Sanatórium Helios. Aké máte skúsenosti?

mia1983
2. jún 2009

Tak šup sem teda a čo povedať na začiatok asi len to, že z celého srdiečka želám všetkým Heliosáčkam, aby vám to vyšlo 😀 a verím, že vám to aj vyjde, cítim to 🙂

andy175
27. okt 2010

no tak super. verím, že pomôže 🙂

cikyta
27. okt 2010

@andy175 Doktorka je uplne užastná.Uvidíš sama. Usmiata,ustretová,milá a budeš mať z nej taký hrejivý pocit pri srdiečku 😉 (čo bežne u doktorov nebýva) V heliose su celkovo zlatí uplne všetcia 😉

tija28
27. okt 2010

@wolfskinka - ahooooj, je super, ze sa malemu uz polepsilo a hlavne je dobre, ze aj to cvicenie uz prinasa ovocie .....ved matejko je v tych najspravnejsich rukach predsa, tak sa pekne maminka drz a posielam obrovsky cmuk malemu nezbednikovi 😉 😉 😉
@minka051 - no krasne ti tam svieti ten 6tt......................hned je den krajsi 🙂 🙂 🙂
..........................vsetky pekne zdravim a prajem krasny slnieckovy dnicek, ja idem zachvilu do prace, ale len trosku budem makat - nebojte sa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majka11
27. okt 2010

@andy175 Súhlasím s Cikytkou, sú tam všetci úplne úžasní, mám skúsenosti aj s iným centrom, ale Helios sa nedá porovnať. Budeš spokojná.

minka051
27. okt 2010

@tija28 no podarilo sa mi tak ako si mi poradila 🙂 🙂 Tak moc nepracuj 🙂

@cikyta ahojček 🙂 Tak čo choroba už dúfam ustupuje a máte sa fajn a posielate ju poriadne daleko od vás 🙂 🙂

cikyta
27. okt 2010

@minka051 Ale ano,pomaly,ale isto nás opušťa...no moc sa jej nechce.Vlečie sa,ako slimáčik,ale hlavne že odchádza teda 😉

cikyta
27. okt 2010

@minka051 len sa musím skrývať,ked sniakam,lebo Sisa chce sniakať do toho isteho kapesnička,čo ja 😀

minka051
27. okt 2010

@cikyta tak to je dobre. 🙂 Musíš ju nejako s tým kapesníčkom oklamať ako nejaký kúzelník 😀 😀 Ja som teraz moc rada že mi nič nieje a dúfam že to tak aj zostane. Nejakú chorobu teraz fakt nemusím 😉

cikyta
27. okt 2010

@minka051 ju neoklameš. 🙄 😀
Len bud pekne zdravá a fit !!! 😉

minka051
27. okt 2010

@cikyta ved robím pre to všetko čo sa dá 🙂 🙂 🙂 Už sa neviem dočkať UTZ , ale mám aj trochu strach aby bolo všetko v poriadku.

cikyta
27. okt 2010

@minka051 Neboj nič. Všetko je ako má byť a aspon budeš vedieť,kolko bambuliek bruško skrýva 😉

minka051
27. okt 2010

@cikyta no keď to ty povieš hneď som kludnejšia 🙂 🙂

mimili
27. okt 2010

Ahojte! Nejako ste dnes ticho dievčence 😕 . Tak ja som bola ráno v Heliose na krvi a sono, od zajtra začínam s Puregonom... no, a dosť bolo srandy 😕 , už sa nám to pomaly blíži..

belisima10936
27. okt 2010

@tija28 Aj tebe dakujem za privitanie a veru som si vsimla, ze so slovami jej to ide ozaj super a velmi velmi dobre sa to pocuva a zvlast od zeny ktora si tym tiez presla.A pevne verim, ze aj ja budem coskoro tehulka 😀 😀 😀
@minka051 Dakujem za velmi mile privitanie 🙂
@andy175 Aj ja k nej chodim a tiez som s nou velmi velmi spokojna 😀

kiara15
27. okt 2010

@belisima10936 aj ona si tym presla??

minka051
27. okt 2010

Tak už som dala foto testíkov aj do albumu. 🙂 🙂

lucula73
27. okt 2010

@minka051 krásna diaľnica...gratulujem ešte raz... 🙂 a čo myslíš,kolko ich je: 😕 🙂

fopardi
28. okt 2010

@minka051 super testiky to musi byť radosti , však 🙂

fopardi
28. okt 2010

a pekne ranko prajem 🙂

speranza1
28. okt 2010

@minka051 minka... to je kraaaasa... 2 zazraky nosis v brusku tfuj tfuj... som prestastna a tesim sa s tebou 😵 😵

speranza1
28. okt 2010

@fopardi krasne ranko... ako sa ti dari?

mimili
28. okt 2010

Dobré ránko!
@minka051 ... koľajničky k Vášmu šťastiu... krááásne🙂

minka051
28. okt 2010

Dobré ránko prajem 🙂 🙂

@mimili
@speranza1
@fopardi Dievčence ďakujem velmi som veľmi šťastná 🙂 🙂

@lucula73 no ja si myslím že len jedno, ale uvidím v utorok na UTZ 🙂 🙂

fopardi
28. okt 2010

@speranza1 dakujem dobre prave sa snažím uspať maleho drobca ale ten sa mi len smeje tak som to na chvílu vzdala nech sa ešte pohra 🙂

@minka051 velmi sa s tebou teším 😉 a chlapci ako ? už si im to povedala ?

minka051
28. okt 2010

@fopardi nie nepovedala len ani nie sú doma ale v škole a povieme im to až ked budem mať po UTZ a na budúcu sobotu mám meniny tak asi potom im to oznámime. 🙂 Malý je beťár čo 😀 😀

fopardi
28. okt 2010

@minka051 jaj no ani mi nevrav nedavno mal tri dni čo vrčal ako pes po troch dnoch ho to prešlo a teraz sa naučil nakrčiť nos a tak funi no keby si ho videla tak sa zasmeješ a ked ho mam na rukach a sa ku nemu niekto ozve tak rychlo otočí hlavu na druhu stranu a začne skakať no sranda je s nim sa nasmejeme za cely den až až 🙂

minka051
28. okt 2010

@fopardi no tak to nemusíš ani telku pozerať o zábavu máte postarané.Moj starší syn ked mal 6 mesiacov tak sa mi postavil v postielke. Kukala som ako puk. On on bol hrozne vo všetkom rýchly. V 9 mesiacoch už sám chodil. Bol ako strela normálne som za ním nestíhala. 😀 😀 😀 Veď ešte počkaj čo všetko navyvádza. 😀 😀 😀

fopardi
28. okt 2010

@minka051 mm tiež chodil v 9 mesiacoch a maly ho asi bude nasledovať kedže sa už cca 3-4 tt stavia na nohy tak čakam čo vystroji 🙂

cikyta
28. okt 2010

Ahojte šumienky zlate!

@minka051 Juj aká som ja zvedavá,na ten tvoj UTZ 🙂
Toto je Sisa,ked mala presne 6 mesiacov (Samostatne chodila tiež v 9 , ako tvoj synček) :

fopardi
28. okt 2010

bože on ešte stale spi už skoro hodinu a pol

fopardi
28. okt 2010

no mohla som milion spomenuť presne ako som napísala v sekunde bol hore 🙂 tak sme sa napapali a letíme von papa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre