Radili aj vám po Pregnyle mať veľa sexu?

seatibiza
4. máj 2009

Ahojte baby!Chcela by som sa len spytat:idem 3raz na iui a teraz mi doktorka povedala,ze po pregnyle by sme mali co najviac skusat(sex)-mate niektora podobny pripad?dakujem 😵

katkaajurko
13. aug 2010

@maahuliena aha - lebo ja tiez citim na strane kde bol folik silny tlak..takze viem-ze tam este je... dnes mi urobili IUI - tak aby som vedela-ci to netreba este napriklad v nedelu doma "poistit"... teda teraz by mala byt 45 hodina...ale citim - ze tam este je..teda mam pocit

a gratulujem ti 😵 😵 pamatam si ta este z grafov - ako sa podarilo?

maahuliena
13. aug 2010

@katkaajurko katka ja som mala taky pocit, že som ho tam cítila.. dokonca aj po ovulacii (tak ma tlačilo asi to žt) ovulaciu my potvrdila BT a potom aj utz.. takže kludne ak sa na to cítiš môžte aj doma snažiť 😉 ale ak bolo dnes IUI, myslím, že netreba.. ale ak to tak cítiš, urob tak.. to je vždy najspravnejšia voľba... Tak mooooc držím palce, aby si zachvilku hlasila // 😉 😵

A ďakujem..podarilo sa za pomoci lekárov a KEtu 😉

katkaajurko
13. aug 2010

@maahuliena - SUPER 😵 😵 😵 tak tfuj tfuj tfuj-nech uz je vsetko len dobre 🙂

asi zajtra rano po dllllllllllllllllhom case zmeriam teplotu ,sice som pred tym nemerala-ale uz si to telo volajako poznam aka teplota je aka 🙂 a pripadne poistime zajtra ..dnes ozaj netreba 😉

lucia_lulu26
12. nov 2010

Ahojte vsetky snazilky.potrebujem sa poradit som 2krat po neuspesnej iui.Chodim do gyn-fivu a inseminaciu mi robila vzdy doktorka stenova.Stimulovala som clostilbegytom a pregnyl.Chcem sa spytat kam si chodite pichat pregnyl?Ja vzdy na pohotovost ale oni tam nic o tom nevedia ani ako to maju pichnut.naposledy ked som bola tak mi po odbere krvi zvysili davku na 10000jednotiek a sestricka mi to pichla jednu ampulku do jedneho stehna a druhu do druheho a prislo mi to take divne ved ako mam teraz vediet ci to bolo dobre alebo nie.dakujem vopred za radu.

lucia_lulu26
13. nov 2010

@shaarka Ak sa mozem pridat k tejto debate tak ja som mala na druhy pokus davku 10000 a nepomohlo to ale mne to sestricka zle pichla namiesto toho aby mi to pichla naraz tak to rozdelila a pichla mi jednu ampulku 5000 do jedneho svalu a druhu dalsich 5000do druheho a ovulacia nenastala.

lucia_lulu26
23. nov 2010

dakujem za odpoved .to mi tu už ozaj nikto neodpise?

ulicnica
12. dec 2010

ale veď to nevadí, hlavne, že je to celé v organizme, to nemusí byť na jednom mieste, aj tak sa to odtiaľ vstrebáva do krvi a putuje tam, kde má 🙂....len je naozaj čudné, že to takto pichala...zbytočný pichanec...ja som mala teraz tiež 10000 a doktorka mi kázala 2 prášky ale len jednu vodu, takže aj tak sa dá, aby toho nebolo veľa...

nemko
12. dec 2010

@ulicnica aj ja som to tak mala 🙂

kamajota25
28. jan 2011

Baby, prosim Vás, 10. 1 som bola na folikulometrii a vraj to vyzerá na ovulku, tak mi pichol Pregnyl, myslíte, že som mala určite ovuláciu? Alebo sa stáva, že aj nie? Pregnyl som dostala prvý krát, nemám s ním žiadne skúsenosti, tak som chcela nejaké informácie... Ďakujem 🙂

jaaadu
24. nov 2012

Ahojte vsetky, ktore sa snazite. Chcem len napisat, ze existuje Clearblue fertility monitor a su k tomu palicky. Podotykam u nas sa neda kupit, ale na internete, alebo v lekarnach, v nemecku, francuzku, svajciarsku, anglicku. Samozrejem, ze je to pre zeny, ktore su zdrave, teda nemaju hormonalnu poruchu alebo nejaku inu pricinu. Urci ovulaciu skoro presne 99%. Nam sa s touto masinkou podarila princezna na prvykrat. Avsak 4 mesiace predtym som ju testovala, kedy mam ovulaciu. Pracovala som prec a nie vzdy som bola doma z manzelom v spravny cas, takze som nevedela kedy bude presne ovulacia. Neznamena to ze vzdy ma zena ovulaciu, moze mat aj anovulaciu, to znamena, ze ju ten mesiac nema a vsetko je v poriadku. cim je zena starsia tym moze mat menej ovulacii. Podotykam otehotnela som po 32. takze treba skusit vsetko. Ta vecicka mi pomohla a usetrila cas chodenia po lekaroch. Takze drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre