Rady ohľadom umelého oplodnenia

lussinda2
2. jan 2014

Ahojte mamicky, snazilky a vsetky co ste po umelom oplodneni, potrebovala by som poradit a pripravit sa na to co nas caka. Uz to budu 3 roky co sa pokusame o mimco, no stale to nejde. Ja som bola minuly rok u dr. urobila mi potrebne vysetrenia, u mna vsetko ok, dlho som nevedela polovicku prinutit ist na spg. nakoniec v marci siel na moje velke naliehanie. Zistila sa teratozoospermia 99,5 morfologia. Nechavali sme tomu volny priebeh, partner prestal fajcit, sem tam pobafkava tu elektronicku, bral vitaminy Maca, tribulus terestis co sme mali odporucne od dr. Nechavali sme tomu volny priebeh, aj z dovodu, ze bol pracovne v zahranici, nijako sme to nesilili. No teraz bude dlhsiu dobu doma, tak sme skonstatovali, ze by bolo nacase s tym nieco robit. Ideme na kontrolny spg ci sa to zlepsilo alebo nie. a tu nasleduje moja otazka. co vsetko nas caka? budem musiet aj ja brat nejake hormony a pichat si tie injekcie o ktorych si tu tolko pisete? neviem ci ma pri takom spg vyznam podstupovat IUI, ci to nebude zbytocny cas a peniaze, alebo hned budeme riesit IVF. dakujem za kazdu jednu radu

guginenka
2. jan 2014

@lussinda2-poď do témy máme absolvovať umelé oplodnenie? je to podobná téma.

lussinda2
autor
2. jan 2014

@guginenka dakujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre