Chcela by som vedieť, či sa už narodili nejaké bábätká z tejto kliniky...mňa zaráža ich nedbanlivý prístup...
@didusik001 ajoj, mojej kamaratke ano a ja tam chodim tiez . Preco mas pocit ze maju nedbanlivy pristup? Mam sa zacat bat?
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.Zisti, kedy má žena plodné dni.Kedy a ako používať tehotenský test?Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@didusik001 ajoj, mojej kamaratke ano a ja tam chodim tiez . Preco mas pocit ze maju nedbanlivy pristup? Mam sa zacat bat?