Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

tuzimpobabatku
14. apr 2010

hmm, tuším nikto ☹

sanris
14. apr 2010

tuzim ....ja som tu

sanris
14. apr 2010

krivka... ten problem s jedenim mám aj ja akonáhle dám do ust niečo je mi zle keby som nejedla tak mi nič neni (možno)
ale nejest nevydržím

vierka...a denis je dnes v práci? to som prehliadla

romy ....som zvedava na sono

všetky pozdravujem

denis19
14. apr 2010

Ahoj devčata, hlásím návrat z práce, byl to muj životní omyl!!!!!!! Ale musela jsem se tam ustavit a hnedle mne zapráhli a to tam toho ješte je hodne co delat...ale už jim asi nepomužu, i dnes mne to stálo hezkou dávku nervu.
Co deláte? A hlavne kde jste?

sanris
14. apr 2010

ahoj denis... no bolo ti to treba?

baby majú asi siestu

denis19
14. apr 2010

sanris...no nebolo, čo ti poviem......ted jsem hurá doma...ako?

sanris
14. apr 2010

no blbo 😝 už aby to prešlo

sanris
14. apr 2010

a ty ako končatiny poslúchajú?

sanris
14. apr 2010

a ako pokračuješ v romyinom jedálničku?

ja som nejedla ráno o 11 som si dala kafčo a kukuričnú chrumku a hned mi ostalo ble
na obed 14 som si spravila hrianky s volským okom a teraz som uvarila ryžu a zeleninu len vo vode a to som si len trochu dala to si dám na večeru 😀

lenkace
14. apr 2010

krivka...tak ten druhý krát si to pochopila správne len ja som to tak komplikovane napísala že je lepšie ked sa podarilo jedno než by boli dve, snád sa to podarí aj druhý krát budem informovať

sanris
14. apr 2010

lenkace ahoj tak teraz čakáš iba jedno babo dobre som to pochopila?

denis19
14. apr 2010

sanris.....romy je mi vzorem a celkem se mi darí,ale asi ne tak dobre jak jí, neboť váha je stále stejná,ale aspoň neroste 🙂 Ale v noci mám porádný hlad a malá mi to dala dobre znát, tak jsem ji zase nabídla acidko, to zabralo,ale hnedle v šest musela být snídane 🙂

zuzanabb
14. apr 2010

romy diky, tiez som citala o tych paprickach ale bojim sa, lebo pred dvomi mesiacmi mi vyoperovali zlcnik, tak neviem ci uz mozem take jest, lebo doteraz som nemohla a bola na diete, ale vyskusam, hadam ma neporazi 😅
takze si to papala az skoro do ET. hadam este nie je neskoro, ked s tym zacnem od dnes.

krivka viem o duphastone a utrosi, ale myslela som nieco ako mi odporucila romy. ja som este citala o vine, ale to uz vobec nesmiem na zlcnik.

stale sa bojim, ze nebudem mat dost vajok, lebo ich mam len 3 na pravej strane a 2 mensie na lavej, ale doktor nepovedal, ci aj z nich nieco bude... 😒

denis19
14. apr 2010

zuzanabb
určite ,že z nich neco bude, jen bud v klidu......a nejsi trochu mladá na to, že si už po svete beháš bez žlučníku?????

lenkace
14. apr 2010

sanris...ja som asi dobrý tatár už som vás pomotkala úplne, nie teraz ideme ešte len na konzultáciu o umelé oplodnenie takže tehotná ešte niesom ale prvú dcérku mám tiež cez umelé a má už dva rôčky ale to sme boli v ČR a teraz ideme skúšať tu v Blave tak už to bolo jasne napísané? 😀

sanris
14. apr 2010

lenkace...tak už som to pochopila

denis ja som tiež nepribrala budem sa snažit jest ako sa má romy bude inšpiracia a aj ty 😉

tuzimpobabatku
14. apr 2010

hallo.....tuším sem vždy prídem, keď tu nikto z vás nie je 😖

vivera
14. apr 2010

ahoj, aj ja vzdy ked som napisala tak mi nik neodpovedal

tuzimpobabatku
14. apr 2010

ahoj🙂...neboj, večer ich tu bude ako maku 😀 ...ale teba ešte nepoznám

sanris
14. apr 2010

s toho si nič nerobte
tuzim ...ako?

vivera ...vitaj

majaja75
14. apr 2010

zuzanabb ja som pila ženský čaj kde bola alchemilka a hluchavka....ževraj je to na neplodnosť, okrem toho som brala femibion, kvôli kys. listovej

romy01
14. apr 2010

ahojte kocky

denis ty si dnes mala poradnu tak ako si dopadla?

tak ja som mala dnes kontrolu sono a maly ma 1780 g a vraj je vacsi o cca 11 dni - tak to ukazovalo aj na sone v 20tt. Takze mi dokina povedala ze ak donosim do terminu tak maly nebude mat menej ako 3500g a to len v tom najlepsom pripade. Vraj mam uplne vysadit sladke lebo vraj sa tym spomali aj jeho priberanie. No a nakoniec sa kukla aj do vysledkov krvi a bola v soku ze ma moja dokina uz pred mesiacom ked vysledky prisli neposlala k diabetologicke a tiez mi hned dala aj zelezo lebo ho mam pod normu . Baby taka som bola vytocena ze uz mesiac som to mohla riesit. No ale teraz som si nasadila dietu a dufam ze sa nepotvrdi cukrovka lebo ma svihne

zuzanabb
14. apr 2010

denis, mam 32r. a v nemocnici bola na izbe so mnou 23r. baba a jej tiez vybrali zlcnik, takze asi je to teraz v mode 😉
mala som ho plny malilinkych kamienkov a tie sa mi mohli kedykolvek uvolnit a upchat daco dolezite... vlastne to sa mi aj stalo, koncom minuleho roka som mala akutny zapal pankreasu kvoli kamienku, tak som to neriskovala a dala ho vybrat.

majaja femibion som si kupila a jem ho asi tyzden aj ked predtym som tiez jedla kyselinu listovu ale taku obycajnu. skusila som to dnes s chilli pastou, tak uvidim co na to moj zaludok 😅

romy to bude riadne babo 😉 odporucila ti cisarsky ci nie? ci to sa este uvidi?

lenkace
14. apr 2010

majaja ďakujem už som sa k tomu dopracovala

brmbolcek
15. apr 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee

romy , ty budes mat ineho bucka, paradicka , budes mat co robkat aby ta rucky neboleli 🙂 🙂 🙂 ked ho budes nosit 😀 😀 😀 a teraz chuda nase mas co robkat ked ho mas v brusku....
zelezo som mala aj ja malo tak som nasadila cviklu, mak a vsetko co obsahuje zelezo, vystrihavam sa umelym.vitam... radsej uzivam cerstvu zeleninku 🙂 🙂 🙂

zdravim ostatne dievcatka denis, krivka, vierocka a od A po Z aby som na niekoho nezabudla 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
15. apr 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

V STIMULACI r.2010

01. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** KET: 26.3.2010 ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- ?
02. MIRM ------------------------------------------------------ KET: 24.3 2010 ---2 mraz.---- VEK:26----výsledok-?
03. DANKA10---------------------------------------------------KET :-?----------------------------- VEK:38-----výsledok?

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.**0 mraz.** VEK: 28 ** výsledok - PK 17tt//1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK 17tt//1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mraz. ** VEK. ?? ** výsledok- BPK //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK //
08. KAJTICKO *** BA - ISC** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK 12tt //2
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mraz. ** VEK: 37 ** výsledok –BPK 13tt//1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 08.2. ** 0 mraz. ** VEK:29 ** výsledok – PK //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mraz. ** VEK 35 ** výsledok – PK 12//
12. LEONI **** BA –ISC ** EMB. 2 * OPU 06.2. ** ET: 9.2. ** 0 mraz. ** VEK: 28 **výsledok – BPK 8tt/1
13. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 28.2. ** ET: 5.3. ** 5 mraz. ** VEK 35 ** výsledok - PK //7tt/1

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mraz. ** VEK: 33 ** výsledok –BPK 31tt //1
2T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK 31tt //1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mraz. ** VEK: 32 ** výsledok - PK 31tt //1

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK =neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK =neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mraz. ** VEK: 39 ** výsledok- PK =neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- PK =neg.
05. MIRM ******* BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mraz. ** VEK: 26 ** výsledok- PK =neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mraz. **VEK: 29 ** výsledok- PK= neg.
07. DEMIZON*** *BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2.** 9 mraz.** VEK:29 ** výsledok- PK =neg.
08. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mraz. ** VEK: ?? ** výsledok-BPK =neg.
09. LUKO ******** BA - GF ** EMB.2 * OPU 4.3. ** ET: 9.3. ** 4 mraz. ** VEK:30 ** výsledok = neg.
10.MARYAH*** MT - HEL*** EMB.1* OPU 23.2.** ET 1.3.** 3 mraz.** VEK 28** výsledok - PK = neg.

romy01
15. apr 2010

ahojte

tak som doma od diabetologicky. Ona tvrdi ze podla toho krvneho testu si nemysli ze mi hrozi tehotenska cukrovka, ze moze byt vacsie po manzelovi. Takze musim vypatrat aky velky sa narodil mm lebo ja som bola drobec len okolo 3100g. No a kedze je babo vacsie tak ma objednala este na jeden test na zajra a vysledky budu v utorok. Ked tak mi len da nejake materialy co mam jest aby som utlmila priberanie seba aj babatka. Vraj sa da obplyvnit aj vaha babatka ak si zena dava pozor na stravu.
Tak ma celkom upokojila. Norma na 31tt je 1500 g plus minus nejake to percento takze sme asi lesne nad normu.

A denis sa neozvala ?

brmbolcek
15. apr 2010

ahoj Romy, nie este tu nebola osobka nasa 😉 😉 😉

a ake vysetrenia ti budu robit zajtra ?

romy01
15. apr 2010

V podstate taky isty ako prvy - teda glukozovy test , len trosku podrobnejsie a vyssou davkou glukozy.
Prvy test sa robi s 50g glukozy s tym ze rano ju vypijes a do hodiny sa berie krv. A teraz mi najskor zoberu krv na lačno a potom vypijem az 75g glukozy a zoberu krv po hodinke a potom aj po dvoch hodinach plus zakazdym skontroluju aj moc. Vyjde z toho nejaky graf ze ako ten cukor klesa . V podstate to nie je nic hrozne,. Robi sa to priamo v labaku

Inak dufam ze je denis OK, lebo spominala ze kvoli tym opuchom si ju uz minule chceli nechat v nemocke tak dufam ze je pekne domka.

brmbolcek
15. apr 2010

a da sa to pit ? ta glukoza nieje to moc sladke, ?

ale inak ty mas vseobecne rada sladke, co teraz sa snazis nahradit zeleninkou 😉 😉 😉

a denis sa nam ohlasi hned ako bude moct 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre