Prvý test pozitívny, ďalšie negatívne. Som tehotná?

blackcherry
22. jún 2013

Ahojte ludkovia, mam taky mensi problem. Zacala som spinit ako aj jemne krvacat neskor. Neviem preco ale spravila som si digitalny tehotensky test ktory vysiel ako pozitivny! Kazdopadne som isla ku doktorovi a ten jeho tehu test vysiel negativny. Dnes rano som si robila dalsi test ale inej znacky vysiel negativne. Neviem co mam robit. Ma dakto nejake skusenosti s tymto? budem vdacna

anexis
22. jún 2013

aky bol ten jeho tehu test???? zvlastne si to napisala, alebo tvoj gynekolog robi zvlastne testy
ja ked som mala podozrenie na tehu, tak mi zobrali krv a do nejakych dvoch hodin som si zavolala o vysledok
krvny test sa asi len tazko moze mylit
ak si tehotna, potvrdi sa to neskor, svet sa nezruti ved niektore o tom nevedia aj niekolko mesiacov

katka1981
22. jún 2013

Ak ti lekar bral krv a povedal, ze tehotna nie si, ber to ako smerodajne. Testy nie su 100%, nakoniec ti negativne vysiel aj ten dalsi. Netrap sa, mozno uz o mesiac ti tehotenstvo potvrdi aj lekar. Drzim palce. A suhlasim s @anexis, nepises aky test ti robil lekar, ale predpokladam, ze ti zrejme brali krv.

emilia25
22. jún 2013

aj mne sa to teraz stalo v utorok som si robila test ktory vysiel pozitivny a dnes som si robila dalsi sice inej znacky a ten palickovy ale uz mi meska 6 den a ta druha ciarka mala byt silnejsia to sa mi este ani raz nestalo a to som tehotna po 4 krat a preto sa velmi bojim aby sme nepotratili kedze uplne prve sme potratili a testy tiez ukazovali vseliako.som objednana 1.7. k doktorovy tak sa modlim aby tam videl krasnu bublinku.

pepka62
11. mar 2015

mam podobny problem dlhsie sa pokusame o babo a uz 2tyzdne mi to meska tak som spravila testy jeden bol negativny druhy pozityvny tak som sla k lekarovi zobral krv a vraj niesom tehotna...ale nerobil mi ine testy a menstruacia nikde!!!mozu sa tie krvne testy mylit???dakujem vopred za rady a nazory. 🙂

katka2011
11. mar 2015

@pepka62 tak si mala biochemicke tehotenstvo, vajicko sa neuhniezdilo v maternici

denuss
11. mar 2015

podla mna sa krvne testy mylit nemozu, jedine, ze by ich v labaku zamenili...lebo ak ti vysiel z mocu pozitivny test, v krvi by hcg uz davno bolo..bud bol domaci test falosne pozitivny, alebo si mohla mat biochemicke tehotenstvo, ked si isla k dr. tak uz mohol hormon klesnut a mozno sa spusti kazdym dnom krvacanie..a aku silnu si mala druhu ciarku?lebo je tu vela zien, ktorym ukazalo slabunku druhu ciarku, a tehotne neboli, zavisi od toho, akej intezity bola..

marikahor
2. mar 2019

Dobrý deň. Mám menšiu - väčšiu dilemu. S mojim partnerom sa snažíme o bábätko už pár mesiacov. Pred dvoma rokmi som potratila naše prvé dieťa. Asi tak týždeň špiním a cely deň mi je zle, ráno ma aj poriadne napínalo - posledné dni aj večer. Včera predobedom som si urobila test, na ktorého výsledok mal byt viditeľný do 15 minút. Žiaľ tam bola len jedna čiarka. Potom som utekala do roboty a trosku silnejšie špinila. Ako som sa vrátila z roboty na teste boli dva prúžky! Tak som si urobila dnes ráno test aj na obed ale tie boli negatívne. Objímam záchodová misu a testy negatívne 😱! Dnes má prísť moja perióda a aj má brucho boli a trosku silnejšie špinim, ale riadny men. to nie je. Má niektorá z Vás s niečim takýmto skúsenosti? Ďakujem a prajem Vám krásny víkend. Maňka

veronikaszabova
2. mar 2019

@marikahor a to ktory test si mala?!? Urcite si nemala cakat 15min. 🙂

marikahor
2. mar 2019

@veronikaszabova
Na právo zo včera a na ľavo dnešný.

marikahor
2. mar 2019
veronikaszabova
2. mar 2019

@marikahor test je pravdivy par minut po urobeni, nie 15min po.

marikahor
2. mar 2019

@veronikaszabova ten prvý má na balení napísané že 15 minút čakať. Tém druhý mal byt rýchlejší. Čomu ale nerozumiem prečo sú tam potom tie dva prúžky pri tých dvoch z troch testov

noemikatka
15. jún 2020

@marikahor ahoj ako si dopadla

pigicaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre