Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sanris
30. apr 2010

ahojte

krivka bruško máš pekné guľatučké

vierka ty si ozaj aká akčná, len dávaj pozor na seba aj na malú

cukotka kočiar je super aj mne sa lúbi len sa mi zdá tá športová čast dost malá, je to podobné ako quinny kámoška ho má a malý má teraz 8m a je tam dost naprataný

denis držím ti palce aby si dobre dopadla

sanris
30. apr 2010

no kde ste všetky?

to je zákon schválnosti, ked ja napíšem po dlhšej dobe tak nedostanem žiadnu odpoved 😀

už nech je denis naspat z vyšetrenia

denis19
30. apr 2010

Ahoj holky!!!
Tak se hlásím z domu!!!Jupíííííí-- jsem s tlakem sice v té nejhornejší hranici a v moči mám už jeden krížek bílkovin, maximum krížku jsou tri,ale mohu býti doma,neboť v nemocnici by se mnou nedelali nic jiného..jen ládovali léky, to delám i doma 🙂 a ležela bych a to také delám doma...... 😀 Malá je v porádku jen je menší než kážou tabulky,ale dr je zatím v klidu, dnes jsem se ujednali, že to teda bude plánovaná sekce a jsem i nakonec ráda,že to tak dopadlo...kdo ví co by se vytetelilo behem porodu!!!! Bude to asi dríve než je predpokládaný termín porodu,ale to také nevadí, neboť pokud to vydržím ješte 5 týdnu tak jsem za vodou s Karolínkou 😀
Krivka...paráda bríško!!!!!!Jen tak dál 🙂
Sanris a ešte si tu???

reachell
30. apr 2010

Ahojte tehulky. Dlho som sa tu neukazovala lebo od mojho uspesneho teh.testu sa stale nieco deje raz ci nahodou nemam mimo maternicove tehotenstvo lebo podla dok.tabulky nevidel plodovy vacok tak som chodila kazdy druhy den na krv a sono tym sa mi utvrdzovalo ze hladina HCG krasne stupa aj plodovy vacok uz doki.objavil no a kazal mi prist po tyzdni ze by tam mal byt uz aj plodovy zltok a srdiecko no ale srdiecko este nebolo pocut tak mam pris zase v stredu a uvidime aj ked ma trochu upokojila sestricka ked mi volala ze HCG stuplo od posledneho odberu na 18000 ale do stredy zas budem len premyslat ze preco.Doktor povedal ze som na zaciatku 7 tyzdna ale mne to vychadza ze som este len v 6tyzdni chcem sa opytat ?V ktorom tyzdni by malo byt vydiet srdiecko mam sa znepokojovat alebo je to zas unahlene ake mate vy skusenosti strasne sa trapim dakujem ☹

sanris
30. apr 2010

no chvalabohu denis že môžeš byt doma, už sa ti to kráti a kráti, tak nakoniec sekcia aj ja budem mat sekciu,prvý pôrod som mala norma. ale kvôli operácii myomu budem rodit cisárom, dnes tu nikdo nieje kde sú všetky ved slnko už zašlo 😀

rachel gratulujem...mne srdiečko bolo vidiet v 7tt, neboj bude aj tebe

cukotka
30. apr 2010

ahojte 🙂

apple7
1. máj 2010

Ahojte 🙂
Denis som rada, ze je Karolinka vporiadku, ty to zvladnes...uz to mas len za par...
To je fajn, ze mozes byt doma, som rada...
Reachell drzim ti palce, urcite tam bude byt srdiecko...
Baby, dnes som si robila test a je pozitivny... 🙂
V pondelok idem na krv, tak dufam ze to potvrdia...
Majte sa krasne a prajem pekny vikend... 🙂

krivka5
1. máj 2010

dobre ranko 🙂
apple...supeeeeeeer spravicka 🙂 gratulujem 🙂

krivka5
1. máj 2010

denis...dobra spravicka ze si domka 🙂 tak cisarsky,to je v pohode, aspon budes moct hned sediet, ale budes dlhsie v nemocke. uz aby len bolo vsetko v poriadku tych par tyzdnov 🙂
dakujem za pochvalu bruska. viem ze je trosku giganticke, ale vacsia cast z neho je pravdepodobne tuk 😀
rachel...to je podla mna uplne v poriadku a na buducej kontrole uz budes pocut bit srdiecko tvojho babatka 😉

krivka5
1. máj 2010

sanris...dakujem za pochvalu bruska 🙂 ale uz sa musim krotit s papkanim,lebo ked mi dokina s takym pristrojom pocuva srdiecko , tak nic nepocut, lebo mam vela tuku na brusku 😒

denis19
1. máj 2010

Dobré ráno!!!!

apple.......jupíííííííííííííííííííí, to je parádička, tak už jen se protešit do pondelí a hned budeš mít stoprojistotu!!!!!Moc preji!!!!!!!!!

Krivka......klídeček i mé bríško se trese...takže samý tuk,ale nevadí,aspoň je Karolínce teploučko 🙂 🙂 🙂

Halo....kde je kdo......neprdte tu na nás 🙂 🙂

krivka5
1. máj 2010

denis...ved tak a je to aj vyhoda tehotenstva. uz davno som sa tak nornalne nenajedla ako teraz ked som tehu 😀 stale same diety a teraz papam vsetko co si male zaziada 😀

denis19
1. máj 2010

krivku..parádní postoj, já diety zrušila už i pred tehuhu a mám klid, co nadelám, nikdy jsem nebyla vyložene stíhlá postava, tak co nadelám, každý jsem jiný a ted jsem jako golemik,ale to už také nereším,nejhorší je, když se mi vodou zaleje i ksichtík...to jsem jako Macko Pú 🙂 🙂 🙂 A cítíš se fajn?

bielalady
1. máj 2010

ahojte, to akože ste všetky tehotné po ivf????

denis19
2. máj 2010

bielalady
no v zásade ano 🙂 to je prekvapení,co???? 🙂 a skoro všechny na první pokus!
jinak preji hezké ráno!

viera6
2. máj 2010

Ahojte
prajem peknú nedeľu 😉

denis19
2. máj 2010

Ahoj Vierka...aspoň nejaká duše se ukázala 🙂 co deláte? a co kočárek??? 🙂

viera6
2. máj 2010

Ahoj Deniska,ako sa dnes mate?

viera6
2. máj 2010

Ešte nič nerobíme, nejak sa mi do ničoho nechce, ešte som dnes nezacítila Sáru tak mam depku 😒
Kočík v pohode, už som na to prišla ako ho hneď dat do tej správnej polohy 😵 A vy čo robíte?

denis19
2. máj 2010

Celkem to jde, nohy mám celkem dobre odteklé, což mne mile ráno prekvapilo,jen mne prekvapil i tlak, myslela jsem si teda,že bude nižší a když mi ho ted sestrička zmerila, tak je presne 158/98.....což je v toleranci pro hospitalizaci,ale myslela sjem ,že bude méne! No nevadí. Dnes k nám dorazí rodiče...včera večer se nahlásili, tak nám bude veselo 🙂
Co vy?

viera6
2. máj 2010

To snat není ani pravda s tím tlakom.Deniska a solíš menej,či tak viac?Tak tento víkend mate perny 😉
My pôjdeme poobede k svokre včera sme sa išli ešte k nej prejsť,ale nebola doma.Tak si ma vieš predstaviteľ aká som bola total unavená 😝

denis19
2. máj 2010

no to obdivuji, po té ceste ješte procházka.....no solím podstatne méne jako pred tehuhu a ted se cílene soli i vyhýbám....ale hlavne,že nejde nahoru ten tlak,to už asi ted nesrazím, jen ať nevyskočí nad 160/100...to by byl pruser ☹

viera6
2. máj 2010

musíš si hovoriť,že na druhy den bude lepši tlak a on bude uvidíš 😉 Dnes niečo varite?a Grochala sa ti neozval?

denis19
2. máj 2010

Dnes nevaríme,naši chtejí jít na obed do restaurace, tak máme o starost méne. A Grochál se ozval včera odpoledne a dal mi termín an pondelí v 16:30hod....vedet,že se pro to rozhodnu v hodine dvanácté jít k nemu, tak nemusíte ani chodit,ale aspoň jste meli malý výlet do BB,no ne? 🙂

viera6
2. máj 2010

tak mi daj vediet,či sa zastavíte 😉 Deniska tej poslednej časti nejak nechápem?

denis19
2. máj 2010

no že kdybych vedela dríve že pojedu ke grochálovi, nemuseli jste se včera tahat do BB v tvém stavu.....ale i tak nám bylo dobre, no ne?

viera6
2. máj 2010

Tak to ma nejak ani nenapadlo to tak spojovať ,ale jasne bolo super 🙂

denis19
2. máj 2010

ok, já se loučím, naši práve parkují......nejak je to tento májový víkend smutno,co???? 😎

viera6
2. máj 2010

Inak super,že uvidíš Karolinku 😵 ja by som tiež išla ešte na taký ultrazvuk 😒
Deniska budem končit.........prajem pekný den 😵

bielalady
2. máj 2010

Babulky, tak to je naozaj fajn, ak Vám to na ivf vyšlo a ak teda na prvý krát..
Pekný deň Vám...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre