticka bola pritomna. tak nech aj tvoje merania dopadnu dobre 😉

krivka5
16. apr 2010

prepac ze som dlho neodpisoval, citala som si o porode a kukala aj videa. moj muz ze ved to nic neni, ake je to pekne,ale mne sa to zdalo rozostrasne 😨 hlavne to nastrihnutie...

romy01
16. apr 2010

ahojte kocky, nestiham vas docitat tak budem odpisovat postupne.

denis sa mi ozvala vcera , samozrejme je pod kontrolou a pozravila som ju od vas. Urcite sa mi aj zajtra ozve.

co sa tyka utrogestanu - casto zdrzuje mrsku ale aj ked ho beriete ta ms nakoniec dorazi ( ak nie ste tehule ) Takze ak ms nedorazila je to dobre znamenie ze tehule ste.

tuzimpobabatku - tfuj tfuj tfuj nech je riadne prilepene do pondelka a potom este na dalsich cca 35 tyzdnov 😀

apple - mojko ty si si dnes posnivala na sale - len pekne oddychuj a nic nerob. Este ta bude mierne boliet brusko ale nie velmi, treba hlavne lezkat a este poctivejsie potom po ET aspon 2-3 dni a len potom pomaly naordinovat kratke 15 min prechadzky. PK trva myslim 5 dni. Ja som PK nemala a bolo to tak ze v stredu som mala OPU a v sobotu ET. A denis co bola so mnou na OPU mala ET v pondelok - cize mala PK.

romy01
16. apr 2010

minka ty si nasa bojovnicka - super , a drrrrzim palceky

zuzana bb - neboj sa je kopa bab co im stimulku stopli a myslim ze len nasa minka je tu na tejto teme s fakt problemom ze riesi darkynu co sa tyka vajicok. Ale minka ma specialny problem. Ze minka ? Je tu hodne zienok co im museli urobit stop no v dalsom pokuse to bolo OK. Mna prekvapilo ze si zacala stimulkovat az na 5DC - obvykle sa zacina na druhy treti den. Ja som zacala dokoca pvy den - asi do dvoch hodin po spusteni ms. Mozno si mala proste v tomto cykle trosku vykyvy v hormonoch a v dalsom cykle to bude OK. Telo uz bude spravne " naladene "

viera6
17. apr 2010

Ahojte!

Prajem krásny víkend všetkým 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre