Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

zlatanka30
9. sep 2010

cikyta ahojcek 😢 😀 😀

speranza1
9. sep 2010

@cikyta tak dufam, ze aj my sa budeme tesit zo zdraveho pokladika ako vy dievcence..na dnes musim ist OFF..takze ukazem sa tu zajtra..majte sa krasne a este raz dakujem, ze ste ma zorali do temicky 😉

cikyta
9. sep 2010

@zlatanka30 Ahoj.Prečo najprv plačeš a potom sa smeješ??? ☹

@speranza1 Len pekne príd kedykolvek medzi nás 😉 Všetko su tu fajn baby a spája nás spoločný osud 😉

zlatanka30
9. sep 2010

som si pomylila smajla 😉

brmbolcek
9. sep 2010

prave robim fajnove fasirky a zemiacky 🙂 🙂 🙂

.. u vas jed na veceru co dobreho ???? 😎 😎 😎

kamka17
9. sep 2010

@brmbolcek no u nás sa vačšinou spája obed rovno s večerou, lebo kým drahý príde domov...ako dnes...tak sa mu už neoplatí večerať...a mali sme opakené zemiaky s kuracími stehnami a kyslá uhorka...mňam...aj ja som si pochutila...ozaj, brmbi...kočík máte aký kúpený???

brmbolcek
9. sep 2010

@kamka17- ale u nas dnes na obed bolo vinimocne nieco lahke a rychle, 🙂 🙂 🙂 zbodla som dukatove buchticky 😀 😀 😀 lebo doobeda som behala po vybavovackach a rano som si vybrala masko na fasirky, tak zajtra to mam bez roboty a vegetujem cely den 😉 😉 😉 tak ako ty 🙂 🙂 🙂 , dnes som este poupratovala domcek a mam taky fajn pocit 🙂 🙂 🙂 ... uz ste sa z drahym dohodli na mene ? ja mam kocik cortina 2010 🙂 🙂 🙂

kamka17
9. sep 2010

@brmbolcek mňaaammm dukátové buchtičky...tie som veru hádam aj niekoľko rokov nejedla...tak už viem, čo nakážem mamine navariť 😀 😀 😀 lebo u nás by sa to neujalo, drahý nie je veľmi na sladké obedy...a jedli by sme ich potom asi týždeň, hihi... a nemáš náhodou aj ty už oddychovať?? alebo ešte stále vládzeš sa gúľať po svete?? 😉

brmbolcek
9. sep 2010

@kamka17- dnes sa sama sebe cudujem po dlhsej dobe som ako ortut , 😀 😀 😀 😀

asi som si dost odpocinula a teraz pendlujem jedna radost 😀 😀 😀 😀

a pre aky kocik ste sa vy rozhodli ? co uz mas pokupene ? bola si v tom ANTONY obchode ?

a co to meno ? ak to neni tajomstvo 😉 😉 😉

kiara15
9. sep 2010

@lucula73 do piatku ak mi mrcha nepride budem muset nastupit a potom ked dojde pojdem na pn 😉
@brmbolcek velmi rada ta zastupim 😉 😉 😉
@surviver 😀 😀 ale je ozaj ako babika velmi pekny usmev 🙂
@cikyta skakat a to zabera??teraz som umyla v obyvacke okno este idem vysavat a umyt podlahu dufam ze to pomoze 😉
@kamka17 cervene asi idem kupit ale kupel som si vcera robila a nist 😒

brmbolcek
9. sep 2010

@kiara15- dostala si to prikazom 🙂 🙂 🙂 tak uz ziadne cuvanie 😀 😀 😀 ach ta mrcha nechodi a nechodi u teba , skus teply kupel dnes vecer 😉 😉 😉

kiara15
9. sep 2010

@brmbolcek skusim ale neuveris teraz sme prisli z obchodu a vies co??manzel mi kupil cely karton cerveneho vina 😀 😀 😀 mozem sa v nom aj kupat!!!

brmbolcek
9. sep 2010

@kiara15-tak to bude ine cervene more, spravneho manzelika mas, vie co sa patri 😀 😀 😀 tak hor sa na to , zlato 😀 😀 😀

kiara15
9. sep 2010

@brmbolcek no manzela mam uzasneho vzdy vie co sa patri 😉 😉 😉 uz som si aj poskakala ako babi kazali 😉

chorale1
9. sep 2010

brmbolček dobrý výber kočíka aj ja ho mám a som veľmi spokojná

majda27
9. sep 2010

Ahojte

Nakoľko CAR v Pieštanoch končí, rozhodli sme sa s manželom pre Helios Martin. V PN sme boli len na začiatku, a bol tam velmi prijemný doktor, a dostala som odporúčanie, že máme teraz vyskúšať Martin, Blava neprichádzala ani do úvahy, ak keď by sme to mali oveľa bližšie.
Chcem sa opýtať ako to všetko cele IVF prebieha tam? Aké vyšerenia bude treba si dať porobiť? Ideme na toto prvý krát. Resp. celý postup. Neviem do čoho idem, a potrebovala by som o tom nejakú predstavu aby som sa vedela na to psychicky pripraviť.
Dakujem

brmbolcek
10. sep 2010

pekne dobre ranko spachtosky, 🙂 🙂 🙂

😀 😀 😀 😀 😀 vstavat a cvicit 😀 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀 😀 halo, halo, kavicka a podme na to 😀 😀 😀 😀 😀

@kiara15- tak teraz to uz musi zabrat 😉 😉 😉 po takom huzevnatom skakani 😵 😵 😵 , tvoj manzel urcite vie ze ma
doma taku dobru akrobatku doma 😀 😀 😀 co ty vies mozno ze ta zapise na nejaky kurz akrobacie 😀 😀 😀 😀 😀

@chorale1- dakujem za uznanie a som rada, ze ste spokojny , dufam, ze i ja budem 🙂 🙂 🙂 uz sa nan tesikujem ked budem kocikovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@majda27- vitam ta medzi nami 😉 😉 😉
Dobre ste zvolili 🙂 🙂 🙂 Najprv pojdete na pohovor, oni sa s vami porozpravaju , zoberu vam teda tebe krvicku urobia ti sono, manzelovi spermiogram a podla toho sa budu odzrkadlovat ako dalej, 🙂 🙂 🙂 Ake budu vysledky .... uvidia sami ci to bude na Umele oplodnenie alebo na Inseminaciu..... popytaju sa co ste uz prekonali ci ste uz absolvovali IVF a pripadne otazky, ked nebudes ty nieco rozumiet alebo budes chciet vediet kludne sa pytaj nas i ich 😵 😵 😵 , zelame vela stasticka a coskoro // 🙂 🙂 🙂

vsetkym prajem krasny piatocek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

speranza1
10. sep 2010

prajem vsetkym pekne rano 🙂

komarik
10. sep 2010

ahojte, aj ja prajem krásne ránko 😉
Amnio máme za sebou ale neprebiehalo tak hladko ako sme chceli. Dúfame že teraz to už bude v pohode. Chcem sa opýtať mamičiek a pokročilých tehuliek či aj oni mávajú také bezsené noci? Nijako som si nevedela nájsť polohu na spanie. Raz ma tlačilo tam potom zase inde. Potom pichanie v brušku alebo pri vaječníkoch a na chrbte to už vôbec nie. Na koniec som síce zaspala ale zobudila som sa s tým že spím na bruchu.
@speranza1, vitaj medzi nami 🙂

speranza1
10. sep 2010

komarik... dakujem ze privitanie... ak mozem odpovedat na tvoju otazku len sprostredkovane, tak prave moja sestra vravi, ze aj ona si nemohla najst vela krat tu spravnu polohu...

orsulka
10. sep 2010

dobrô ranečko kurátenka... 🙂 🙂
@speranza1 vitaj.......
@majda27 vitaj...... sme rady, že ste prišli medzi nás .-)))))))) pytajte sa ...my odpovdieme...ak vieme... 😉 😉 😉

dnes mi zmenili v jednej firme plany, vraj dnes nie na spracovanie vyplat...tak sak vraj buduci týžden....trochu mi to rusi plany, ale este sa prisposobim.....ale postupne ich pripravim na to, že sa to bude robiť vtedy, ked budem mocť ja!!!! 😀 😀 😀

@kiara15 že poskákala moja ....už si ťa prestavujem ako poskakuješ po kuchyni 😀 😀 😀 a potom sipka do vane s pohárom červeneho .-))))))) co vsetko jeden neurobi, len aby bolo po jeho...vsak?? 😀 😀 😀

orsulka
10. sep 2010

@komarik ja mavam teraz tiež bezsenne noci.....zacalo to tou chorobou, že som mala taky plny nos, že som mohla akurat tak sedeiť ak som chcela dýchať......takže som po nociach pozerala tenis.....samoska že ma zlomilo potom cez den......a v noci zas dve tri hodinky, a telka...a tenis......a tak stale dookola......
na chrbte ja už nespavam dlho, dnes v noci som sa preberala na to, že som na chbte a dobre sa mi nedýcha......no a nespala som dalsie tri hodiny 😉 😉

orsulka
10. sep 2010

@brmbolcek velmi na vas myslim babmuliatka....sledujem, že ste už spravne otočení....a že možno.....už čoskoro.......... 😉 😉 😉 len nech je vsetko tak dobre ako ma byť......ale to aj tak bude..... 😵 😵 s tvojim pristupom moja, to zvladneš lavou zadnou🙂))))

orsulka
10. sep 2010

@kamka17 tak nakoniec bolo aj fajn, že si sa vypytala na tu PN...a teraz možeš oddychovať.....ono 31 tt už dava zabrať si myslim.....ako som pisala, tak ja už beriem magnezium 3x denne.....for the istota 😉 😉 😉

vo stvrtok som si vybavila interne........ takže@brmbolcek vyzwra to tiež na toho 20.9.
😉 😉

brmbolcek
10. sep 2010

@orsulka- spravny postoj a pristup ako si naucime tak budeme mat 😉 😉 😉 , ved ty si ten zaklad co im robis vyplatky tak nech su k tebe ustretovy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Uz je s chorobkou lepsie ? uz sopliky a kasel ustupili ?
Ak to vida tak spolocne nastupujeme do nemocky , ty na serklaz a ja na brmbolceka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

@speranza1- vitaj medzi nami .... 🙂 🙂 🙂 🙂

@komarik- pekne meno ste vybrali MELINDA 😉 😉 😉

brmbolcek
10. sep 2010

vorsulka- super, uz teraz sa zase o nieco viac a viac tesikujem juchuuuuuuuuuuuuu 20.9. 2010 😵 😉 🙂 😀 , ale aj trosicku bojim 😕 , ale uz teraz budem mysliet na teba aby ti to vsetko dobre dopadlo 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

komarik
10. sep 2010

@brmbolcek, jeeej, ďakujeme. Už sa ti to kráti.
@brmbolcek, @orsulka, vy obidve ste neustále optimistky. Strašne sa mi to páči, celý ten váš prístup ku všetkému. Nerozumiem tomu ako to dokážete. Ste ako také 2 slniečka a takých svet potrebuje 😵 😵 😎 😎
@majda27, aj ty vitaj. Dúfam že sa onedlho všetci budeme tešiť....

orsulka
10. sep 2010

@brmbolcek 😉 😉 😉 😉 budeme na seba mysliet spoločne .-)))) VY na m%na a ja na VÁS!!! 😀 😉 😀 😉 😵 😵
to už naisto nastupujes do nemocnice a budeš cakat na porod, alebo mas ten cisársky??????

orsulka
10. sep 2010

@komarik no ved su aj ťažke chvile...to určite ako u každeho.....ale v podstate sa snažim by t do plusu naladená stále....kolko to len ide.....potom mi to príde, že je ten život krajší .-))))))
ty sa citiš už dobre?????

katka.he
10. sep 2010

tak este raz dakujem Vam vsetkym ze som sa k Vam mohla pridat... 🙂 😵
mala z vas niektora podobny problem ako ja.... mam nepriechodny 1 vajcovod + myom na maternici + mm ma pomale spermie+nizsi pocet...takze sme tak obaja s moznostou pocatia 50/50.. uvidime co nam povedia v Heliose... zatial nas objednali na zakladne vysetrenia... neviem co nam odporucia ci IUI alebo IVF....co myslite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre