Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

brmbolcek
25. jún 2009

tak mi sme boli vcera v heliku u dr.gatovej... povedala nam vsetky vysledky ako nam dopadli.... no nedopadli zle... ale pichla mi inekciu cize vcielicku do zadocku na uvolnenie folikov 😉 a od soboty beriem 10 dni duphaston... a mame cakat desat dni .. ak by sa nedostavila mrska tak je to jasne ..... 😉 ak nie tak ideme na iui a ak ani to nevide tak uz ideme priamo na ivf...

orsulka
25. jún 2009

wolfi............. ☹ ☹ ☹ kurna nestiham...... 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek...ahoj

zdravim vsetky ostatne heliosačky.....a cely kolektiv sanatoria Helios!!!! 😉 😉

oficialne podakovanie mzuzke, za včerajsie stretko 🙂))))) mzuzka, nevadi, že som to bonzla???? ale ty si super babica, starostliva este aj o "cudzich" ludi 🙂))))))

wolfskinka
25. jún 2009

orsul ... no ja uz od 6.31 v robote ...

orsulka
25. jún 2009

wolfi...ranní ptáče dál doskáče...... 🙂 🙂

ale inak to má aj pokracovanie : ranní práče , dál doskáče, vic sežere....a dřiv schípne 😀 😀 😀
toto mi stale vravi kamoska co žije v Prahe....to nie je moj vymysel 😀 😀 😀

brmbolcek...sak ale jake dobre spravy!!!!!! vsetko mate pred sebou, tak hor sa do toho...sl láskou, optimizmom, štastím a neviem či vsetkym este!!!!! moje obvykle tfuj-tfuj-tfuj 😀

wolfskinka
25. jún 2009

orsul nie ranni ptace, ale tie sedenia musim nadrabat a to vcera bolo 2.5 hodiny co som nebola v robote a musela som to nadrobit ... takze asi tak a zajtra idem k tomu doktorovi a to musim tiez nadrobit a v pondelok nemcinu ... 45 minut .. tak len furt nadrabam ako blba, dnes ked tu budem do 16.00 tak budem mat hodinu do plusu ale potrebujem viac

brmbolcek
25. jún 2009

orsulik dakujem za podporu ..... inak ak by mi to nevyslo tak pri iui by som si vypisala ziadost na ivf... neviete kolko sa na to caka ? teraz banujem ze som si to vcera .. ze som sa vcera neopytala dr. gatovej ci si ju mozem aj hned vyoisat ci tam je nejaky postup, ... no neviem ja by som najradsej hned nech mi to bezi a popritom si budem toto ostatne robit.. inak dr.gatova nam povedala ze uz nemame cakat a ist cim skor do toho ...

wolfskinka
25. jún 2009

brmbolcek ked podas ziadost v heliku tak cca mesiac az 6 tyzdnov kym ti ju schvalia

brmbolcek
25. jún 2009

hm... no paradicka ... a mozem ju podat aj skor este predtym nez pojdem na iui ?

wolfskinka
25. jún 2009

hej mozes

brmbolcek
25. jún 2009

kocky tak to je fajn.... a to teraz by som si mal zvolat do heliku dr. gatovej ze by som si chcela vybavit ziadost , no neviem co mi na to povie .....

brmbolcek
25. jún 2009

je mozne ze by som tam teraz odbehla .... ale predtym by som jej zavolala ?

wolfskinka
25. jún 2009

brmbolcek nic ti nepovie zavolas si na recepciu a na vypisanie ziadosti sa objednas

zbinka
25. jún 2009

dobre ranko babenky co dnes noveho???? ja ze som prva a tu uz taka navstevnost,,,nemozem spat a neviem preco, zeby hormony???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
25. jún 2009

zbinka no asi tak ja som dnes sa zobudila 5.52 ...

kamka17
25. jún 2009

dobrý deň sa praje 🙂 🙂

wolfskinka
25. jún 2009

kamka ahojki dnes uz po druhy krat

kamka17
25. jún 2009

wolfi 😀 😀

wolfskinka
25. jún 2009

no co sa smejes 😵

kamka17
25. jún 2009

no že sa všade zdravíme...a asi všetci majú veľa práce, keď je tu zas tak tichučko... 😉

dunda80
25. jún 2009

No čaute čaute.Tak sa konečne hlásim 😀 😀 .Sorry,že som včera neprišla,nejako sa mi to nedalo 😒 .Ako sa mi tu máte?babenky zlaté. 🙂

wolfskinka
25. jún 2009

ahoj dunda

kamka17
25. jún 2009

dundi čau...vitaj doma na slovensku...ako bolo? počasie, more, ubytko, strava??? a neva, že si včera nemohla, ani my sme sa nakoniec nestretli...tak hádam budúci týždeň aj s tinkou 😉

dunda80
25. jún 2009

ahoj wolfi 🙂 No čo ako sa mi máš?čo je tu nové?niekde som čítala,že komárik je tehotná.

dunda80
25. jún 2009

ahoj Kamka 🙂 Bolo super!!všetko.teplota tak 35 každý den.strava super a more ani nehovorím 🙂

orsulka
25. jún 2009

ahojte...kamka...dundi....... 😀 dundi...ohuruj a prehanaj .-)))))))

komarik je tehu...odletela v pondelok na Mallorcu....aj lucula je tehu...v piatok t.j. zajtra kontrola u Dr. tusim ide do Heliku 🙂

minka051
25. jún 2009

Ahojte a pekné ránko... Umna pracovné a stale smutné ☹ ..Ja sa tej mrchy asi nedočkám ☹

kamka17
25. jún 2009

a orsul a cikz majú nové fotky v albume... 😕

dunda80
25. jún 2009

ahoj Orsulka. 😀 😀 😀 takto sa tam všetci usmievali a mne sa strašne nechcelo ísť domov.To super,že sú babenky tehotné.

kamka17
25. jún 2009

dundi a ešte máš dovolenku alebo už si aj v práci bola ?? a ozaj...sami dvaja ste sa vrátili alebo už traja ??

wolfskinka
25. jún 2009

dunda ... a ty si si nieco nepriviezla nejaky darcek ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre