Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

orsulka
27. sep 2010

@janicca tak potom jasne, že je vsetko OK...ty si mala krasne embryjka, ukážkove, takže je jasne, že na vklad a este aj na mrazenie bude 😉 😉

neviete co je s Komárikom??? davno tu nebola...
a ani Kiarka sa dnes neozvala, asi jej idem cinknut........som zvedava co a ako dens pochodila.....

janicca
27. sep 2010

@orsulka ale naposledy čo tu bola tak bolo všetko v poriadku tak asi viacej odychuje ale určite je všetko OK 😵 😵 pozdravuj Kiarku a silno na ňu myslím... 🙂

kamka17
27. sep 2010

@orsulka no mi hovor, však sa to všetko stihlo len tak tak...by som povedala, že nie o 5 minút 12 ale presne o 12...jak sa hovorí 😅 😅 odsávanie ide v pohodke, mlieka dosť, som sa aj pýtala, že čo s ním robia, tak do laktária dávajú, lebo však Paulínka toľko toho nespapá...hlavne aby mi vydržalo, kým ju začnem kojiť 🙂

@cikyta posielame Silivnke božtek na líčko, nech pekne maminku poslúcha 😉 😉

janicca
27. sep 2010

dievčence idem sa hodiť do gala trošku sa z civilizovat ak by som zajtra išla na vklad tak nech sa ma ebryjka nezľaknú... 😉 prajem dobru noc 🙂

kamka17
27. sep 2010

@orsulka volala si?? však dnes mala byť predsa v helíku, tak asi oddychuje po narkóze 😉

@janicca dobrú noc aj tebe, hviezda 😉 pekne sa vyspi a nezabudni hneď ráno referovať

no ja som práve dožehlila to týždňové prádlo, našťastie nebolo toho veľa, lebo však u nás sa aj neožehlené nosí 😅 😅 keď neni iné
a idem tiež do sprchy

janicca
27. sep 2010

@kamka17 tak to si píš že budem informovat 😉 pá pá

tija28
27. sep 2010

ahojte bambulky 😉 😉 😉 😉 ................tak aky ste mali dneska dnik? 😉 ja zase troska narocnejsi..............vcera v noci nam zase rozbili na prevadzke dalsie dvere, takze radost nadovsetko - uz aj policajti to riesia ako raritu v tn - no aspon budu mat miestni o com rozpravat dalsich par dni 😎 😎 😎
@kamka17 - som velmi stastna, ked pises ako paulinka krasne rastie a pribera, tesim sa spolu s vami, drzte sa dievcence 😉
@janicca - tak ty uz nam budes zachvilu tehulkovat - tesakujem sa spolu s tebou 😉
@kiara15 - tak ako si dopadla ? cakam infosky 🙂 🙂 🙂
...............prajem vsetkym pekny vecer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamka17
27. sep 2010

@tija28 slovenká národná vlastnoť...závisť...len vás to stojí asi okrem nervov aj nemalé peniažky a to si tí kreténi neuvedomujú...ja by som takýchto ľudí bila...ale zas vždy si poviem, že takýmto ľuďom sa to zlo, čo robia, v živote vráti možno aj dvojnásobne, tak dúfam, že ich to prejde a vy budete mať zas pokoj 😉 😉
Oliverko sa drží?? dúfam, že ho veľmi nestresuješ 😉

orsulka
27. sep 2010

@janicca
@kamka17 aj vsetky ostatne...ano volala som s Kiarkou, vsetko dopadlo dobre, len ju trosku viac pobolieva brusko a tak oddychuje...zajtra rano bude volat ako sa maju embryjka, ako sa oplodnili tak že potom napise ked už bude vedeiť viac...inak jej odobrali 4 vajka, ale vraj velmi dobre a kvalitne 😉 😉
@tija28 ahoj bambulka moja.... tak na tom 3D sa nestertneme, my ideme 11.10.
s tounprevádzkou je to teda hrozne. najskor okna potom dvere...kurnik sopa!!!!! nech sa tam policajtio na noc postavia a hned budu mat vinníkov!!!! 😉

tija28
27. sep 2010

@kamka17 - tak to mas veru pravdu s tymi slovakmi, a hlavne, aj ja si myslim, ze dotycnemu sa to vrati dvojnasobne........len neskor..............a aj by si to zasluzil..................no a starosti s tym samozrejme trocha mame, i ked poistovna to neskor preplati 😉 a oliverko zatial sice poslucha, tak som zvedava, dokedy mu to vydrzi..... a aj dost casto cez den robi premety, no ma v tom mojom bruchu veru veselo - a s tym stresovanim je to stale rovnake - ja mam adrenalinu kazdy den v tele hodne, tak len dufam, ze to oliverkovi neublizi - lebo lepsie to nedokazem ovladat - tak som zvedava, kedy ja budem rodit - ci o hodne skor, ci nie 😉 😉 😉 lebo ved vsetko spolu suvisi, tak sa nechavam prekvapit - aj tak uz mi je to dane osudom 😉
@orsulka - ja idem aj toho 11.10. na krv, kvoli testom na cukrovku, takze ak mas kontrolu rano, tak sa isto stretneme, minimalne v cakarni 😉

fopardi
27. sep 2010

@orsulka a aj všetky ostatne odresu som vam pisala davnejšie do ip-čky tak tam treba hladať a klik 😉 ale ked ste vymazali tak pošlem zas

@kamka17 a kolko už važi mala?

kamka17
27. sep 2010

@fopardi 1100g...

fopardi
27. sep 2010

@kamka17 a ked sa narodila mala prsne kilo? ked ano tak to pribrala pekne

cikyta
27. sep 2010

@tija28 to už je do televiznych správ pre boha 😒 hrozne 😠

@kamka17 1100g? Jéj !!! To je fešanda teda !!! Posielame pusinečku bojovníčke malinkej ! (mala si jej dať meno Xena) 😉

cikyta
27. sep 2010

@janicca Ešte osem a pol hodiny 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Tak zatial dobru nocku................ 😔

janicca
28. sep 2010

dobré ránko dievčence .... 🙂 ja už nemožem spať 😝 čím to asi je 😅 už mám aj raňajky za sebou nech je dobrý základ pre embryjko ak pojdeme dnes na vklad .... 🙂

@tija28 na slovensku je to tak keby sa riešilo to čo má tak možno aj tej kriminality je menej no čo už......hlavné že maminka a Oliverko su v poriadku
@orsulka nezaáleží na kvantite ale kvalite ...naša Kiarka je bojovníčka ona sa s tými bolestami bruška popasuje 😉
@kamka17 ozaj krásne rastiete ani sa nenazdáte a budete domka 🙂
@fopardi matuško je nádherný taký okáň okatý a ti poviem je to poriadny chlap a tie úsmevy čo hádže 🙂 )))
@cikyta už len hodinku 😅 😅 😅 😅 😅

orsulka
28. sep 2010

dobre ranko...
@janicca myslím, že dnes je den D.....o par mijnutiek volas a pojdes pre bombulkov do heliku !!!! 😵 😵 velmi dobre, že si sa naranjkovala do sýta.....
aj Kiarka bude o chvilku telefonovat....... 😉 😉 verim, že ťa on abude prekne nasledovať!!!!!

@tija28 poradnu toho 11.10. aj 3D mam až poobede o 13,30...takže sa asi neuvidime......to už ides na ten cukrovkový test???????

janicca
28. sep 2010

@orsulka ešte nejdem 😢 😢 ale stále je ich päť 🙂 7-8 bunkové že vraj ešte su vo vývoji tak čakáme do zajtra 😉 bože to su nervy 😠 .......ale ja viem prečo to tak je lebo zajtra mám narodky tak až zajtra dostanem darček.... 😵 😵 😵 😵 😵 no idem prádlo povešať, na poštu.....atď

orsulka
28. sep 2010

@janicca jáááááááááááááááj moja...tak to si mala povedať hned, že zajtra mas narodky....to je jesne, že sa pojde zajtra!!!!!!!!!! sťastnejší den si si nemohla priať!!!! 😵 😵 😵

orsulka
28. sep 2010

@janicca a co tie ostatne mojko?????? tie co boli vraj 2 a 3 ??????? ani sa minechelo pisať tie známky, lebo viem, že ich nemás rada, ale sak ako inak to napisat?????? co povedala teta??? podla mna bude aj na mrazenie, nie???

janicca
28. sep 2010

@orsulka ved to je jasné tie známočky su o ničom ale už som si na ne zvykla 😉 dve ostali ešte trojkové a tie dve že s tými sa už nepočíta......ked začala teta embryologička rozprávat tie všelijake cudzie názvy tak už som prestala vnímať 😝 opýtala som či ich je stále 5 7-8 bunkových že áno a nič viac ma už nezaujímalo ......stále je to iné ako prvé IVF tam bolo na konci len jedno aj to také dvoječkové že vraj.... 😉 a tu ich máme 5 tak spoň to má ukludnuje 🙂 ))))

janicca
28. sep 2010

@orsulka ved aj ja si myslím že bude na mrazenie ved s tým aj počítam tak dufajme že nesklamú moje bobátka 😵 😵

orsulka
28. sep 2010

@janicca ftuj tfuj tfuj...posielam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂

janicca
28. sep 2010

@orsulka ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
28. sep 2010

@janicca neďakuj...ber!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a inak ako ti to doma ubieha na PN -ke????? nie je to až take hrozne, nie????? do kedy planujes byt doma???

cikyta
28. sep 2010

Ahojte... 😎

@janicca Tak zajtra dostaneš darček....Jéj !!!! Ten štvrtý kritický den si prekonala,tak je to super s embrijkami 🙂 Jupiky...

orsulka
28. sep 2010

@cikyta ahoj chrobáčik 🙂)))) je dobre ????????? 😕

janicca
28. sep 2010

@orsulka no samozrejme tvoje TV som si dala ako dezert na raňajky 🙂 ináč domka je celkom fajn zatial stále niekde labzujem ale od zajtra už budem len z nohami hore ležkať pevne verím...jednoducho zajtra idem na ET a hotovo 🙂 a domka plánujem byt do potvrdenia tehuhu teda ak bude všetko tak ako má .....ked sa budem cítit tak pojdem do práce a ked nie tak domka to ozaj neviem ako sa situácia vyvinie 😉

cikyta
28. sep 2010

Ráno som jedla lupienky s mliekom a kedže sa Sisa musí po mne furt štverať a nevie sa sama chvílu hrať 😠 ,tak mi drgla do misky a tá sa mi celá vyliala za golier 😠 (ešte teraz sa mi lepí krkovica z toho,kedže nejaké extra sprchovanie pri nej nehrozí) ☹

janicca
28. sep 2010

@cikyta ahoj moja ...ja si tiež myslím že je to už za mnou skoro ....ako si včera písala od zajtra sa začínam bat či sa uchytia vo mne 😵 😵 😵

idem off babenky ....pá pá

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre