Reprofit Brno - postup na preplatenie nákladov

malvina13
13. jan 2016

dievčata, chystam sa do Reprofitu do Brna. neboli sme zatial v žiadnom car-e na slovensku. viete mi prosím vás poradiť ako postupovať ked si chceme dať preplatiť naklady cez poistovnu? mam všeobcenu zdravotnú poistovnu. aké žiadosti potvrdenia treba k tomu, kto to ma potvrdiť, kto ich ma podať. treba aby to potvrdil môj gynekolog a potom univerzitna nemocnica na slovensku??
som už zufala z tej neochoty pracovníčky, ktorej je zaťažko aj rozprávať a evidentne ju to zaťažuje. a vôbec na pobočke v nitre mi povedali iný postup ako v ba, v tej istej poistovni. prosím ak ste boli teraz niekedy v brne, napíšte mi ako mam postupovať. zatial ideme iba na konzultaciu, ale nechcem stracať čas, ked si niečo viem vybaviť už teraz, tak to chcem urobiť.
Ďakujem

lubica1979
19. okt 2016

baby zajtra mám vklad a mám si ráno dať utrogestan?

montrojruza
29. okt 2016

@lubica1979 ahoj, dala si si? tiez som sa nad tym uz zamyslala

lubica1979
30. okt 2016

@montrojruza ano dala

rebeka0
26. jún 2017

Ahojte baby, chcela by som poprosit o radu akym sposobom ste ziadali poistovnu o schvalenie IVF cyklu ? Ziadne tlacivko sme na konzultacii nedostali nemate nahodou k dispozicii ja som union, Dakujem velmi pekne za kazdu pomoc

juliet86
2. apr 2019

Caute skusenejsie zeny. potrebujem poradit. ideme na orve ivf do Brna. dosli mi z reprofitu papiere pre vszp. prve povedali ze si to mam dat podpisat svojou gynekologickou. terwz idem od nej. nepodpisala mi to.....

. Ze ona je primarny gynekolog (chodievam k nej len na preventivky) a ze ona sterilitu ako taku vobec neriesi. Nie je to v jej kompetencii a nevie sa podpisat pod to ze takuto liecbu potrebujem este k tomu v zahranici.
vytlacila mi zdravotne zaznamy moje a povedala mi nech to idem riesit priamo s panom mudr. petrenkom.

kde sa stala chyba??? neviem ci/co ine som jej mala povedat....

za vase rady a skusenosti vopred dakujem
prosim vas mozete mi poradit trochu som zaskocena a neviem co dalej... dakujem pekne.

vycky
18. aug 2019

Ahojte baby, som tu nová. V krátkosti by som sa rada predstavila. Snažíme sa otehotnieť 5 rokov. Som po 2 potratoch, 2 neúspešných ivf. Zistili nám zvýšené NK bunky a cytokýny, mutáciu MTHFR, endometriozu(bola som aj operovaná) a málo spermií. 2 ivf kolá sme absolvovali v gynfiv, bohužiaľ bez úspechu. Rozhodli sme sa prestúpiť do reprofitu. Je to náš posledný nádej. Práve riešim žiadosť. Potrebujeme doložiť aj spermiogram, ale mi to vyšetrenie máme z roku 2016. Mohli by ste mi napísať, že ako staré môžu byť výsledky, ktoré majú byť odoslané so žiadosťou?Ďakujem veľmi pekne.

micha444
6. nov 2019

Ahojte ponukam lieky a inekcie ktore mi ostali zo stimulacie v Brne. Poistovna ich nepreplaca. V pripade záujme piste do spravy.

noreska1
13. nov 2023

@elenkataki1 a kde sídlia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre