Prvý test bol pozitívny, ďalšie dva negatívne

san090
14. apr 2021

Ahojte, chcela by som sa spýtať , ráno som si robila ten lacnejší test a vyšla mi taká slabá druha čiarka ale viditeľná, tak som šla do lekárne kúpila som si ďalšie dva tehotenské testy a tie sú negatívne. Mohlo sa stať že bol poškodený test ?

veronikaszabova
14. apr 2021

@san090 alebo len kanalik

Kolko ti to meska?

san090
autor
14. apr 2021

@veronikaszabova práveže ešte nemešká len sa snažíme o babatko tak som si len tak vyskúšala spraviť že či náhodou

veronikaszabova
14. apr 2021

@san090 tak testuj az ked ti to bude meskat. Zbytovne vyhodene peniaze.
Drzim palce

san090
autor
14. apr 2021

@veronikaszabova ďakujem 🙂

xantipkaaa
14. apr 2021

@san090 tak napríklad, mne ukazuje pozitivitu aj pred MS. Tak 4 dni. Takže nie je to tak, že pred MS nie. Ale aj ostatné by ti ukázali.

mikasz
14. apr 2021

@san090 boli vsetky testy rovnakej citlivosti?
Ak testujes pred ms, robit z ranneho mocu a test s citl.10, ale teda uplne naj pockat kym ms vynecha a vtedy testovat...

sisabe
14. apr 2021

@san090 ja som testovala až ked mi meškala ms aspoň dva dni ,než zbytočne naháňať duchov a potom byť sklamaná. Držím palce nech sa zadarí ✊🍀

san090
autor
14. apr 2021

@sisabe ďakujem baby asi počkám snáď sa vydarí 😊

bubalea
14. apr 2021

Niektoré značky testov ukazujú pravidelne duchov, že je to proste ako výrobná vada. Najistejšie to budeš mať keď počkáš či príde ms a až potom budeš testovať

any_soj
14. apr 2021

@san090 predpokladám, že tie ďalšie dva si robila z ďalšieho moču... Čiže v rannom úplne kľudne môže už byť dosť hcg. Podľa mňa nie je zbytočné testovať skoro, keď si zvedavá, ale určite je zbytočné testovať skoro z nie ranného moču. Čiže kľudne je možné, ak si tam mala viditeľnú čiarku, že áno... 🙂

m_isk_a
17. apr 2021

@san090 ahoj mne ukazali obe tehotenstva (bohuzial druhe nedoapdlo dobre a potratila som) testy uz asi den pred menstruaciou ale naozaj velmi slabucko....a dalsi som si potom urobila o 2-3dni neskor a to uz bolo.lepsoe vidno 🙂

san090
autor
21. apr 2021

@m_isk_a ešte som si stále další test nerobila ešte počkám 4 alebo 5 dni či dostanem ms alebo nie a skúsim potom. Takto mi vyzeral ten test:

zuzkalujza
21. apr 2021

@san090 toto robia tieto testy, takýchto duchov, je ich plný modrý koník, sú veľmi nekvalitné. Radšej sa naň nespoliehaj. Ja som mala tiež takto pozitívny pred 2 týždňami, tak som spravila aj iné a tie boli negatívne. Tehotná som nebola. Ak máš iné negatívne, je dosť možné, že tehu nebudeš, aj keď samozrejme to ukáže iba čas. Držím palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre