Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lucia1906
autor
21. nov 2018

Ahojte. Máte niekto s nimi skúsenosti?

milus777
21. nov 2018

Co sa tyka centra tak asi najlepsia volba v cesku a na slovensku. My sme boli spokojni 🙂

kulumulu123
24. nov 2018

Ahoj my sme boli na konzultacii aj v rgenesis aj rfit.... Za mna urcite rfit. Je to starsia klinika ako rgen. teda menej vycackana ale z Dr. som mala ovela lepsi pocit nakolko nas netlacila do tych najdrahsich zakrokov (v rgen. sme mali obaja pocit ze ak si nedame vsetky tie ultra drahe nadstandarty tak to snad nema vyznam ani skusat), zatial co v rfit nam to Dr. vecne vysvetlila a niektore postupy dokonca neodporucala a davalo nam to velky zmysel. Ale kazdy to tu poradi tu kliniku kde mu pomohli. Moj nazor konzultacia na oboch a vyber si podla vlastneho pocitu..

alexa1983
24. nov 2018

@lucia1906 my sme boli v Reprofite a nadmieru spokojny. Ako pise kulumulu123 , vsetko nam vysvetlovali preco ano a preco nije. Vysiel nam hned 1.vklad a to sme boli na SR na 5tich a vsetky boli neuspesne. Sice nam radost skoncila v 11 tt , ale to uz nie je ich chyba. Priroda ..

kulumulu123
24. nov 2018

@alexa1983 ahoj to mi je luto ze to takto skoncilo mozem sa opytat ku komu ste chodili?

alexa1983
25. nov 2018

@kulumulu123 MUDr Frank 👍🏽

andrea014
26. nov 2018

@alexa1983 ahoj môžem sa spýtať koľko ste zaplatili za prvý vklad? My sme boli v reprogenesis a tu cenu čo nám povedali je do nebies volajuca..

adelka300518
27. nov 2018

@andrea014 vsade sup ceny takmer rovnaké. Rozdiel je v tom či si vyberieš soft alebo dlhý protokol. Pri softe sa zmestíš do 2000€ so všetkými procedúram . Ale v klude sa vieš pohybovať aj okolo 1500€. Na SVK je to ešte drahsie

lucia1906
autor
28. nov 2018

A ako ste baby riešili zdravotnú poisťovňu?

lucia1906
autor
28. nov 2018

@adelka300518 Prvý krát som mala na Slovensku dlhý protokol aj tak som ,,vypotila,, ledva 3 vajíčka. Teraz mi v Brne navrhol soft lebo že aj keby mi dali dlhý tak viac vajíčok nevyprodukujem. Dosť som ostala kukať - som si myslela že viac liekov rovná sa viac vajíčok.

andrea014
28. nov 2018

@lucia1906 s poisťovňou je to tak že aj na SVK aj v ČR ti preplatia 1000 eur plus niečo z každého zákroku a liekov. Len musíš mať k všetkému bločky alebo faktúry a vždy to zaniesť na poisťovňu kde uznajú za vhodné koľko ti preplatia. Niekedy to je viac niekedy menej,neviem podľa čoho sa orientujú. Takto mi povedali v dôvere. Kedy si začínaš pichať injekcie,či už si začala?🙂

lucia1906
autor
29. nov 2018

@andrea014 Najprv sa musí poslať na schválenie žiadosť nejakému konkrétnemu lekárovi, ten ked to odsúhlasí (bolo mi v centre ale povedané že on to vždy zamietne) tak potom to zanesiem do poisťovne. A áno aj z negatívnym vyjadrením...divné. Potom zasa čakám na súhlas poisťovne. Lieky môžem začať brat až po odsuhlaseni poistovnou. Blbé celé je ešte dalšie - ak požiadam poistovnu skor ako 19.12.2018 tak mi to bude platit len konca roka 2018. Takže musím až po 19.12.2018 a potom to bude platné na 3 mesiace. Na hovno je aj to, že s injekciami by som mala zacať truhý den cyklu (krátky protokol) čo bude asi tak 1.1.2019 možno 2.1.2019 - do vtedy určite nebude nič schválené! Cez sviatky nikto nepracuje!

andrea014
29. nov 2018

@lucia1906 áno jasné všetko musí schvaľovať poisťovňa inak nedostaneš nič. Ten lekár to ževraj niekedy schváli a niekedy nie,neviem či podľa nálady alebo čo,ale poisťovňa to nakoniec ajtak schváli. Neviem teda nám nič také nepovedali o tom datume ze by nám to potom neplatilo,myslím že to by nezabudli. Bohužiaľ aj mne to tak vychádza že injekcie by som mala začať brať nejakého 6.1 takže pravdepodobne to tiež nestihneme,ale mne napríklad povedali že aj keď to nebude ešte schválené ,pre lieky si môžeme ajtak prist,že jej mám len dať vedieť že to je už v poisťovni. Tak uvidíme,ajtak sa to asi nestihne lebo ešte stále nám neprišli papiere poštou,už to je viac ako týždeň. Takže pravdepodobne si začnem injekcie dávať až od februára. Máme tú nevýhodu že to všetko vychádza cez sviatky takže sa toho asi tak skoro nedočkáme.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli