Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

majka21
22. apr 2010

Dakujem. Dúfam, že čoskoro pôjdem za vami tehulkami. Včera večer ma dosť bolelo brucho asi 2 hodky akoby pred mrchou. Je to normálne? A takisto aj z nedele na pondelok v noci. Co by som mala cítiť?

denis19
22. apr 2010

majka...no to jsem cítila každá, já mela dve noci až desné kreče!!!!Ale nakonec jsem se dozvedela, že to je otáčení materice do správné polohy u zahnízdování embrijka...tak tomu také ver a bublinky si hezky v domečku hýčkej 🙂 Je to nekonečné čekání, já vím, ale už jsi pri cíly, tak vydrž.

majka21
22. apr 2010

Skoda, že doma nemám internet, tak len takto sa viem sem-tam pripojiť. Som na PN. A ty denis ako? Ty to už máš dá sa povedat za pár. Držkaj sa 😉

denis19
22. apr 2010

majka......no v zásade ano,mám to za pár a z toho zase jiné depky v uvozovkách 😀 a ted když jsi na PN to nejsi doma???

majka21
22. apr 2010

... o pár domov dalej, u brata. Ten má internet. Ale už idem domov, začína sa ordinácia. Pa-pa. Držkaj sa.

denis19
23. apr 2010

Dobré ránko koníčkové...jak se vede? A hlavne kde je kdo???? Nemyslím ted brzo ráno,ale ve všeobecnosti????? 😕

viera6
23. apr 2010

Dobré ranečko !

Ahoj Deniska ,ako ste sa dnes vyspali?

brmbolcek
23. apr 2010

halo , haloooooooooo

ja som tu ja sa poctivo hlasim, ako ste sa vyspinkali ? dnes je u nas krasne slnecno . a vik .. bude taky isty 🙂 🙂 🙂

ja uz mam poprane povesane pradlo pozehlene, poumyvany riad, postlane , teda skratka uz mam veget 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
23. apr 2010

Ahoj brmbolcek........no my sme už od 4,30hore vyspaté...... kniha dočitana,oprate,povesané a ešte treba ist do obchodu a potom do Martina 😵

brmbolcek
23. apr 2010

Ved ty nam ides dne ku tete zubarke, takze nevolala, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a 9,30 sedi xi xi 😀 😀 😀 teda si poriadila skoro ako ja . A pobehas aj martin, trosku ? ides sama ? autobusom ?

viera6
23. apr 2010

Zatial to platí,klop,klop 😅 😅 😅 ešte mi treba kupit nejake maličkosti a chcem si pozrieť nejakú peknú tuniku 😵 takže mesto neobídem a ide so mnou aj polovička a idem autom,no jazdím ja polovička nemá vodičak.........
A čo maš dnes na plane brmbolcek?

denis19
23. apr 2010

Halooo...tu je ale rušno a to jsem si jen na moment šla zkoušet letní šaty!!!!

brmbolcek
23. apr 2010

Vierocka, ja som si vcera kupila teda predvcerom tuniku je bozska, az na ten vystrih 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale velmi prijemna teda doporucujem , mam sklon k takym veciam , a drzim palce aby si dobre vybrala, potom kuknem foto 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dnes pojdem skontrolovat domcek, lebo nam obkladaju kupelnu , tak musim urobit stavebny dozor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
23. apr 2010

Hlásím................ my vzhuru od pul trretí, Karolínka nacvičovala spartakiádu a tak jsem se pustila do zkoušení šatníku, co narvu na sebe a co ne a hledám neco vhodného pro svou sestrenici, Vierka to je ta s S4, na svatbu .....co jde a nechce se ji do toho vrážet peníze, když další rok zase nikam nepujde a jsem v šoku jaké malinkaté v uvaozovkách malinkaté vecičky jsemnosila 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
23. apr 2010

brmbolcek..tak to musíš okontrolovat, jestli to dobre obkládají..tomu rozumím 🙂 🙂 🙂 teším se na víkend na tvé fotečky.....i já tam v nedeli hodím neco,ale i smanželem co se nafotíme..jako tehuhu pár a potom to album zamknu jako máte vy...ať mi ho neočumuje každý...jako manžela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
23. apr 2010

Že na moment 😀 😀 😀 😀 Deniska skoro hodinku 😀

brmbolcek.....dakujem snat na niečo pekne natrafím 😵 😵 😵 no a pri kupelni treba fakt dozor ja som nebola pri tej našej a ked som prišla tak ešte som si musela aj silikonovat sprchový 😖

denis19
23. apr 2010

Vierka...dyť víš jak dlouho trvá ženský moment pri zkoušení šatu 😀 😀 😀
Jakou máš predstavu o tunice?????

brmbolcek
23. apr 2010

Denis servus- a ako ti padli letne saty ? 😉 😉 😉 hod foto 😵 😵 😵
a karolinka zije v zdravom tele , zdravy duch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

... i ja sa tesikuje na vas , a nasu fotogaleriu uz som mm spominala ze nedela ci wsobotienka budeme robyt syyyyyyyyyyyr 😀 😀 😀 😀

... inak ja som taka spokojna, ze sa da zamknut album , je to super vec to som si prial ked menili kona aj sa mi to splnilo, nepotrebujem aby na mna cumeli spehovni a konecne tam uz mozem dat vsetko co chcem 🙂 🙂 🙂 jednym slovom som rada , super to vymysleli 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

viera6
23. apr 2010

Deniska ja som tak všetko malinkate dala do vakov,čo sa da s nich odsať vzduch a su dva a pekne narvaté 😀 😀 😀

brmbolcek
23. apr 2010

dievcence ja vam tu moju tuniku velmi rada, ukazem 😀 😀 😀 a kupila som aj take univerzalne tielko je to na leto ale uz s bruskom ako bude rast tak sa bude tvarovat predny diel bruska, uz je teraz tak prisposobene na brusko je to take sportove , nie bavlnene ale take ... ved uvidite 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Vierocka aj tebe sarinka robila spartak...? 😀 😀 😀 😀 😀

a co nasa romy ? dufam, ze jej je uz lepsie 🙂 🙂 🙂

denis19
23. apr 2010

Brmbolček..no šaty co jsou z úpletu narvu,ale korzeťáky ani náhodou,ale to bylo jasné, jen jsem si to chtela zkusit 😀 😀 😀 jo na neco je to fajn to zymknutí alba, to je pravda...potom budu muset nastudovat jak se to uzamyká a tak dále...... 😀 😀

fíha...sýýr..to je mňamka a dnes je ti už dobre? žádné pikantnosti si nejedla?

viera6
23. apr 2010

Deniska niečo taketo dam to do albumu.moment! 😀

denis19
23. apr 2010

Vierka..to kdybych udelal, tak po porodu nezhubnu,musím to mít na očích.....teda co kecám, dyť my se z porodky vrátíme na puvodní váze,no ne???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
23. apr 2010

Deni... tak to je najmenej , ako budes klikat na zamknutie alba, tak sa aj da odomknut je to ten isty postup 🙂 🙂 🙂

a korzetik si odloz po porode alebo uz pre karolinku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja ti pojdem potm, vzorom Denis..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , moja vaha 50kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
23. apr 2010

brmbolček...50kg...jsem mela naposledy na základní škole!!!!! 😀 😀 😀 😀

denis19
23. apr 2010

Vierka...fíha ta kvetinová je nádherná a tuze poderní vzor a kombinace barev..tak to držím palec ,aby jsi neco takového našla a co takto si neco ušít šikulko????? 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
23. apr 2010

Vierka- uzasne, 🙂 🙂 🙂 uz na pohlad vidno ze sa to bude dobre nosit 🙂 🙂 🙂 ale aj na usitie to nevyzera narocne, da sa taka klasika usit co ty nato ? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denis- to staci stavat dom a budes mat aj ty 50kg lebo clovek zabuda papat, ale uz je to lepsie , vsetko riesi manzel a ja uz iba dohliadam a menim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viera6
23. apr 2010

Brmbolcek....Sarinka robí poriadnu spartakiádu ešte teraz 😀 😀 😀 ,uf,že 50kg to som aj ja mala tak na učnovke 😀 😀 😀

super,že sa da uzamknut album to fakt 😵

denis19
23. apr 2010

Brmbolcek...chceš jako ríct, žejis mela nejaké to kilo na víc pred stavbou 🙂 🙂 🙂 a kolik jsi pribrala zatím holka????? Ne že bublinka kvuli domovu bude hladovat 🙂 🙂 🙂

viera6
23. apr 2010

Denis....tak ta sa aj mne pači,no ale za 9eur sa mi to neoplatí šit uznajte 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre