S ktorými CAR máte skúsenosť?

hencsiii
12. feb 2020

Ahojte žienky,
Chcela by som Vás poprosiť o radu ktoré máte skúsenosti s niektorým CARom, kďe ste boli vy a aké máte skúsenosti ?
Uvažujeme nad Antolskou v BA, ale bola by som vďačná za skúsenosti ❤
Náš príbeh tak narýchlo :
Mam za sebou 3 potraty
1- 14tt (dievčatko) nezitsili príčinu, 2- 9tt(chlapček) že vraj som mala nejaký zápal, 3- 28tt(dievčatko) porodila som predčasne žial už bola v nebíčku
Čo je isté s otehotnením až taký veľký problém nemáme, ale chceli by sme komplet vyšetrenie na všetko a nejakého spolahliveho doktora/ku kto bude vedieť nám pomocť
Ďakujem krásne za odporučania a skúsenosti

babyfrog
13. feb 2020

@hencsiii my sme boli v ISCARE..... Spokojný hlavne netlačili hneď do umelého.... Treba dať spraviť spermiogram ( najlepšie haló sperm ) ...dať si vyšetriť genetiku, reproimunologiu, hematológiu, genetiku, endokrinologiu....teda ak to nemáš...ale na to ti výmenné lístky nože dať aj tvoj gynekológ keďže máš už za sebou 3 potraty.... Napr. Mne zistili na hematológie mutáciu krvi Leiden a musím si celé tehotenstvo až do 600 nedelia pichať fraxiparin ináč by mohla dostať placenta trombozu.... A na reproimunologiu mi zistili zvýšené NK bunky musela som chodiť na infúziu intralipidov ináč by moje telo mohlo zabiť bábätko.... Teraz som 27 TT podarilo sa nám prirodzene za pomoci Car ....

hencsiii
autor
13. feb 2020

@babyfrog ďakujem za odpoveď 🙂 no práve preto hladáme niekoho iného lebo moj gyndoš je neochotny a vobec to ani neminie riešit, ked som sa spytala na vysetrenie ze co moze byt pricina a preco, povedal ze takto to malo byt nech stym zmierim a raz to podari takze pristup 0 bodov, a chcem sa dat vysetrit aj ja aj muz aby sme nemuseli este x krát takto trápit
Ďakujem si zlatá a prajeme vám vela zdravíčka 😊

babyfrog
13. feb 2020

@hencsiii tak zober kartu a choď k inému... Ale.kludne vyskúšajte car... Však za sedenie sa neplatí...a uvidíš...ja naozaj odporúčam ISCARE a konkrétne doktorku grossovu

gabu_lienka
13. feb 2020

@hencsiii jednoznacne vysetrenie na reprodukcnej imunologii! Plus ak nemas hematologia, potom pripadne genetika. Vela síl zelam 🙏

topasitta
13. feb 2020

@hencsiii cim skor sa objednaj ako uz ti @babyfrog poradila, na hematologiu, genetiku paru, endokrinologiu, reprodukcnu imunologiu a hysteroskopiu- pozru do maternice, ci v nej nie je nejaka prekazka. Vymenne listky ti moze vypisat aj obvodny lekar alebo v car. Niekde sa dlho caka na termin, aj niekolko mesiacov, potom niekolko tyzdnov na vysledky. Drzim palce 😘

hrasocek12
13. feb 2020

@hencsiii urcite iscare tam urobia vsetky vysetrenia a maju aj dobreho genetika v zeleznicnej nemocnici 😊 ja som vdaka nim na druhe ivf uspesne otehotnela a cakam dievcatko 🤗 chod k nim oni ti poradia vysetrenia povedz aky mas problem popripade sa hned pytaj na spermiogram, hormonalny profil, reprodukcnu imunologiu, hematogiu, genetiku oni ti daju odporucania a vsetko 🤗 ja som bola u dr grossovej a potom misikovej obe super skvele ❤️ mozes si tam aj nahlasit ku ktoremu lekarovi chxes ist a maju skvely pristup ❤️si si toho vela vytrpela 😢 drzim prsteky nech vsetko bude ok a nech uz sa to podari dotiahnut do konca ❤️

sayonara15
13. feb 2020

@hencsiii za mňa tak isto ISCARE, odporúčam doktorku Grossovú, my sme tam začali chodiť v decembri a momentálne som tehotná 🙂 najprv sme skúsili plánovaný styk, bol mi pichnutý Ovitrelle, do ničoho nenútili, ak by to nevyšlo tak inseminácia a ako posledná možnosť ivf. Vzhľadom na môj vek - mám 41 rokov, je zázrak, že to vyšlo takto. Ja som mala robený iba hormonálny profil, všetko ok, ovulácia super,amh 1,48, partner mal zhoršený spermiogram, nasadili sme inofolic a folandrol, nič viac.. Veľmi ti prajem aby ti to vyšlo ❤

e1i
13. feb 2020

@hencsiii výmenné lístky môže dať tebe aj obvodak a mužovi obvodak alebo urológ-genetika a reproimuno. My sme výmenné od gyndosa môjho nemali. Boli sme v Brne, reprofite a máme dcérku po dvoch potratoch. Kamoška bola na antolskej a 2x nič vyhodené peniaze a potom Brno a na prvý sup

hencsiii
autor
13. feb 2020

Ďakujem baby ste super ❤skúsime ISCARE ,už aj idem volať pre termín ☺

deean
13. feb 2020

@sayonara15 gratulujem 🙂 ja k nej chodim tiez, mam zvazit teraz ci laparo alebo hyfosy u nich, bud. tyzden sa musim objednat, ach jaj :P

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilsuri
19. feb 2020

@hencsiii ja som bola na Antolskej u Petrenka od septembra a uz som v 11tt. A to sa nam dlhe roky nedarilo a kvoli mimomaternicovemu pred rokom mam len jeden vajcovod. Podarila sa druha IUI napriek tomu, ze muz mal horsi spermiogram 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre