Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

surviver
26. okt 2009

domček 😀

surviver
26. okt 2009

denis,tak zajtra držim palce 😉

domcek
26. okt 2009

Sa nesmej pri takejto vahe som rodila Simonka a teraz este 10tt. Vsak budem ako slon. 😅

surviver
26. okt 2009

domček ale taky pekny slon 😉 ,ved ja tiež mam ešte 10tt pred sebou a už teraz mam plus 10kg...a moja mamina pribrala počas tehu 9kg,tak to som si myslela,ža aj ja tak,ved genetika...ale asi som sa prepočitala 😎

domcek
26. okt 2009

No ved vcera ma aj moj potesil vecer ked som sa do pyzamka davala vraj na mna rano kukal ze mi trochu zadok narastol ale tak pekne no som ho skoro zahlusila. 😀 😀 😀

denis19
26. okt 2009

holky, s tou váhou to neprehánejte, nejlepší byl v tomto muj táta, je zlatý, stežoval sjesm se mu , že jsem už pribrala, vrátane stimulky, 4kg a co bude dál a on na to, že co se divím, že jsem vyhnaná hormonama

surviver
26. okt 2009

denis,no sme ako take pesticidove maxi mrkvičky 😀

domcek
26. okt 2009

survi ja sa radsej genetiky nedrzim. NAstastie ani nie som po mamine ale na ocinou rodinu. MOja mamina ked cakala mna pribrala 35kg a ked brata tak 30kg. 😅

surviver
26. okt 2009

domček,tak mne moj mužiček zatial len chvali ,ake pekne velke brušo mam 😉 a k ostanym častiam sa pre istotu nevyjadruje 😎 aj ked ono to rastie všetko,mam pocit akoby som cela nejako "zhrubla" najma ak porovnavam a pozeram fotky z minuloročnej dovči 😀

surviver
26. okt 2009

domček tak Tvoja mamina,teda mala "čo nosiť " 😉 to je už riadna zataž na cely organizmus,ale vidš,zvladla to,tak aj mi sa nebojme,hlavne nech su drobci ok

romy01
26. okt 2009

baby to nie je asi v genetike. švagrinka pri prvom pribrala 6 kilov a ked prisla z porodnice mala menej ako pred tehu a pri dominike nabrala 17 kilo a ked sa doma vazila mala este stale 14 kilo na sebe - a po 4 mesiacoch dala dole z toho 10 kilov - takže kazde tehulkovanie je asi ine
inak ja mam dnes o 4 kila viac ako pred stimulkou - vikendy mi neprospievaju 😝

surviver
26. okt 2009

mi oprava my 😠

domcek
26. okt 2009

survi no naaaa podobne. Ja som musela radikalne nakupit nove podprsenky urobilo mi to 2cisla 😝
A to si zober ze moja mamina ma 154cm.... 😅

surviver
26. okt 2009

romy,neboj dobehneš nas s tou vahou...či nechceš 😉 😀

surviver
26. okt 2009

domček,no chuďa mama... no mne sa zvačšilo všetko,ale prsia,žial nie 😒

romy01
26. okt 2009

no surviver len aby som vas nepredbehla este skor nez vy porodite 😝

domcek
26. okt 2009

survi no asi nedobehne ked romy bude pekna gulatucka mi uz zasa budeme misky predsa.

surviver
26. okt 2009

domček no jasne 😀 😀 😀

surviver
26. okt 2009

romy neboj,zas take dramaticke to určite nebude 😉

denis19
26. okt 2009

jasan, nechť jsou drobci zdraví a my také!!!!!! vážit se budu jen u dr a bude klid 😀
surviver
mrkla jsem tvuj album a ty se vskutku nemáš nač stežovat, jsi jako proutek 😎

surviver
26. okt 2009

dobre babulky,tak ja vas nateraz opuštam ,ale ku večeru ešte mrknem tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

domcek
26. okt 2009

No ze vahas. Ja sa inac obavam velmi vianoc asi nebudem nic piect a ani nikde chodit inac naberiem dalsich 20kg. 😅 😝

denis19
26. okt 2009

krásný den!

surviver
26. okt 2009

denis,to sa Ti zda,ako domika raz povedala fotka klame 😉

surviver
26. okt 2009

denis vaha nepusti mam 67KG 😉

domcek
26. okt 2009

cau surviver.
Ja idem asi tiez treba aj nieco porobit. 😉

domika9
26. okt 2009

aj tak si musím volať o vysledky steru tak to spomeniem - fuj teraz som si musela ísť kus lahnuť asi mi klesol lak mi prišlo blbo -žlte pred očami

denis19
26. okt 2009

no 67 je úplne super v tvém stavu , to já budu mít min o 15 kg víc než ty!!!!!

denis19
26. okt 2009

domika9
dávej na sebe pozor, pij jen čistou vodu, odpočívej a určite volej!!!!! co kamilky, neponohly by????? uklidnují vše????

domcek
26. okt 2009

domika neriskuj fakt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre