Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

leoni1503
26. feb 2010

Ahojte, krasny den zelam 🙂 ja som dnes bola rano na druhom odbere krvi, ze ako to vyzera, tak som zas totalne vystresovana. Toto cele tusim nema konca kraja...clovek sa najprv boji stimulky, potom ci vobec bude odber, potom ci vo folikoch nieco je, ci sa to oplodni, ci sa to deli, ci to vydrzi do transferu, potom ci sa na transfere nepocika, potom 14 dni caka ako na popravu a ked uz aj v podstate vie prvy vysledok, tak este viac sa boji ci to vsetko pojde ok. To je hruuza 😲 kedysi by som ducha ciarky povazovala za hotovu vec a dneska neverim ani krvi. ostava len pozitivne mysliet 😵
a co je s tou cukotkou? podla mna by uz nemala nic testit, mala by sa pozitivne naladit a pockat na krasne pozivitnu krv 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

Luko- drzim palceky nech sa ta druha strana umudry 😉 😉 😉

Ciselko- ze cistiaren ? , ved to bol moj detsky sen, mne sa ta praca velmi paci ale aj v pracovni je dobra praca, ty brdo pracka, vesanie, zehlanie, boze jooooooooooooooj to je moje a potom ako to pradlo krasne vonia, ono je to inak makacka, dost velka drina ale mna by to bavilo 😀 😀 😀

brmbolcek
26. feb 2010

dievcatka idem do mesta idem si zaniest papier na socialne na peniazky , uz konci stary mesiac a zacina novy a popritom sa popytam ohladom DNP na mieste tam mi povedia co a ako nech to mam na poriadku ..... este musim zbehnut na stavbu ci pracuju majstri ako maju 🙂 🙂 🙂

zatim pa pa

tuzimpobabatku
26. feb 2010

romy01: díky za info 🙂

denis19
26. feb 2010

cisielko a kam??? nekam kde je automatický provoz? já jednou brigádovala v prádelne tesne po sociku a to byla jiná drina holky!!!

luko tak to je super......mne rostli také pomaliji,ale zato budou kvalitnejší, neboj 🙂

luko
26. feb 2010

diky kocky...idem sa programovat na uspech az mozem sa mozem fundovane zapojit aj ja do debaty o kocikoch 🙂 🙂

cisielko
26. feb 2010

Denis..vraj je to tam celé automatcké..neviem dnes sa idem zaučiť, je mi jedno, že to bude drina, otrebujem to a celkom mi to dobre padne 😉

Brmbolček..no tak môj sen to nieje ale zase ani mi to nevadí 🙂

Leoni..no celé je too čakaní, musíš vydržať 🙂

Romy..ahoj

denis19
26. feb 2010

Romy...budu doma,ale zatím čerpat dovolenou a potom PN......co jdeš zase holka nakupovat?????

viera6
26. feb 2010

ahojte dievčatá................

dnes mame teda zase za počasie u nas prší a fuka vietor 😒

ciselko.........tak vela elánu do druhej prace 🙂

brbolček.......... ak by si chcela ten recept ti pošlem na ip 🙂

romy.........čo ty stále vybavuješ? 😉

denis.......tak dnes je už lepšie?a zajtra hor sa na kočiky 😀

cukotka
26. feb 2010

ahojte fešandy 😉

leoni1503
26. feb 2010

ahoj, tak ako, zda sa ze mas dobru naladu 😉

luko
26. feb 2010

Cuki,vysmiata Dufam😀

cukotka
26. feb 2010

no vyzerá to tak, že Nemuško sa chňapol, aj keď druhá čiarka je slabučká, ale je tam 🙂 dva testy som si dnes spravil

leoni1503
26. feb 2010

Gratulujeeem 😀

viera6
26. feb 2010

no .....cukotka...už som išla písať kde si?........blahoželam........... 🙂 😉

denis19
26. feb 2010

no konečne se mi nakopl koník...mela jsem tu poruchu.....

CUKOTKA...............................paráda, dej do alba foto, my to zhodnotíme!!!!! Nemo je hrdina dnes a pokud mu dáš jiné jméno, tak si mne ani neprej!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
tak virusíky zabraly 🙂 🙂 🙂

a jak se má kajticko??????

luko
26. feb 2010

cuki...je to tam 😀 😀 super 🙂

denis19
26. feb 2010

ahoj vierka...dnes je mi parádne a po té cuki zprávičce jsem super.................

viera6
26. feb 2010

denis.....nevymyšlaj..... povedz na rovinu ,že ta dávno neboli pozrieť fešáci 😀 😀 😀 😀

viera6
26. feb 2010

denis.....cukot....sprava aj mna prijemne potešila 😵

denis19
26. feb 2010

no vierka...jsem odhalena......pravda...dávno tu zelení mužíčkové nebili 😀 😀

no povídej...co varíš????? 😝

viera6
26. feb 2010

denis.....dnes mam ešte zo včera a večer urobím vypražení syr a kašu nebot hranolky 😵 ..............a idem trošku poupratovať 😝 ................hoc sa mi nejak nechce,počasie je tak na spanie 😔

cukotka
26. feb 2010

dievčatá, nejdú mi odfotiť tie testy, skúsím sa s tým pohrať, a potom to dám do albumu

denis19
26. feb 2010

no to je vierka...já si včera trochen uklidila, i ožehlila své trička, manžovi nemám co žehlit.....a vypr. sýr budu mít na véču i já......maminka se o nej postará 🙂

krivka5
26. feb 2010

ahojte
cukotka...ja som to tusila ze ti testiky museli vyjst pozitivne,gratulujeeeeeeem 🙂urobila si nam radost...
luko,vierka,denis,brmbolcek a aj ostatne snazilky a tehulky pekny dnik vam prajem

denis19
26. feb 2010

ahoj krivka....jak je? 🙂

cukotka
26. feb 2010

krivka ďakujem, sú tam dve, aj ked tá druhá je slabulinká

brmbolcek
26. feb 2010

ja uz som spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 🙂 🙂 🙂 🙂

cuki... ja som to vedela a den co den to bude silniet 🙂 🙂 🙂

krivka, ako mas ?

denis- vidim ze uz funguje konik, uz to odbija posledna popoludnajsia pracovna doba 😀 😀 😀 😀

denis19
26. feb 2010

brmbolcek...ano....už se to krátí 🙂 jupíííííííííííííííííííííííííííííí jak bylo na sociálce?

cukotka.....neboj...očúráš v nedeli a už je to jasné, ted se jen hezky o Nema starej a i o sebe, mysli na radústky života aostatní se vše zarídí samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

krivka5
26. feb 2010

denis...no prisla som z prace prave a zacina mi byt blbo.idem asi do lekarne kuknut tie lizatka...
cukotka...a videla si moj prvy test aky je slaby?a to som mala dve embryjka s PK.NEBOJ JE TO AKO MA BYT 😉
brmbolcek...aaale nervacim sa,koniec mesiaca a nikto ma nezastupoval tak mam vela prace.a to som PN.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre